Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na.

Reggel elmentünk Lenderhez. Öcsém ment a GSivel én meg a GTEvel.

Otthagytuk a GSit és hazahoztam öccsöt a GTE-vel.

Ezután elmentem dolgozni nemsegitek melyikkel.

Szólt Lender hogy kész a cucc de mivel öcsém nem tudott elmenni érte, így én mentem.

Beültettem pócvágenes kollégát (aki utálja a szmájlikat meg a zsírt) a GTE jobb első ülésére (jajjmost elárultam mivel mentem dolgozni) és elmentünk Lenderhez. Útközben kivel taliztam az a Fórumozók magukról topikban van :unsure: Én becsüccs GSi, kolléga GTE. Elmentünk hozzánk. GTE -> garázs, GSi-be becsüccs mind2en és goo vissza melóplacc.

Remélem íg érthető :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom hogy annak hogy azért mert a motor nem képes felmelegedni vagy a leömlő csere miatt, de alapjáraton 1,5l/óra a fogyi a BC szerint az 1,1 helyett :blink:

Egy bizti, most hazafelé kigyulladt a csekkengin lámpa a Stadionoknál. Leállítottam, újraindítottam és aztán már többet nem villant ki. De sajna meg kell kérdeznem Lendert hogy mi is ez ;)

Borzasztó hideg van kint és a kocsiban sincs fűtés nem jó ez igy e. Ha holnap is ilyen szeles csipős hideg lesz akkor nem lesz lelkierőm termosztátot cserélni hacsak vki nem ajánl fel egy jó garázst... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom hogy annak hogy azért mert a motor nem képes felmelegedni vagy a leömlő csere miatt, de alapjáraton 1,5l/óra a fogyi a BC szerint az 1,1 helyett ;)

Egy bizti, most hazafelé kigyulladt a katalizátor visszajelző lámpa a Stadionoknál. Leállítottam, újraindítottam és aztán már többet nem villant ki. De sajna meg kell kérdeznem Lendert hogy mi is ez ;)

Borzasztó hideg van kint és a kocsiban sincs fűtés nem jó ez igy e. Ha holnap is ilyen szeles csipős hideg lesz akkor nem lesz lelkierőm termosztátot cserélni hacsak vki nem ajánl fel egy jó garázst... :unsure:

meleg garázsom sajna nincs,de egy jó forró teával várlak....na jó legyen 2... :P szóval a lényeg az,hogy én szerelek,ha van kedved gyere át,a tegnapit is be kell pótolni.szólok a Csabinak is szerintem.amondó vagyok,hogy vegyünk alvázvédőt és csináljuk meg a GSI-t.én 1100ft-ért vettem,meg üregvédőt is. :blink: szóval????

Link to comment
Megosztás:

Igen de nem magamtól jöttem rá :blink:

Itt vagyunk Sárgadzsiesszáj Zolival a Racceéknál és megnéztük vajon a bemelegedett moci mér fogyaszt óránként 1,5-1,6 litert és mér ment fel a fogyim egy literrel legalább.

Rájöttünk könnyen.

Mondom nézzük má meg rendesen bent van-e a lambda a leömlőben. Robi megfogta a kábelét, felemelte és a kezében volt a szonda. Bakker nem tették be a lambdát 12-ért a faxkalap Lenderék. Ennyit róluk is...

Felhivtam elnézést kér hétfőre vár de akkor is. Kiadok egy melót kezemből megnézem hogy mit adok ki :unsure:

Elvileg megleszen a termosztátcsere is még ma talán...

Link to comment
Megosztás:

Mondom nézzük má meg rendesen bent van-e a lambda a leömlőben. Robi megfogta a kábelét, felemelte és a kezében volt a szonda. Bakker nem tették be a lambdát 12-ért a faxkalap Lenderék. Ennyit róluk is...

Felhivtam elnézést kér hétfőre vár de akkor is. Kiadok egy melót kezemből megnézem hogy mit adok ki :unsure:

Szerintem ez semmi. Én a munkámban gyakran elqúrok nagyobb dolgokat is.

Legalább tudhatod, hogy nem mentek egy pár kört a kocsiddal :blink:. Szerintem se értékeld ezt rovásukra. Főleh, hogy nem handabandázott a telefonban, hanem egyből elnézést kért.

Link to comment
Megosztás:

Aki dolgozik az hibázik is szerintem és az becsülendő hogy nem magyarázkodik......

ez egy kicsit erös ...

akkor most myugodtan el lehet valakinek rontani a kocsijaban akarmit

ha utan azt mondja sorry :unsure:

szerintem meg ne hibazzon föleg ne ekkorat

az a hiba ha el felejt egy csavar felrakni vagy valami hasonlo

de kihagyni valamit

én igy dolgoznék akkor mar biztos állást kereshettem volna

Link to comment
Megosztás:

Ha mindenki magába szál egy kicsit és elgondolkodik azon hogy hányszor hibázott már a munkája közben akkor rájön hogy simán elöfordul......

Az enyém 93-as

Viszont hétvégére megvan a másik GSI bontásra amiben már lehet olyan van.

Nekem már az is jó csak jól világítson,mert ha sokáig bent marad az angel eyes és még megszívat párszor éjjel akkor össze fogom törni.

Link to comment
Megosztás:

Azért elég durva dolgok történtek már így. Van mifelénk egy szerelö, ott már volt olyan, hogy elfelejtették olajcsere után föltölteni olajjal a motort. :unsure:

Ö is csak hibázott, de én oda soha az életben nem vinnék autót csináltatni. Akkor inkább én csinálom és akkor, ha valamit elb@szok, akkor nem kell hibást keresnem.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért, hogy b@szogassak bárkit is de ha nem a helyére behelyezett lambdaszonda neki verődik valami keménynek és tönkre megy azt ki fizeti meg?

Hát kb...

ez a lambda szonda(még mindig nem értek hozzá)nem ilyen30-40 pénz körül van ami ugye nem kis tétel(legalábbis nekem)...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.