Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elnézést mindenkitől, hogy ismételten zavarok, de tisztázni szeretnék mindent!!!

Kicsit hosszú a hozzászólás, ezért is sorry, de nemtom elviselni hogy itt ellenségeskedés legyen!!

Emberek vagyunk, esendőenk, szerintem mindannyinan hibázhatunk.....jelenleg szerintem mindenki hibázott itt is ott is.....

Szóval :

Csak hogy mindenki képben legyen.... :wink:

Udvariasan mailben meginvitáltam a GSI devils klubbot is a szombati talira még annó, de erre egy enyhén elutasító választ kaptam....

Igen elutasító, nemleges választ adtam/adtunk, mert nem csak egyedül döntök ám! És ezzel úgy éreztem hogy ezt meg is beszéltük….

Anti ezt a hozzzállást tényleg nem értem.

na majd nyáron kinn személyesen megkérdezem hogy miért is?

Mert ahányszor én beszéltem vele nem volt iylen májerkedős, hót korrekt volt....

Én még most is úgy érzem, hogy holt nyugodtan eltudnánk beszélgetni bármikor, részemről nincs semmi ellenségeskedés, csak azt nem tudtam megérteni, miért nem lehet azt megérti, hogy most nem hívunk meg titeket!!

Velem is normális volt eddig... :roll:

Üdv.: Atommanó

És ezentúl is az leszek….

én is tök jó el tudtam dumálni vele :?

Ezentúl is erre fogok törekedni, de lássuk be ez az egész most nem emiatt robbant ki!

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek tök jó fejek voltak és ugyebár annó itt irogattak! Akkor most, hogy ők az ördögök akkor mi vagyunk a szemetek mert az elutasító szöveg elég durva hangnemben lett írva és ez jön le belölle! Lehetett ezt volna így is: Bocs de ezt már megbeszéltük mi nem tartozunk közétek. Nem pedig ...és főleg nem MOTE buli :evil: meg ez klub találkozó (hivatalos a klub? vagy mezitlábasok?) meg (na most aztán felhúúúztam magam vazzzeeeee.........) miért húzta fel magát, csak nem ideges valamiért?

Miért is?

Nem ítélünk és nem fikázunk le senkit és semmit…csak pontosan kiemelve a szavaidat, „! Lehetett ezt volna így is: Bocs de ezt már megbeszéltük mi nem tartozunk közétek”, hát ezt kb. a mostani beszélgetés elött már 2szer elmondtam! És még ezek után is jöttetek azzal, hogy miért nem tartjuk együtt…..na ez idegelt fel…az értetlenség!

tényleg ez elég durva. A FUTURE anno egész sokat irogatott ide a fórumra. Mire ez a nagy harag? :roll:

Nincs semmilyen harag, ezt értsd meg….most van egy apró összekoccanásunk, amit remélem hamar elfelejtünk és megszűnik az ellenségeskedés!

Azt nem értem, hogy miért nem látják be ők is, hogy minél többen össze tudunk gyülni 1 helyen az annál jobb lenne. Így most lesz 2 tábor....

######a :?

Ti se gyültök mondjuk össze a Kispolski klubbal, vagy a Wartburg klubbal, vagy mittomén mivel! Miért fáj az ha 2tábor van?? Az embereknek szíve joga eldönteni, ki hova akar tartozni és ki mikor hol akar lenni, nem?? Még1szer hangsúlyozom, természetesen nyáron szeretnénk mi is közös talit, ami klub, meg hovatartozás független….de ez most KLUBTALI!

A különcködésnek soha nem volt jó vége!

Meg persze lehet kulturáltan is elküldeni egymást a picsuba.

Na mindeggy szabad országban élünk mindenki azt csinál amit akar ő dolga. A Future pedig tényleg tök rendes gyerek beszéltem vele személyesen is annó nem tudom miért lett ez a tűz hangulat?

Ez nem különcködés, egyszerűen más vonalon indítottunk el egy klubkezdeményezést, ennyi! Senki ellensége nem akarunk lenni!

És a tűz, amiről itt szó van, hidd el nem spontán gyulladt bennem!!

Tomi igen csak mi kicsi ország vagyunk ahhoz, hogy legyen jópár izmos klubb! Ezt ne feledd. és ha idejön bárki azt fogja látni, hogy itt marakodnak nemkicsit gyerekesen. Ezt 1x s mindenkorra tisztázni kellene, hogy ki mit szeretne és mire lenne hajlandó!

De ehhez 2 fél kell :idea:

Meglesz hozzá a másik fél is, ezt garantálom és eddg is ezt mondtam!!

Utálom az ellenségeskedést, ezért nem is szeretném hogy bármi ilyen érzés ragadjon meg valakiben!!

Ez náluk megy? "Opel forever meg ilyen ######ságok, oszt külön fórumjuk van, hogy ki milyen Subarut fog venni..."

Mert itt is voltak és vannak Subaru fanok nemdeugyebár!?

No komment.....

