Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na épp ezért szántam rá azt a 250 Eurót a komplett 63,5-ös Bastuck rendszerre, mert ez erre az autóra lett kitalálva.

Voltam is náluk a cégnél és ott mielött megépítenek valamit, komolyan számolnak és a prototipusokat tesztelik.

Nekem nagyon bejött, mert nem túl hangos, csak akkor, ha én is úgy akarom. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Lender aszonta reggel hogy 50-est ajánl mer a 60-as rohadt hangos. Kati helyett meg nem cső hanem másik dob dukál szerinte.

Hazafelé megmérettem a tegnapi fagyállótöltögetés végeredményét @ Shell. -18 fokig jó, és megint hiányzik belőle vagy 2-3 deci...

a lényeg,hogy üvöltsön szerintem,de ne legyen repedtfazék hangja.... ;)

az enyémet már 2x díjazták a rendőrök... :unsure:

ezekután elvileg még jobban fog tetszeni nekik.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem gyere be.

Eddig az volt a top amikor január 10-én beállított Robi este tizkor hogy egy srácnak akivel még csak telefonon beszélt elromlott a ventilátora, és szedjük ki az én D-mből hogy ne fagyjon szét a családja az arcnak. Kint kb -15 fok volt - elég gyorsan végeztünk..

Link to comment
Megosztás:

Extrémszerelés, ezt a sportot mi is szoktuk néha üzni, különösen télen. :unsure:

Mi is így alakítottuk át az Astrát az elmúlt télen. :blink:

Istenem, de jó is volt, amikor egész nap, egész este az astrában és alatta hemperegtünk

-15 fokban, aztán éjszaka amikor mentünk volna hazafelé melegedni, a kint álló omiban

megfagyott a benzinvezetékben a benya, és fél órát kellett alatta feküdni immár -20 közeli

"melegben" a jeges hóban, hogy végigkocogtassuk a vezetéket, és végre elinduljunk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi is így alakítottuk át az Astrát az elmúlt télen. :unsure:

Istenem, de jó is volt, amikor egész nap, egész este az astrában és alatta hemperegtünk

-15 fokban, aztán éjszaka amikor mentünk volna hazafelé melegedni, a kint álló omiban

megfagyott a benzinvezetékben a benya, és fél órát kellett alatta feküdni immár -20 közeli

"melegben" a jeges hóban, hogy végigkocogtassuk a vezetéket, és végre elinduljunk. :blink:

A benzin nem -50 fokon dermed? Vagy ez ilyen TESCO +10% Water Edition volt?

Link to comment
Megosztás:

A benzin nem -50 fokon dermed? Vagy ez ilyen TESCO +10% Water Edition volt?

Nem kell ahhoz Tesconál tankolni, hogy jó "vizes" benzint kapj. :blink:

Mindenhol ilyen, elárulom a titkot. :unsure:

Egyébként elég ha csak egy vízcsepp összeáll a szűk vezetékben,

és máris mehecc alá, és ha szerencséd van, kocogtatással megmurdálod a cseppet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Pedig nagyobb a fék mint a vti-ken :unsure:

Hát ma hazafele egy márkatárs akart megölni. Igaz, nem astra volt, hanem vectra2000. Mögülem kielőz jobbra a kanyarodósávba, ott padlógáz, gondoltam beveszi tempósan a kanyart, gondoltam még meg is nézem.

De nem emberünk nem jobbra kanyarodott, hanem utolsóutolsó pillanatban beállt elém, épp elfért a járdasziget meg a kocsim közt.

Mindehhez se index, se semmi, csak berántotta a kormányt és padlófék, hogy ne menjen neki az előttem haladónak.

Mindezt én végignéztem 4. sebességben 2000 fordulattal cammorászva.

Csak gratulálni tudtam, ettől van jó hírünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.