Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Peti 1előre úgy tünik én is vagy cégessel vagy másik autóval mejek mindenesetre gsivel 100, hogy nem :)

De ez van, majd lesz ez még így se!

Tomi igen csak mi kicsi ország vagyunk ahhoz, hogy legyen jópár izmos klubb! Ezt ne feledd. és ha idejön bárki azt fogja látni, hogy itt marakodnak nemkicsit gyerekesen. Ezt 1x s mindenkorra tisztázni kellene, hogy ki mit szeretne és mire lenne hajlandó!

De ehhez 2 fél kell :idea:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a választ most kaptam... :wink:

Szép, udvarias, és legfőkébb baráti... :)

Atommanó írta:

Nem hiszem hogy felkéne... Én mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntéseteket, vagy döntésedet

Future írta:

"Akkor minek jösz és "szólsz" be?? Egyből is megértettem mit szeretnél, és reméltem h az első válaszom is értő fülekre talál! Te meg....na mind1..."

Atommanó írta:

Csak jó lett volna többen együtt lenni, nem egy időben 2 helyen...

Egyébként meg nem MOTE buli..

Future írta:

Na és?? persze biztos jó let volna...csak nem most és csak nem veletek!! Nemtom miért nem lehet ezt épp ésszel felfogni....ez egy KLUBTALÁLKOZÓÓÓÓÓÓÓ!! Azért szerveztük, hogy a mi tagjaink összejöjjenek, dumcsizzanak , ismerkedhessenek!! Ennyi...téma lezárva!

Szóval nóóó kommnet..

Opel forever meg ilyen ságok, oszt külön fórumjuk van, hogy ki milyen Subarut fog venni...Szép kis banda...

bár még mindig nem értem miért nem lehet megbékélni... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

fejezzétek abba a rinyálást meg árulkodást.

1x meg kell próbálni normálisan megbeszélni, ha nem megy akkor nem.

Ennyi.

Van nekem basszátok ki elég bajom még gsisek gsisek oltása meg hiányzik a f@szomnak :evil:

Amúgy meg nyárra kellene nagy murit szervezni!

Link to comment
Megosztás:

Akkor vennék valami költségkímélőbb darabot... :wink:

3000-től már lehet neki adagolni finoman, aztán valahol 4000 körül belekerül a pillangókütyü...(teljes terhelésnél tudjuk beállítani...)

Üdv.: Atommanó

Eléggé kíváncsi vagyok, biztos vadállat lesz! :) Főleg a hangja érdekel nagyon...

Ha kész, kötelező jelleggel megyünk lemérni!

üdv

tfg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.