Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1.6 -1-7ért tudnám eladni...de nem fogom...ehhez nagyon rossz dolgoknak kell történnie... :lol:

jó esetben adna érte valaki ennyit? De most komolyan.

Tudom, hogy sokat költöttél a gépre, tudom, hogy megéri... de... mindig a piac határozza meg az értéket... vagyis, amennyiért megveszik.

Tudom, hogy nem adod el! Te nem olyan ember vagy! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

1.6 -1-7ért tudnám eladni...de nem fogom...ehhez nagyon rossz dolgoknak kell történnie... :lol:

Nem szeretnék negativkodni, de félek nem tudnád eladni :D

Elég pesszimista hangu 2 oldalt hoztál itt össze, de inkább örülj a lakásnak mázlista :lol:

Attól félek, hogy jövő tavasszal megint beleölsz egy halom pénzt, hogy legyen vmi a gyorsulásokon aztán megint csak nézel megszeppenten ;)

Épits inkább egy kisautót csak gyorsulásra ami ha nem megy nem számit......a gsi vagy a seni meg maradjon megbizhato mászkálósnak :D

Link to comment
Megosztás:

Pár órával ezelött néztem ezeket az audikat...

Gondolkodom rajta, hogy eladom a GSI-t és beleülök egy ilyenbe... :lol:

Mondtam Én hogy ez lesz,ha veszel egy másik autót is :D :D

Én majd valamikor dél körül kerülök ágyba...

Addig István még alszik egy kicsit...megreggelizik elmegy dolgozni...és még talán elöbb haza is ér mint én... :lol: :D :D

Viszont nekem nincsenek RS4es álmaim se két autóm stb..... :P :P

jó esetben adna érte valaki ennyit? De most komolyan.

Azért ha kiszámolod hogy mennyi pénzből tudsz építeni egy ilyet akkor hamar kilukadsz oda hogy érdemesebb olyat venni ami már kész van.Könyörögtem neki hogy vegye meg a Tarr kocsiját nem kellet neki,mostmár belátja hogy igazam volt.

Nem szeretnék negativkodni, de félek nem tudnád eladni ;)

Attól félek, hogy jövő tavasszal megint beleölsz egy halom pénzt, hogy legyen vmi a gyorsulásokon aztán megint csak nézel megszeppenten :D

Épits inkább egy kisautót csak gyorsulásra ami ha nem megy nem számit......a gsi vagy a seni meg maradjon megbizhato mászkálósnak ;)

A Tarr is talált olyan embert aki megveszi a kocsiját.Ha nem sürgős az eladás akkor el lehet adni szerintem.Anti nem a gyorsulási versenyekre csinálta a kocsit,meg szerintem a töbiek sem hanem az élmény kedvéért amit nap mint nap nyújt ha müködik.

Elég nehéz olyan autót építeni ami a bármelyik kategóriába megállná a helyét,mert egy szívó 1.6os honda 13körüli időket megy.

Link to comment
Megosztás:

Azért ha kiszámolod hogy mennyi pénzből tudsz építeni egy ilyet akkor hamar kilukadsz oda hogy érdemesebb olyat venni ami már kész van.Könyörögtem neki hogy vegye meg a Tarr kocsiját nem kellet neki,mostmár belátja hogy igazam volt.

tudom, hogy nagyon sok pénzről van szó... de lássuk be, kicsi a valószínűsége, hogy valaki annyit adjon érte, még ha ténylegesen akár többet is ér. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Tarr is talált olyan embert aki megveszi a kocsiját.Ha nem sürgős az eladás akkor el lehet adni szerintem.Anti nem a gyorsulási versenyekre csinálta a kocsit,meg szerintem a töbiek sem hanem az élmény kedvéért amit nap mint nap nyújt ha müködik.

Elég nehéz olyan autót építeni ami a bármelyik kategóriába megállná a helyét,mert egy szívó 1.6os honda 13körüli időket megy.

