Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most került fel a duenre olyan recaro mi jólenne nekem és az ára is tűrhető csak hát a kedv :lol:

Vazze, ennél jobbat nemigen tudnék elképzelni a kabrijóba.... és nem drága. Persze csak ha nincs eltörve sehol a váza. Szerintem most má' inkább adósodj el végleg, de ezt ne hagyd ki...... :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vazze, ennél jobbat nemigen tudnék elképzelni a kabrijóba.... és nem drága. Persze csak ha nincs eltörve sehol a váza. Szerintem most má' inkább adósodj el végleg, de ezt ne hagyd ki...... :D :D :lol:

igaza van Hicnek ez a legjobb

(a hirdető mailcime rendkivul fantáziadus :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Észrevettétek, hogy mióta Coupe megházasodott alig van fennt a fórumon?

Lehet, hgoy megkezdődött a terror? :lol: :lol: :D

:D ;) ;)

Eleinte mindenki lelkes.......... :D Aztán lassan apa lesz, és még lelkesebb lesz..........

Édes éjszakai gyereksírás úgy 3-4 óra hosszat, aztán már úgyis jön a reggel........a xaros pelenka hatástalanítása szinte már rutinná válik....... és még sorolhatnám....... :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Haverom corsa gsi-t hazahúztuk ma mert tegnap lerobban a városba, vagyis nem idult.

Ma megnéztük, úgy nézett ki hogy bem kap benyát, megnyomtam a tűszelepet az inyektor hídon és semmi nem jött belőle csak levegő :lol:

A relé kattogott (rohadjon meg), A benzincsövek leszedve ott csak levegő. AC pumpa kiszed, forog a maradékot vagy 3m-re nyomta (akksin tesztelve). A csatin keresztül nem kap áramot :lol:

Szakadás nincs sehol, biziti bizti jó, kicsi korom a foglalatba :D

Utána buzerálgattam a relét ütögettem nyomogattam, mikor csak indítózunk és nyom az AC majd indul a motor :D

Hiába kattogott ez a majom relé akkor se működött, lehet hogy csak egy kapocs kattan benne?

A kérdésem az lenne, hogy bontóba lehet e kapni és kb. mennyit szabad adni érte és hogy egyforma e más konstrukcióval (pl. astra más corsa) ez a kis rózsaszín relé.

Amúgy most műkszik, de ki tudja meddig és hol adja meg magát.

Most meg itt irogatok büdös benyás kézzel este meg a munkahelyen mehetek így a dögökhöz :D

De szigorúan nem ajánlott... ;) :P

Jujj nőkből elég egy is ;) főleg az enyémből :D

Link to comment
Megosztás:

BMW-vel ugyan ez volt a baj! Relét szétszedtük belül tök koromos volt. Az AC nagy áramot vesz fel és össze vissza húzott át a szikra (gondolom 182000km alatt elöregedtek az érintkezők vagy nem tudom mitől) a nem tökéletes kontakt miatt. Ami viszont biztos, hogy egy idő után már nem volt érintkezés és ezért nem indult az autó. Mivel 3 AC van benne és mind a három kell az 1600bar üzemi nyomáshoz és egy épp nem ment ezért a computer nem engedte indítani. Szóval szétszedtük kitisztítottuk és most ok!

Okosok nem beírni, hogy azért volt kormos mert diesel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na elmentem megnézni milyen ülések vannak.Sajnos 1pár olyan ülés van még ami egyforma a többi 1darabos,és már annak is van elméletben gazdája.(telefonon lefoglalozták,de ha nem jönnek érte akkor elméletileg én vagyok rá a következő) olyan mint az alsó sor kékben.

Voltam a Lendernél is.Nekem volt igazam tényleg van baja a kipufogónak.A közép dobból kiégett a tömés,ugyhogy kapok egy másikat :lol:

ennyi idö alatt ki égett a tömés

no akkor ide sem megyek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az a különbség, hogy ha ide visszaviszel valamit, akkor szó nélkül beállsz és kicserélik...

Míg a Janóéknál még a garanciális középdobomat sem akarták kicserélni...de kib@sztam velük, soha nem tudtak időpontot egyeztetni, amikor már tudták, hogy garis meló lesz...aztán odatelefonáltam, hogy egy Astrán kéne középdobot cserélni...szépen másnapra beírtak (És itt a lényeg, hogy délelött még itt nem volt hely...jó lehet, hogy lemondtak valamit, de akkor is...) szépen megjelentem megcsinálták, meg is jegyezték, hogy nem jó tipusú dob volt fennt...aztán amikor mondták, hogy fizethetek, előkaptam a garipapírt, megköszöntem...és kész...Mondjuk csodáltam hogy nem ismertek meg mert elötte 3X voltam ott, hogy mi a gondom...és azért az autót meg lehet ismerni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.