Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És hogy még jobb legyen a hangulatom még a súlyadó csekket is megkaptam az előző félévivel együtt :smt017

Nincs vmi 5let,hogy hogyan tudnám hanyagolni ezt a LEHÚZÁST ?! Mert kissé irritál és kedzdek rohadt mérges lenni........... :smt011

nekem kijött tavalyi+büntivel 1xe

kijött elsőféléves bizti 51e

tavalyról visszakapott mégse jogos (fehér astrából maradt) 27e

na többek között ezért sem mejen a gsi :)

de nem rinyázok örülök,h van melóm meg gsim :)

Link to comment
Megosztás:

Én is inkább mindig a békés vizek felé evezek, csak most úgy éreztem, hogy egy kicsit árral szemben kapálózok... :roll:

De mint Future is írta, ez feltehetőleg nem így van, csak én értetlenkedtem!

Ezúton is csatabárd visszaásva (holott elő sem került) a Barbi meg elszívhatja a békepipát.... :) :) :) (Bocsi de ezt nem tudtam kihagyni, meg amúgy is bírja a nyüstölést...)

:withstupid:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Jó akkor ha mindenki kidühöngte magát, elmondta gondolatait, leírt mndent a témával kapcsolatosan, (velem együtt) akkor ezennel is Buci módjára összeérintem két kezem, és lezárom a dolgot... :wink:

INNENTŐL próbáljunk meg a GSI témára összpontosítani... :wink:

Köszönöm, és további jó fórumozást mindnekinek... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

:Hangman:

Kezdek megtelni...

Szerelnénk össze a nyári kerekeket, de persze most sincs szerencsém...

A felniket meg kellet szegelni, mert görbék voltak, olyan jól sikerült, hogy most meg nem mennek rá a zsír Bridgestone abroncsok :)

Szal van 4 db eladó 16,5-os OZ-m....######a....

Lassan tényleg veszek 1 bicajt....

üdv

tfg

Link to comment
Megosztás:

Cserében viszont nagyon alapos, olcsó, és nem utolsósorban nem ad el semmit az autódról... :wink:

Anti ezzel a gondolatvitellel majdnem megöltél. Remélem,hogy tényleg nem hiányosan kapom vissza a verdát............

(Megjegyeztem,hogy mi hol volt) :)

Egyébként nekem is úgy tűnt,hogy alapos fickó és megbízható.

Biztos az a gond,hogy sokan jönnek hozzá : Gabi most csináld meg lécci gyorsan holnap már használnám az autót.......stb

Az én esetemben meg nem olyan,hogy 10perc ,fél óra alatt összeteszi hanem nyugalom és idő kell ahhoz,hogy minden a helyére kerüljön.

Szerintem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Már 3-4 napja áznak a régi hidrótőkék. (Kicsit elszánt vagyok ebben a kérdésben) és anno hallottam 2 tőkét aminek vagy 5perc kellett,hogy "bemelegedjen" a kis golyós szelep annyira bevolt száradva bennük a "vacak" olajtól,hogy csomószor megkellett járatnom mire ujbol funkcionálni kezdek. :) irdatlan koszos ,szemcsés olajmaradvánt kiontva magukból. ne mán a végén kiderül,hogy mindegyik tőke jó csak bazi koszosak voltak......Ejjjjj :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.