Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ohh Én már járni is hallottam(Dinyvel voltunk ott vasárnap,jah és emijatt nem készül az enyém :blink: :unsure: )már a hangja magában megéri azt a melót amivel be lett rakva, és szerintem lépni is fog valamicskét ;) csak kicsit orrnehéz lett a verda és hát most ül vagy 10-12 cm-t ;)

Link to comment
Megosztás:

Némá Diny te még fenn??????? :blink:

Ja most értem haza.Megvan a moci számod is.

ohh Én már járni is hallottam(Dinyvel voltunk ott vasárnap,jah és emijatt nem készül az enyém ;) :unsure: )már a hangja magában megéri azt a melót amivel be lett rakva, és szerintem lépni is fog valamicskét :P csak kicsit orrnehéz lett a verda és hát most ül vagy 10-12 cm-t ;)

Igen nagyon dögös hangja van.Még kell hozzá egy két szervó cső meg kipuff és úgy néz ki mehet a paripa.

Link to comment
Megosztás:

volt is rá komoly érdeklődő. vagy csak jottek volna ingyenvezetésre?

850 körül vitték volna = visszaszólt telefonon nem1 ember, hogy az 1.1Mért hirdetett autómat vinné 900ért, 800ért, 850ért, egy ember volt 950nel, mert tetszik meg minden, de annál nem ér többet. És valahol igaza is volt, belátom, de nekem többet ért az autó. Meg egy gyerek adott foglalót, majd elbukta a hitelt.

Ezek szerintem elég komoly vevők. Meg elég sokan nem a második utcából jöttek, hanem Sárvár, Pécs, volt szegedi is.

Redline, ezen felül írtam egy pü-t, ülés ügyben.

Link to comment
Megosztás:

Nehogy azt mond, hogy 2 éve nem sikerült zöldágra vergődni még ülés ügyben.... :unsure: :blink:

Sehova nem jutottam ülés ügyben, mert mindig attól félek, hogy jön egy jobb lehetőség, meg különben is háromhavonta rám jön az autóeladási mánia... node 2 év? Nálatok néztem 2006. februárban ;). Az csak 8 hónap :P.

Amúgy most épp Redlinetól venném az egyiket emberbarát áron ;). Az jó volna, nekem is, neki is. Meg Demónál is próbálkozom eredeti GSI ülés témában ;). Na mindegy, egyszer csak összejön, nekem nem sürgős. Meg lehet, hogy beszáll egy másik GSIs gyerek is, ő viszi a másik ülést. Talán. Minden csak talán.

Csak a halál biztos.

Link to comment
Megosztás:

Azok az autók, amelyek nem kellettek, ott vannak a használtautó.hu-n. Amelyeket megvettek, egy sincs.

asszem ezt felírom vhova :unsure:

egyébként tényleg nagyon lement a B omik ára meg is lepődtem...még be is vállalnék egyet de ahhoz már másik pénztárca kellene... :blink:

Link to comment
Megosztás:

asszem ezt felírom vhova :unsure:

egyébként tényleg nagyon lement a B omik ára meg is lepődtem...még be is vállalnék egyet de ahhoz már másik pénztárca kellene... :blink:

B Omegák általában iszonyúan le vannak harcolva, minthogy 95%uk nepper által behozott autó, akik mindig mindenből alegolcsóbbat, legtöröttebbet vették, helyreállították legolcsóbb legszarabb módon, majd valami magyar megvette, és használta, ahogy itthon szokás. Rosszabb állapotúak, mint egy államilag kiutalt munkanadrág.

Szerintem ne vegyél. Nem azért, mert maga a B omega fenntartása drága (nem drágább lényegesen, mint bármelyik 16v opel), hanem mert annyira le vannak harcolva, hogy végtelen mennyiségű pénzt kellene beleölni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ne vegyél. Nem azért, mert maga a B omega fenntartása drága (nem drágább lényegesen, mint bármelyik 16v opel), hanem mert annyira le vannak harcolva, hogy végtelen mennyiségű pénzt kellene beleölni.

ezé nem vennék ha vennék de nem veszek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott

Tavaly az ágyúgolyón a Brabus Mercis versenyzőtársunk 310km/h-s csúcsot állított a 4-esen,

amit idén sem sikerült senkinek megdöntenie. ;) (Mindezt GPS-el hitelesítve)

Az uccsó jó lenne ha ócccsóó lenne. :blink: (a másik nem jó méret, 114-es osztású ha jól látom)

B Omegák általában iszonyúan le vannak harcolva, minthogy 95%uk nepper által behozott autó, akik mindig mindenből alegolcsóbbat, legtöröttebbet vették, helyreállították legolcsóbb legszarabb módon, majd valami magyar megvette, és használta, ahogy itthon szokás. Rosszabb állapotúak, mint egy államilag kiutalt munkanadrág.

