Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hívott ma...meg már tegnap is egy srác...hogy érdekelné az autóm...

Szemrebbenés nélkül mondtam neki, hogy 3 misi... :blink: ..nem nagyon akadta fennt...a legnagyobb gondja az volt, hogy nem tud már rá hitelt felvenni... :unsure: ...még szerencse...mert ennyiért odaadtam volna...ez nem kérdés, de nagyon fájt volna a szívem... ;)

Lehet azon papiron ifjítani! :lol: Anno az én GSi-mre is így intézték a hitelt.......... :lol:

Ha el akarod adni............ ;)

Mondta hogy a hátsódobom valami mókolt dolog, Opel középdob valójában, arra van felhegesztve a dtm vég - hurrá. De mind1 mert igy is jó télre.

Ez ÍGY igaz! :P De jól szól nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a gáz, hogy bármilyen nyűgös darab is...nem a pénz dominál jeloen esetben, hanem az , hogy kezd eszmei...(eszméletlen ;) ) értéke lenni számomra...azért csak végigéltünk ezt azt a pár év alatt... :unsure: jót rosszat...szóval ahhoz, hogy eladjam, nagyon az kell (...vagyis isten ments nem kell...) hogy ne legyen pénzem... :blink:

Látom kezded érezni, amit én szoktam.... ;)

Azért talán van egy kis különbség amiért bennem ezek az érzések tobzódnak... :P

Link to comment
Megosztás:

Ára? Feléböl mennyit enged? :unsure:

Menj el a janóhoz és kérdezd meg hogy ott mennyi.Segítek 100körül a minőség meg.... ;)

Ez ÍGY igaz! :blink: De jól szól nem? ;)

Ez így sehogy sem jó,én is erre b@sztam rá.Mivel nem tud rendesen kiáramlani a levegő elöbb vagy utobb a teljes kipufogó rendszered tönkre fog menni a katalizátorral együtt.Pláne most a 4 leömlö miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ez így sehogy sem jó,én is erre b@sztam rá.Mivel nem tud rendesen kiáramlani a levegő elöbb vagy utobb a teljes kipufogó rendszered tönkre fog menni a katalizátorral együtt.Pláne most a 4 leömlö miatt.

Ez a cucc nem sokban különbözik a sportkipuffok elvétől, mert középdob lévén nem más, mint egy áteresztő dob.Elvileg kárt nem csinál.......

Juhuhu Ákosnak is ilyen sportdobbá avanzsált technika volt az F Astrája alatt..............

Persze egy komplett rendszerbe már nem biztos, hogy beinstallálható.........

Link to comment
Megosztás:

A közép dob semmiben sem egyezik a hátsó dobbal és ráadásul az se mindegy melyik irányban áramlik a levegő.Általában a középdobban van a fojtás.gondolom milyen jót tesz az egész rendszernek ha ez hátra van rakva.Végülis nekem mindegy,én már egyszer megjártam ezzel többet nem fogom.Pedig nekem csak annyi volt a gond hogy egy c20ne középdob volt felrakva meg egy mokolt nem oda való hátsó.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nekem csak annyi volt a gond hogy egy c20ne középdob volt felrakva meg egy mokolt nem oda való hátsó.

Albert GSi-jén előtte egy olyan dob volt fent, ami elvileg sportdob volt, de.............szabályosan fogta az autót+hangja sem volt.Szal mikor felkerült ez ami még jelenleg is alatta van, szabályosan "megkönyebbült" a gép, és elkezdett iszonyat jól menni.Viccen kívül, nekem ez volt a benyomásom.

Link to comment
Megosztás:

Albert GSi-jén előtte egy olyan dob volt fent, ami elvileg sportdob volt, de.............szabályosan fogta az autót+hangja sem volt.Szal mikor felkerült ez ami még jelenleg is alatta van, szabályosan "megkönyebbült" a gép, és elkezdett iszonyat jól menni.Viccen kívül, nekem ez volt a benyomásom.

Én már elvesztettem a fonaolat akkor milyen dob hova kell h ne menjen tönkre a kipuff(épp egy rencer installálása elött van az autó(60-as,remus középdobbal)és az én "szép" hangú proex dobommal)

Szóval??? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én már elvesztettem a fonaolat akkor milyen dob hova kell h ne menjen tönkre a kipuff(épp egy rencer installálása elött van az autó(60-as,remus középdobbal)és az én "szép" hangú proex dobommal)

Szóval??? :unsure:

Majd a GSi-s Istenek megmondják a frankót! :blink: A 16V kicsit más tészta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.