Ezt a választ most kaptam... :wink:

Szép, udvarias, és legfőkébb baráti... :)

Atommanó írta:

Nem hiszem hogy felkéne... Én mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntéseteket, vagy döntésedet

Future írta:

"Akkor minek jösz és "szólsz" be?? Egyből is megértettem mit szeretnél, és reméltem h az első válaszom is értő fülekre talál! Te meg....na mind1..."

"szólsz" be.....macskakörmözve annyit tesz, hogy miért jösz még mindig és hozod fel ezt a témát!!!

Future írta:

Na és?? persze biztos jó let volna...csak nem most és csak nem veletek!! Nemtom miért nem lehet ezt épp ésszel felfogni....ez egy KLUBTALÁLKOZÓÓÓÓÓÓÓ!! Azért szerveztük, hogy a mi tagjaink összejöjjenek, dumcsizzanak , ismerkedhessenek!! Ennyi...téma lezárva!

Itt aszem érthetően felvázoltam mindenre a választ.....és a csak nem veletek, ez nem sértésnek ment, hanem egyértelműsíteni szerettem volna mindent.....

Azért írtam....Teeeeee... :wink:

Hát minek különcködnek ha ugyanúgy gondolkodnak...

...bár nem ugyanúgy... :) :roll:

Üdv.: Atommanó

Ez az….fején találtad a szöget! Valószínüleg ez az alapvető különbség, hogy mi másképp gondolkodunk!! Emberek ezrei gondolkodnak másképpen és mégse szurkálják egymást azért, mert nem futhatnak össze egy találkozó keretén belül…..

fejezzétek abba a rinyálást meg árulkodást.

1x meg kell próbálni normálisan megbeszélni, ha nem megy akkor nem.

Ennyi.Amúgy meg nyárra kellene nagy murit szervezni!

Ez lehetne akár a végszó is!! Aztec, a szavaid aranyba foglaltatik.....Téma vééége!!

Mint írtam már feljebb is, megbeszéljük, csak fejezzük be az oltogatást!!!

Peace for all!!!! És még1szer sorry a hosszú kommentért!!

Üdv, Andris. (Future)...egy GSi-s, semmi több.....

Link to comment
Megosztás:

fejezzétek abba a rinyálást meg árulkodást.

1x meg kell próbálni normálisan megbeszélni, ha nem megy akkor nem.

Ennyi.

Van nekem basszátok ki elég bajom még gsisek gsisek oltása meg hiányzik a f@szomnak :evil:

Amúgy meg nyárra kellene nagy murit szervezni!

Mindig normálisan kell beszélni, de különben egyetértek.

Ami nem akar összejönni, azt nem kell erőltetni ez "szabadonválasztott", nem "kötelező gyakorlat" :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

Még egy dologra adj választ légyszi:

Honnan is ez a nagy MOTE gyűlölet, vagy utálat, most mindegy, de nem titok, hogy nem szívleled...

Csak még erre lennék kiváncsi, mert ez már nagyon sokakban felmerült... :roll:

Ha mégis úgy gondoljátok, hogy autófüggő, és nem társaságfüggő taliban gondolkodtok, szólj!

Addig is részemről minden oké... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ehh.. mikről maradtam le...

Esküszöm kezdtem rosszúllenni amikor itt visszaolvastam pár oldalt.. :pale:

Elképzeltem a szitut, hogy megyek az úton.. beérek vagy utolér egy GSI, böszen elkezdek ismerkedni, netalán racingelni, erre miután meglátja a másik az opelklub matricát, előveszi az uzit, oszt... :smt067

Vagy hogy egy egy jó kis verseny után esetleges jó kis elbeszélgetés helyet, jól arconcsap, mert én MOTE-s vok..

De úgylátom erről hál isten szó sincs... GSI-s GSI-st nem csap agyon.. remélem... :occasion5:

Az meg hogy van két klub, sztem nem lehet probléma... Haveri körök is több van. csak ne gyilkoljuk egymást.. én pl. bevallom még nem is hallottam róluk.. (mármint klubként) :oops:

És sztem totál érthető amit Future írt, bár az előzményekről lemaratam.

Ha jól sejtem, a lényege, hogy ők is pont aznap tartanak vmi összeröffenést...

És szeretnék a saját kis körükben tartani.. sztem nincs ebben semmi kivetnivaló...

Mint ahogy látom nem is utasitja el a közös nagy Autó TIPUSON alapuló talit se..

Én személyem szerint minden GSI-Opel csapatba benne lennék...

Szóval ennyi.. bocs hogy még ehez a témához szóltam, úgyérzem ez nem oltogatás, de csak most értem netközelbe, és szerettem volna elmondani a véleményem... :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

Anti

Hehehe.. sztem GSI tulajok mind igy vagyunk.. legalább olyannyira nem szivesen adjuk kölcsön, mint a szerelmünket.. hisz a GSI is a szerelmünk... :oops: 8)

Petya.

Eh.. ez ismerős.. anno OFF XR3i ON korszakomból.. amikor egy hónapig ment, 2öt állt...