Szerintem ne vegyél. Nem azért, mert maga a B omega fenntartása drága (nem drágább lényegesen, mint bármelyik 16v opel), hanem mert annyira le vannak harcolva, hogy végtelen mennyiségű pénzt kellene beleölni.

Ezt azért így cáfolnám. ;)

Az én példányom is németországból hozott, mégis elég jó állapotú.

Azt hiszem nem láttam még ilyen jó állapotú hasonló korú GSi-t pl. ;)

A fenntartásról: iszonyat olcsó :P Komolyan mondom, nem drágább semmi sem rá, mint az astrákra. :lol:

És általában tovább tart... szal elég alaptalannak érzem a fenti érvelést. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az uccsó jó lenne ha ócccsóó lenne. :unsure: (a másik nem jó méret, 114-es osztású ha jól látom)

Az uccsó csak egy TÜV papír, viszont a második jó lenne, mert igaz, hogy 114-es, de van hozzá 4x100-as adapter is. Mondjuk akkor biztos valami egészen érdekes ET szám jönne ki. :blink:

Viszont ráadásul 8x15-ös ;) , tehát elég jól mutatna már a 195/45 R15-ös gumikkal is.

Ilyeneket én is keresek, de elég ritkák.

Link to comment
Megosztás:

Ezt azért így cáfolnám. :blink:

Az én példányom is németországból hozott, mégis elég jó állapotú.

Azt hiszem nem láttam még ilyen jó állapotú hasonló korú GSi-t pl. ;)

A fenntartásról: iszonyat olcsó ;) Komolyan mondom, nem drágább semmi sem rá, mint az astrákra. :P

És általában tovább tart... szal elég alaptalannak érzem a fenti érvelést. :unsure:

Hát nemtom, de a karosszériaelemek iszonyú drágák, futómű se olcsó, típushibája az elrepedő leömlő (ha jól tudom az, de legalábbis ott valami, x20xev), ülések sem túl tartósak, kilencéves korára kipúposodó könyöklő, általában nem zárható hamutartó, magától elrepedő belsőtérvilágító lámpa, magától bemattuló műanyag fényszóró (persze az új ára egekben van). Éppúgy hidrotőke, jeladók a motorból, stb.

Itt szívjuk a fogunkat, hogy mennyibe kerül a gsi lökhárító, utána kell kérdezni a B omegához valónak, mindjárt nem lesz olyan rossz kedvünk.

Én megnéztem sacc három éve sokat, aztán az lett a vége, hogy mentünk Németországba használtimportálni egyet a bátyámnak. Na az egész jó, de az is hoz sokminden hibát, nem is filléreseket.

Nem rossz autó a B omega, sőt kifejezetten tetszik, használni jó, de fenntartani istenments. Szerintem mindben van 350ezer német kilométer, meg 150ezer itthoni. Na ezt nem csoda, ha nem bírják.

Mondjuk mindezt ellensúlyozza a városi 9literes fogyasztás.

Valószínűleg a tiednek normálisabb előélete van.

Nincsenek illúzióim, a tizenéves GSIk is gyakran arra emlékeztetnek, hogy hogyan kéne a vénkurvából szűzlányt csinálni.

De ha már Omega itthon, én inkább A-t vennék. Főleg, ha ki is kéne fizetnem. Van itthon GSI is, A omega is, B omega is. Mind minimum 3 éve.

Link to comment
Megosztás:

Hát nemtom, de a karosszériaelemek iszonyú drágák, futómű se olcsó,...

A kasznielemek sem drágábbak az astráénál (legalábbis pl. javítóelemeket nézve), és a futóműves

cuccok is ugyanolyan árban vannak (éppen most cserélem a kormányösszekötőket kompletten

, tehát mindkét csuklóval mindkét oldalon+ segédkart is, cakkpakk 13e huf volt, és jó minőség ;) ).

Futóműben a hátsó drágább, ha már az astráéval hasonlítjuk, mert több benne a szilent. De cserében

tartós, és nagyon jó a menet- és komfortteljesítménye.

Motorhoz való cuccok ugyanazok mint az astra esetében (egy az egyben).

Az űlések és a belső tér amortizációját szintén cáfolnám. Az enyémben kituggyamennyi km van már,

óra szerint lassan 200, de még mindig szinte kifogástalan minden belső elemnek és űlésnek az állapota.

Sőt, nem is zörög, nyöszög... ;)

B omi első lököse olcsóbb mint a gsi-é, legalábbis gyáriban.

Összesítve: relatív kicsi fenntartási költségekkel egy cseszettül megbízható autót kapsz, ami akár 20

évig hurcolja rossz szájíz nélkül a hátsód. :blink:

De asszem ki is tárgyaltuk. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.