Nemtudom, hogy el lehetne e adni. A hasznaltauto.hu-n 7 oldalnyi gsi van abbol kb 5 az astra, átlagár 6-700e ft :D Van ott egy fehér c20xe amit már kb 8 honapja hirdetnek, 990-rol indult 650-nél tart, vagy a Mezo 94es 1.8-as kocsija is fennvann min. 1 éve és kb 200-at engedett eddig. Elég pesszimistán láptom a helyzetet, ezek az autok 2 év mulva 2-300e ft-ot fognak érni :D ;)

Az a szivó honda is annyira volt gyári mint az Anti bontószökevénye, a srác meg szemre kb. a Balázska 40 napos böjt utáni súlyában lehetett :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1-6-ért bármikor eladom, de egyenlőre nem akarom...

Majdnem 6 milcsiben van...tisztában vagyok vele, hogy ezt senki soha nem fogja megfizetni...de azért az 1-6 nem olyan vészes ár, ha csak azt nézzük, hogy ha össze akarsz rakni egy ilyen mocit, akkor az már önmagában majdnem ennyi...

De nem lesz eladva...télen szépen téli álmot fog aludni... :D berakom ide a szállodába...a fedett garázsba...téligumit sem rakok rá... :lol:

Ja ma a GSI-vel jöttem...

Brutál feelingje van ám, egy normál autó után, pedig a Seni sem megy rosszul...csak ha minden nap azt használom mexokom...ez a legolcsóbb tunying... :lol:

Link to comment
Megosztás:

üdv!

köllene nékem gsi-hez(c20xe) fűtőradiátor méghozzá az a ritka faj ami oldalt kivezetéses.

Kellene persze légszívócső is bár erre nemsok esélyt látok hogy valaki tud.aztán szeretnék egy pesti műanyagost is találni javítás és átalakítás céljából(lökös,hűtőrács).

und van néminemű eladni valóm is:

http://www.coches-motos.com/piccoches/coche-680899056.jpg ez a tip. gsi felni

2db 175/70/R13 használt téli gumi Riken

2 db firestone 175/70/r13 használt gyári-nyári :lol:

ha valakinek kell valami vagy tud segíteni akkor lécci zaklasson

laszloczipauer@yahoo.com

06303736942

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

üdv!

köllene nékem gsi-hez(c20xe) fűtőradiátor méghozzá az a ritka faj ami oldalt kivezetéses.

Kellene persze légszívócső is bár erre nemsok esélyt látok hogy valaki tud.aztán szeretnék egy pesti műanyagost is találni javítás és átalakítás céljából(lökös,hűtőrács).

Át lesz helyezve, de azért válaszolok. :lol:

Ha klímás radiátorra gondolsz, aminek egyoldalon vannak a csövei, akkor olyanom van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja ma a GSI-vel jöttem...

Brutál feelingje van ám, egy normál autó után, pedig a Seni sem megy rosszul...csak ha minden nap azt használom mexokom...ez a legolcsóbb tunying... :unsure:

Ezt mondom én is... át kell néha ülni apu c20ne omegájába, akkor értékeled a kényelmet.

Amikor meg visszaülsz a gsibe, akkor meg a lendületet értékeled.

Redline, ennyire nem vészes a helyzet, mint itt mindenki tudja, én árulgatom kéthavonta két hetet az autót, 800-850 körül mindig elvitték volna.

Az, hogy az 1.8as gsi nem kapós, az attól van, hogy 1.8as. Mindenki a hamár disznó, legyen kövér elven van, vesznek 2.0át.

Meg azt is tudjuk, hogy néz ki a gsik kínálati oldala állapot tekintetében. Talán csak a calibrák múlják alul, vagy a B omegák. Ezért van az, hogy esetleg sok autót árulgatnak végtelenségig, mégsem kell senkinek. Azok az autók, amelyek nem kellettek, ott vannak a használtautó.hu-n. Amelyeket megvettek, egy sincs.

Egyik embör aki az én autóm után is érdeklődött például 750ezert adott egy 8v astráért, asszem 92 gyártásúért.

Hát szerintem így néz ki a piac.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.