Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

5perces meló. :unsure:

Nekem meg a fütés ventilátorával kell valamit csinálnom, mert iszonyatosan nyikorog.

Meg hütöt is kell cserélnem.

Meg fagyállót kell beletölteni.

Meg két téligumit kell még vennem.(2 még van)

Meg az olajhütöt is be kellene már szerelnem, ha már van.

......

(szóval nem fogok unatkozni) :blink:

Link to comment
Megosztás:

jaa. lesz mivel elütnöd az időd, a hideg téli estéken :P

Teljesen más!! valamelyik este valami okos tv-műsorban, már nem emlékszem.. valami nitros dragsterről volt szó.. erre mondja a driver.. "... 0,9 sec/100km/h.." a műsorvezető még rá is kérdezet "..jól értem nincs egy másodperc?" mire ja.. :blink: ;)

Most vagy én értettem baromira el,vagy ezek hülyék, vagy tényleg ilyen brutál? ez sokaknak a reakcióidejük, nem pedig 100as tempóra sprint.. ;) vagy a "közel fél méteres" gumik ilyen brutál jól átadják a teljesíítményt? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Demó!

Nincs erőm kimenni mert lefújja a fejemet a szél! :blink:

Szal tod az van hogy az ablaktörlőt ha megfogom simán tudom mozgatni 7-8 cm-en belül. Lötyög az egész magyarul.. Szerinted ha szerkezetet cserélek akkó jó lesz?

Na de ki fogok menni csak gyűjtök erőt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szal tod az van hogy az ablaktörlőt ha megfogom simán tudom mozgatni 7-8 cm-en belül. Lötyög az egész magyarul.. Szerinted ha szerkezetet cserélek akkó jó lesz?

Ez lehet motor is. Nekem is ilyen volt és motor tengelye volt szétmenve, a szerkezet még nagyjából egyben van/volt.

Link to comment
Megosztás:

Demó!

Nincs erőm kimenni mert lefújja a fejemet a szél! :blink:

Szal tod az van hogy az ablaktörlőt ha megfogom simán tudom mozgatni 7-8 cm-en belül. Lötyög az egész magyarul.. Szerinted ha szerkezetet cserélek akkó jó lesz?

Na de ki fogok menni csak gyűjtök erőt :unsure:

Nekem még erösen levegöben lóg a dolog, mert Johnny sem feltétlenül jön meg ráadásul ma jöttek meg az új ablakok a házba és ma nem lesz az összes készen.

Majd kiderül még. hogy hogyan lesz idöm.

Szerintem szerkezet lesz, de ha Tom írja, hogy neki a motor, akár az is lehet. Eddig még nem volt ilyen problémám.

Link to comment
Megosztás:

B Omegák általában iszonyúan le vannak harcolva, minthogy 95%uk nepper által behozott autó, akik mindig mindenből alegolcsóbbat, legtöröttebbet vették, helyreállították legolcsóbb legszarabb módon, majd valami magyar megvette, és használta, ahogy itthon szokás. Rosszabb állapotúak, mint egy államilag kiutalt munkanadrág.

Szerintem ne vegyél. Nem azért, mert maga a B omega fenntartása drága (nem drágább lényegesen, mint bármelyik 16v opel), hanem mert annyira le vannak harcolva, hogy végtelen mennyiségű pénzt kellene beleölni.

Bocsánat, hogy beleugatok, de azért ez szerintem így nem helyes... Tény, hogy 10 eladó autóból 5 nagyon szakadék, de ott van a maradék 5... Ellenben nem reális, hogy nagyjából ugyanannyi pénzből kapsz 10 éves f astrát, mint egy b omegát, egy b vectra ára meg a "csillagos eget" közelíti, mondjuk egyforma felszereltség és állapot esetén. Használat terén viszont olyan szinten más az omi mint az astra, hogy nem lehet összehasonlítani sem a fenntartását, sem a fogyasztását :unsure: 3 éve A vectrát akartam, de F astra lett. Most B vectrát akartam, de B omega lett. Tulajdonképpen egyiket se bántam meg :blink:

Inkább nagyon meg kell nézni (és nem csak az évjáratot jó magyar szokás szerint), hogy mit vesz az ember ;)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a belső videókat, nem indulok köszi ;)

Azért nem olyan durva a helyzet. :unsure:

Nemtom melyik vidijót láttad, de ha benne volt a földesutas rész, azt levonhatod, mert most

olyan nem lesz. Csak beton és aszfalt, helyenként kicsit murvás, gödrös, az igaz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Elment a pü Tomi!

Bakker kitépte a szél az ajtómat abban a pillanatban amikor kinyitottam belülről és bikából nekib@szta a mellettem álló kombifókusznak :blink: Le is vakartam a fényezést egy kis helyen a diszcsíkjáról fene egye meg. Mondjuk céges és úgyis szétb@sszák de akkor is, ilyen még sose fordult elő velem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem túl egyértelmű, de én nem az astrát hasonlítottam össze a B omegával, hanem az A Omegát.

Idéznék a 23013 hozzászólásomból: "Nem azért, mert maga a B omega fenntartása drága (nem drágább lényegesen, mint bármelyik 16v opel), "

Karosszérialemek szerintem lényegesen drágábbak B omegához, mint A-hoz. Igaz, én bontott dolgokkal számoltam.

Kilométer meg szerintem korkülönbségük ellenére azért sokkal több a B omegákban, mert az A korában még közel sem voltak ilyen utazási igények. Az európai utazási igények kábé 95től ugrottak meg piszkosul.

Na mind1, télleg ennyivel ki van erősen tárgyalva.

Link to comment
Megosztás:

Nemérdekelt, elvittem reggel Lenderhez. 10:30-ra kész volt vele. Odaúton tettem kis kitérőt GTE-vel mert megláttam Antit és utánamentem :unsure:

Elhoztuk a vasat, olyan húdenagy különbséget nem érzek, de Lender Laci is aszonta hogy megérte ennyiért megszerválnom a cuccot, és szóljak ha kell alá komplett renyó :blink:

Jó rohadt nehéz volt a régi Y, ha másnem legalább könnyebb lett a kocsi ;)

Jippijáé jippijáó ;)

Link to comment
Megosztás:

Nemérdekelt, elvittem reggel Lenderhez. 10:30-ra kész volt vele. Odaúton tettem kis kitérőt GTE-vel mert megláttam Antit és utánamentem :unsure:

Elhoztuk a vasat, olyan húdenagy különbséget nem érzek, de Lender Laci is aszonta hogy megérte ennyiért megszerválnom a cuccot, és szóljak ha kell alá komplett renyó :blink:

Jó rohadt nehéz volt a régi Y, ha másnem legalább könnyebb lett a kocsi ;)

Jippijáé jippijáó ;)

akkor a GTE-n van a lexmaul ? azt hittem az astrán lesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.