Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja, egy bőrszerkós benga vadállat mindjárt beültet az ölébe... :lol: :lol:

Na itt a pont!! ez jó volt!! :D :D

Na elmentem megnézni milyen ülések vannak.Sajnos 1pár olyan ülés van még ami egyforma a többi 1darabos,és már annak is van elméletben gazdája.(telefonon lefoglalozták,de ha nem jönnek érte akkor elméletileg én vagyok rá a következő) olyan mint az alsó sor kékben.

Nekem ez majdnem mind egykutya a szinüket nem nézve. de nemrossz..

Link to comment
Megosztás:

Amennyit akkor azon a két ülésen kerestem, még arra sem lenne elég, hogy felnyissam a géptetőt... ;)

Majdnem bekeráron kaptad meg... ;)

De hozzá tartozik, hogy rá pár héttel kidobták elég jó kis akcióba...100 EUR/ db...

És ez azóta is folyamatosan akciós...minden ülés... :lol: tehát ha szállítási kts-et is rávetíted, akkor 30/pár a bekerára most... :lol:

Nekem ez majdnem mind egykutya a szinüket nem nézve. de nemrossz..

Laci!

...ez lehet, hogy azért van, mert ez mind ugyanolyan ülés csak más színben? :D :D

Link to comment
Megosztás:

..ez lehet, hogy azért van, mert ez mind ugyanolyan ülés csak más színben? :D :lol:

Jah.. akkor jó van.. már azthittem megzavart teljesen a mai nap... :lol: :D nah megyek dokihoz.. vérnyomás kontrol rulez. egész hónapban egész jó értékek voltak, erre most? ehh.. aztán meg meló.. majd re all

Link to comment
Megosztás:

Amennyit akkor azon a két ülésen kerestem, még arra sem lenne elég, hogy felnyissam a géptetőt... :D

Majdnem bekeráron kaptad meg... ;)

De hozzá tartozik, hogy rá pár héttel kidobták elég jó kis akcióba...100 EUR/ db...

És ez azóta is folyamatosan akciós...minden ülés... :lol: tehát ha szállítási kts-et is rávetíted, akkor 30/pár a bekerára most... :lol:

Nincs már meg az 1. raklap még rendelhető dolog? Mert akor kereshetnél egy kis mellékest a Seni motorgenárál előtt. :D

Link to comment
Megosztás:

...nah megyek dokihoz..

Na akkor ha már arra jársz a szemészetet se hagyd ki... :D

Nincs már meg az 1. raklap még rendelhető dolog? Mert akor kereshetnél egy kis mellékest a Seni motorgenárál előtt. :lol:

Tulajdonképpen megvan a lehetőség, de nem kívánok evvel többet foglalkozni...túl sokra tartják magukat a németek...holott nagyon balf@szul csinálják... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen volt nekem az első ami bekerült az autóba, de nekem nem jött be annyira, hogy lapos az üléslap, és nagyon merev maga az ülés...túl kemény... :lol:

És ez neked passzolt szélességében, mert havernak hozzáért volna a B-oszlophoz.

A Corsában pedig teljesen esélytelen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.