Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valakivel beszéltem, ha jól rémlik Redi veled, hogy egyik lurdin láttam egy Gsi-t átkárpitozva és full pöpec volt(sztem). Mondtam hogy valahogy eljutattom a képeket.. nah, azóta lett időm, meg a képtár is beindúlt hát tessék! :D

koszi, de nekem a padloszonyeg szurja a szemem mert csunyán ki van szakadva a kuplung mellett :lol:

Az esküvő nagyon jó volt...csak nem nagyon kaptunk enni meg inni...a többiről már inkább nem is beszélek, mert csak sírás lenne a vége... :D

Az anyakönyvezető elött végig ment a röhögés...mert Tom a csaj mögött kamerázva lazán vágta az arcokat... ismeritek nem? :D

Na jó...azért el kell, hogy mondjam, a lombikban az átlátsző lötyi igen fincsi volt... :lol:

Ja a turbó meg csak az anyakönyvezetőhöz meg a visszaúton nem idult be...de rutinosan géptetőt felcsapva idnítottunk... ;)

idióták ;) :D

szégeny kupé élete nagy napjára készül, szülők meg minden ti meg ott szivatjátok :P

ja és grat István! Csak ügyesen :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem Coupe nem öl meg,mert én azt hittem ő van msn-en,de az újdonsült arával sikerült beszélnem és én neki gratuláltam! :D

Anti!Ahányszor elképzelem,ahogy öltönyben gépet szereltek mindig elröhögöm magam! :lol:

Szegény Coupe!Akinek ilyen barátai vannak,nem is kell ellenség! :lol:

Demó!Ez a Corsa ultra-über-super brutal lehet!Itt már tényleg kifolyhat a szemed a gyorsulástól,ha ez megindul!

A merevítési megoldás viszont tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Remélem Coupe nem öl meg,mert én azt hittem ő van msn-en,de az újdonsült arával sikerült beszélnem és én neki gratuláltam! ;)

Anti!Ahányszor elképzelem,ahogy öltönyben gépet szereltek mindig elröhögöm magam! :lol:

Szegény Coupe!Akinek ilyen barátai vannak,nem is kell ellenség! :D

Demó!Ez a Corsa ultra-über-super brutal lehet!Itt már tényleg kifolyhat a szemed a gyorsulástól,ha ez megindul!

A merevítési megoldás viszont tetszik!

Na azért én is kapom ám az osztást...ez most kicsit visszajárt... :D

Ehhez a Corsahoz már kéne a 4 kerék... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Demó!Milyen megoldással lehet A Corsa alá 4x4-et varázsolni?

Nem valami egyszerü, mert a Cali komplett hátsóhídját be kell heggeszteni a Corsa alá, helyet kell keresni az osztómünek és a kardánnak. Valamint nem biztos, hogy olyan jó lenne, mert akkor már 1000 kió körül lenne a Corsa súlya. Németországban éppen épül egy, ha lesznek képek, akkor azokat itt is közzéteszem.

Szerintem sokkal jobb az a megoldás, amit az Osztrákok is megcsináltak, középmotor és hátsó hajtás. :lol:

Valami olyasmit szeretnék csinálni a másik Corsámmal. :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja...bizti van valami titkos nyűgje...vagy az összes tulaj vérét szétszívják a vonóhorog miatt... :D

Akkor már inkább a horgot kapják le.. ;) De tény hogy érdekes.

Demo

Én le vok maradva, neked most amikor mentél, gyári moci gyári váltó, gíári levegő rendszer? szal semmi nagyobb okosság? ennyit számit a súly?(tom h sokat számit...)

koszi, de nekem a padloszonyeg szurja a szemem mert csunyán ki van szakadva a kuplung mellett :lol:

Biztos van arra is valami megoldás :D valami zuzott kocsit köne találni.. hátha nátha... aztán kipakolni a fél kocsi belsejét.. ér az annyit? vard össze ;) :D vagy tegyél rá egy szönyeg védőt védő szönyeget :P

Ahogy asszem Sonyik mondta nekem (mert nekem 3 réteg van B) :D (gyári padló, gyári berakott bizbasz,+rajta egy nagyobbacska lábtörlő, hogy az koszolódjon, aztán mehet a kukába..) :D

A vonóhorog még a 2. Fóti tali elött lekerült rolla! ;) Nem írják a hirdetésben de Irmscher chip van benne! (Renzso mondta annó)

Ez lenne az ok, amiért ennyi gazdát cserél? :D :P ;)

hogy eldugták a mocit... mekora hely van még.. nem fér be oda mégegy moci? ;)

Ja tudom...ezt még én linkeltem be jó rég...

Mekkora jó dolog lehet benne gyertyát cserélni... :lol:

ugyan már.. mintha csak középkonzol izzót cserélne :o és lehet tényleg? B) B)

Link to comment
Megosztás:

Demo

Én le vok maradva, neked most amikor mentél, gyári moci gyári váltó, gíári levegő rendszer? szal semmi nagyobb okosság? ennyit számit a súly?(tom h sokat számit...)

Most 14,86-ot mentem gyári computerrel és Slickek nélkül. Van a motoron egy Powercap és egy 63,5-ös kipuffrendszer. Különben gyári. F20-as váltó van rajta ami Calibrából származik és 3,55-ös a végáttétele.

Legutóbb mentem 14,086-ot Slick gumikkal és egy Irmscher Chippel, valamint F16WR váltóval. Akkor könnyebb is volt a kocsi, mert most nem pakoltam ki se a pótkereket se a többi cuccot.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem nekiállsz tuningolni a GSI-t? :lol:

Nálam ez a tuning hogy ami gyárilag nem tökéletes azt picit jobbá tesszük de veszteséget nem tűrök sehol (tehát pl nagyobb tengelyt az életben bele nem tennék). Ha vti-m lenne pl akkor semmivel sem vennének rá hogy hozzányúljak bármihez is a motorjában.

Etől a leömlőtől nyomatékosabb és erősebb lesz, ha meg igy használom továbbra is mint eddig akkor a fogyija lesz kevesebb. Elvileg. De majd talán beszámolok róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

8-ra megyek a kis télikocsikámért...be vagyok sózva, ráadásul mindezt 100 méterre a Corvin köztől kell végigvárnom...tök jó... :lol:

Tud valaki bónuszos okosságot intézni? :lol:

Hóban be lehet fizetni majd egy körre???????

Tavaly még tuttam volna de akkor(vagyis utána) lettek szigorítva ezek a dolgok......

Link to comment
Megosztás:

178 paci...kiszedjük a hátsó üléssort, és 175-ös gumik mennek fel...megy ez még nyáron szárazon is... :lol:

Hogy mikre kell figyelni?

Azt hiszem, ha Pesti vagy inkább elmegy valaki segíteni, mert nem egy két buktatója van a dolognak...

De a lényeg, hogy ne sziszegjen, mert akkor már nagy a baj... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.