Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha mar volt itt néhany manta be illesztve

nekem ez a kedvencem

http://www.hilmersson-racing.com/bilder/Bi...i/Galleri16.jpg

Ugye nem csak nekem van kicsit OFFMustangON érzésem az elejét elnézve?!

Ha valaki még nem látta volna :
:lol:

Jaaaa.. a szirénázós kocsi.. (amúgy igen durva)

OFF nem tudja valaki, hogy ha le lehet menteni, akkor hogyan ezeket a videókat?ON

Link to comment
Megosztás:

Ma meghajtottam egy kicsit a verdát, mert már nagyon el volt anyátlanodva, cserébe amikor egyből kettőbe húztam, akkor a gázadásnal leszakadt a hátsódob. Vidám. ;)

De végre újra jó hangja lett. :lol: :lol:

:D :D Még mindig jobb mintha a váltórudazat összekötöd tört volna el.. mint valakinek ;)

El is hagytad, vagy csak szétcsúszott?

Link to comment
Megosztás:

Azt nem a blitz után csinálták meg "rendesen"? :lol:

Igazából olyan szar állapotban van a dob, hogy az is csoda, hogy vissza tudták rakni. :lol:

Mondjuk ez azon kevés alkatrészek egyike, amiről már a vásárláskor tudtam és az eladó szólt róla.

Link to comment
Megosztás:

Ma meghajtottam egy kicsit a verdát, mert már nagyon el volt anyátlanodva, cserébe amikor egyből kettőbe húztam, akkor a gázadásnal leszakadt a hátsódob. Vidám. ;)

De végre újra jó hangja lett. :lol: :D

én holnap ülök bele az enyémbe, szombat óta először....kicsit izgulok :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tök jó, nekem sosem kell izgulnom, ha menni akarok valahova az omival :lol:

De lényegében az Astra sem okozott még ilyen szintű meglepit sosem. :D

igulni sosem kell pl én meg sem lepődök már ha pl elszakad a km spirál :lol: bár sosem hagyott még ott kop-kop :D

Link to comment
Megosztás:

Na elmentem megnézni milyen ülések vannak.Sajnos 1pár olyan ülés van még ami egyforma a többi 1darabos,és már annak is van elméletben gazdája.(telefonon lefoglalozták,de ha nem jönnek érte akkor elméletileg én vagyok rá a következő) olyan mint az alsó sor kékben.

Voltam a Lendernél is.Nekem volt igazam tényleg van baja a kipufogónak.A közép dobból kiégett a tömés,ugyhogy kapok egy másikat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.