Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Subi is nyakamba akart varrni GTE alá Vectra V6-nak a tárcsás hidját és kiröhögött amikor aszontam hogy jó a nagydobfék sir.gif

Hát mondjuk egy GTE, GSi alatt azért elfér hátul is komolyabb fék, de a Corsa alapból könyebb és még szeritnem a súlyeolszlás is vadabb az első tengelyeket nézve.

Patyi is hátul dobfékkel versenyzik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

kössziii leragadtam ott h vectra :lol: mert a vectra 2000 állítólag egy az egybe bemegy az asc alá

A Vectra 2000-é nem passzol sehová, csak a Calibra alá. A Vectra 2.0i tárcsás hátsóhídja passzolhat.

Valamint az Astra és Kadett hátsóhidak passzolhatnak.

Link to comment
Megosztás:

Nah jah.. én próbálok még elötte.. kanyarban meg már nem fékezni..sőt már inkább finoman a gázt nyomni,tartani .. nem tom jól-é... kéne vezetéstechnika óra.. :lol:

persze, kanyarban már régen rossz ha fékezel mert előtte kell

kanyarbol már gázzal jössz ki (csak ovatosan ezekkel az alulkormányzott csodákkal :D )

@Tom:

mi ez az uj aláirás? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem azért vetted meg nemrég igen magas áron, mert nagyon jó állapotban volt?

Miért lett volna igen magas az ár? Ugyan annyit fizettem érte, mit amennyit Te kértél volna a sajátodért. :lol:

csak ugy az eddigi dolgok általában, vagy valami uj történés van? :lol:

Csak a szokásos. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.