Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mostmár engem is érdekelne. :D

Jaa, igen! Teljesen el is felejtettem, hogy mentem egy G60 Corrado ellen is. :lol:

A srác ment egy 17,78-at, aztán kihívott még egyszer. :D

Akkor se ment sokkal jobbat, mindkét alkalommal kapott vagy 30 métert. :lol:

Utána jött megnézni, hogy mitöl is kapott ki ennyire.

De már egyre üzembiztosabb lesz a Corsa, most csak egy vízcsö lyukadt ki, de azt hamar meg tudtuk javítani.

Azon a helyen kicsit hozzáér a motor és nincs hely, hogy máshogy vezessem el a csövet. Már másodszor lyukadt ki ugyanott.

Link to comment
Megosztás:

Mostmár engem is érdekelne. :D

Jaa, igen! Teljesen el is felejtettem, hogy mentem egy G60 Corrado ellen is. :lol:

A srác ment egy 17,78-at, aztán kihívott még egyszer. ;)

Akkor se ment sokkal jobbat, mindkét alkalommal kapott vagy 30 métert. :lol:

Utána jött megnézni, hogy mitöl is kapott ki ennyire.

De már egyre üzembiztosabb lesz a Corsa, most csak egy vízcsö lyukadt ki, de azt hamar meg tudtuk javítani.

Azon a helyen kicsit hozzáér a motor és nincs hely, hogy máshogy vezessem el a csövet. Már másodszor lyukadt ki ugyanott.

montam Demó már csak egy tetőcsomagtartó meg egy festékeslétra kéne és kész az "állcaháló" ;)

(vajon mit hitt az ember hogy 1.4 megy ennyire??????) :D

Nagy hiba h még ilyen "komoly" emberek is mint az a Corrado-s is "külső" alapján ítélnek, meg stb.

Pedig ami belül van az számít igazán(hú ez "jól" hangzott nem????? :D )

az a csilivili sárga volt az??????

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam Esztegomban a versenyautóval, az úgynevezett versenyautó kiállításon. Voltunk 8 autóval. :lol:

Hazafelé meg rendeztem egy autós-motoros talit Perbálon. Én kanyarodtam balra kissé sietősen, motoros

meg jött szembe szintén sietősen út közepén, aztán mivel ház volt a sarkon, nem láttuk egymást. Na ebből

az lett, hogy a motoros megijedt, elfektette a motort, ami aztán szembejött az astrával, és meg is fogtam.

Astrán csak a lökös dobta le a festéket, meg a vonószem hajlott el, motor eleje meg tk-s lett.

Nem vitáztam, megírtuk a betétlapot az én kontómra. :lol:

11 év után túl vagyok az első közúti balesetemen, hálisten nem sérült senki.

Link to comment
Megosztás:

Astrán csak a lökös dobta le a festéket, meg a vonószem hajlott el, motor eleje meg tk-s lett.

Nem vitáztam, megírtuk a betétlapot az én kontómra. :lol:

11 év után túl vagyok az első közúti balesetemen, hálisten nem sérült senki.

Mázli, hogy a motoros megúszta ennyivel........Meg hogy végül komolyabb baja senkinek sem lett.............

A lökös meg már úgyis hozzá van szokva....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na itt vagyok... :lol:

Nagyon jópofi...nem egy versenyautó, de már párszor keresztberaktam...

(István nem arra gondolok amikor veled mentünk...)

Gyönyörű hangja van...kivéve, hogy nagyon csattognak a hidrotőkék...

Nem egy versenyautó, de kényelmesen autózható... :lol:

És gondolom a fogyival sem kell nagyon átszokni a GSI-dtöl megszokott értékektöl. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.