Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sajna nincs...örültem, hogy ezt is találtam...

De ma gyorsan kiszámoltuk, hogy miket és hogyan kéne módosítani, rengeteg dolog van...a tanktól kezdve, át kell szabni az egész alját, kipuffot, mindent...

1 misi körüli lenne a 4X4 megvalósítása, és igazából kb 250-300 kilóval lenne több súlyban mint most...

Tehát 200-on jót lehetne vele menni nagyon, de 400-on már nem lenne akkora ugrás...mondjuk ott is javulnának az idők, de 1 misit nem nagyon ér meg... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajna nincs...örültem, hogy ezt is találtam...

De ma gyorsan kiszámoltuk, hogy miket és hogyan kéne módosítani, rengeteg dolog van...a tanktól kezdve, át kell szabni az egész alját, kipuffot, mindent...

1 misi körüli lenne a 4X4 megvalósítása, és igazából kb 250-300 kilóval lenne több súlyban mint most...

Tehát 200-on jót lehetne vele menni nagyon, de 400-on már nem lenne akkora ugrás...mondjuk ott is javulnának az idők, de 1 misit nem nagyon ér meg... :lol:

Miért lenne 250-300 kilóval több? Az iszonyat sok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott

2006. október 30. 20:12

MNO

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott az a férfi, akit a napokban állítottak meg a rendőrök Békéscsaba és Gyula között - közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel.

A békéscsabai fiatalember munkahelye egyik autójával száguldott Gyula felé, amikor a traffipax bemérte - tájékoztatott a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Szombati Andrea elmondta: a fiatalember ugyan észlelte az út mentén álló műszert, próbált lassítani is, ám a berendezés mégis el tudta készíteni azt a felvételt, amely arról tanúskodott, hogy óránként 248 kilométeres sebességgel hajtott az Audival. A rendőrök 60 ezer forint bírsággal sújtották a sofőrt, akit 10 hónapra el is tiltották a vezetéstől.

Link to comment
Megosztás:

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott

2006. október 30. 20:12

MNO

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott az a férfi, akit a napokban állítottak meg a rendőrök Békéscsaba és Gyula között - közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel.

A békéscsabai fiatalember munkahelye egyik autójával száguldott Gyula felé, amikor a traffipax bemérte - tájékoztatott a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Szombati Andrea elmondta: a fiatalember ugyan észlelte az út mentén álló műszert, próbált lassítani is, ám a berendezés mégis el tudta készíteni azt a felvételt, amely arról tanúskodott, hogy óránként 248 kilométeres sebességgel hajtott az Audival. A rendőrök 60 ezer forint bírsággal sújtották a sofőrt, akit 10 hónapra el is tiltották a vezetéstől.

engem 160 rugeszre pakoltak meg egy "mér' mész 98-cal 50-es táblánál haver?" buliban, de szerencsére a végére egy nullát elhagytak belőle. szóval ez a 60 rugó nagyon pávás! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az simán. Audi 248-cal... az minimum 2.7-es turbós, elég sok futkározik belőle idehaza...

vagy egy Astra F turbós is lehetett, olyan kék-fekete, csak olyan gyorsan ment, hogy Audinak nézték... :lol:

Anti, olvasom, hogy letettél az AWD projektről? pedig tyű de izginek tűnt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óránként 248 kilométeres sebességgel száguldott

.....

A rendőrök 60 ezer forint bírsággal sújtották a sofőrt, akit 10 hónapra el is tiltották a vezetéstől.

Nemáá

Aszittem helyszíni fejlövés.

Úgytom hogy 50% fölött bűncselekmény nem szabálysértés. Az meg nem 60rugó + 10 hónap.

Go2 MOTE tagoknak / évzáró topik!

Ez biturbó ahogy tom..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.