Meg mikor eladttam és fél évig nem volt kocsim. a végén már minden székben brümmögtem... :shock:

Nyugi.. lassan kész lesz az. és jobb lesz mint újkorában... el fogsz kalapálni engem is.. Pláne hogy az enyém gyengélkedik is.. :?

Néztem a régi videókat.. pl. a kis suhanást befelé...(4GSI) ott még tök jól ment...

Meg emlékszem amikor mindenki azt mondogatta tuti chippes... hol van már az a ruganyosság...

Csak tudnám mi a csőcs ment el... :?

Ez a legszarabb.. érzed hogy vmi nem kóser, de nem lehet tudni mi, mert nincs kifejezetten hibajelnség.. (nah jo.. néha fel-felvillanó sárga szörnyeteg..illetve ha mondjuk 160-170 nel megyek szinte tuti világit...) bár kb. 2 hete mentem annyit, azóta se, illetve elötte idejét se tom már..

Kezdek öregurasodni.... mondjuk télen, meg ilyen utakon nem nehéz.. :twisted: :evil:

Link to comment
Megosztás:

És sztem totál érthető amit Future írt, bár az előzményekről lemaratam.

Ha jól sejtem, a lényege, hogy ők is pont aznap tartanak vmi összeröffenést...

És szeretnék a saját kis körükben tartani.. sztem nincs ebben semmi kivetnivaló...

Mint ahogy látom nem is utasitja el a közös nagy Autó TIPUSON alapuló talit se..

Én személyem szerint minden GSI-Opel csapatba benne lennék...

Azt hiszem, Te fogalmaztál meg mindent korrekten, ismerem mindkét csapatot... ezt az összezörrenést, meg a Future elleni kirohanást hajmeresztőnek találtam... (agyrémet akartam írni, de az erős lenne :roll: ), szóval Laci, jól beszélsz. :wink:

Utálatos dolog ilyet olvasnim hát még a szenvedő felének lenni! Nagyrészt fogalma sincs egyik félnek sem a másik terveiről, céljairól, nem ismeritek a másik felet, akkor meg hogy is akartok ítélkezni?

Ugye ezzel vége? Mert volt, mikor ilyesminek én voltam az áldozata, vagy főszereplője, úgy mint ez a két klub, és idegtépő!! :)

---

Egy nagyszájú POLSKIS :P :) :)

Link to comment
Megosztás:

nagyszájú polskis.. ez tetszett :) aranyos volt...

Thx... én próbálok mindig öö. hogy is mondjam megférni.. kiegyezni.. meglenni.. szal ilyesmi...

Nem is tom van-e ellenségem :roll: (fogadom mindjárt irnak hogy igen..én meg én.. :))

Nah mindegy.. részemről ennyi.. én csak szeretem ha összefut két opeles.. vagy ha két GSI-s akkor meg pláne, integetnek egymásnak...

(mondjunk inkább GSI-st.. opel túl sok van, abban az esetben inkább greg hátsó ablaktörlös mutatványát kellene alkalmazni.. igaz, más ujbeállítással) :)

Link to comment
Megosztás:

Barbbi Future ellen senki nem rohant amúgy tényleg Laca dobta el a legjobb megfogalmazást.

Nagy ország ez elférünk, ha meg találkozunk lámpánál meglássuk melyik klubb viszi a pálmát.

hOPP figyelitek amint terelem a nézeteltérést békésebb vizekre: rivalizálás.

Ez is gázos.

Namost

-Future tengely,chip,mi1éb láttam jópárszor menni...

-Raptorét még mielött övé volt onnan tudjuk...

-Subi talán már tud indulni :) Tavaly nyáron tbcnél több gsi sem vette sikeresen a rajtot, többek között én sem :)

-SZTP itt kezdődnek a gázok (Anti Te őt fogod! meglátjuk mit hoztál ki az atmoszférikus tizenhat szelepes céhúszikszedből :wink: )

szal lehet kombinálni :)

Link to comment
Megosztás:

Ehh.. joh, hogy én nem vok képben..

De ugyérzem ezek eléggé izomgépek.. akkor én maradok sereghajtónak...

Bár indúlni Petya szerint jól indulok :) :)

Dehát egy gyári talicskával hova kezdjek.. :wink:

Még ha mondjuk egy éve lenne. asszem lázas nyomozásba kezdek, mi miatt nem megy úgy mint régen...

Első körben kap egy olajcserét,gyertya, benyaszűrő,levegőszűrő cserét..

Bár ettők még sztem nem fog szárnyra kapni...

Valami más lehet... talán a mocsok lambda...

Torpan induláskor csöppet.. 3ezerig erötlen mint a... nem is tom mi... mintha csak akkor térne észhez... 150-160 körültöl el kezd égni a mocikontrol... fura... de azért még megyeget :wink:

Nah megyek aludni.. megint elcsesztem az időt az NFSU2 vel.. éjfélkor mondtam magamnak.. nah megyek egy két kört... jah.... 2 óra.. :twisted: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.