Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci tedd fel a videot :D Nagyon jó volt a feeling :D Eszeveszett rohanás a vácin :P Szószerint "dübörgött a az út amerre mentünk" :lol: Kéne már egy kamerát beujjítanunk :D Már csak Sonique és Anti hiányzott volna a csoda gépek közé.(azé mi is az elején voltunk a konvolynak) ;) Volt 1-2 GSI-de elég érdekesen mentek :lol: Vagy lehet csak sima 8 szelepesek voltak ? :D

Kérésed Számomra Parancs.. De most hirtelen nem emlékszem milyen beállításokat használtam a tömörítésnél az optimális minőség méret eléréséhez, és most nem nagyon volt időm,kedvem szórakozni ezzel, ezért felraktam úgy ahogy van origibe..

Pláne hogy így is elég gyengus a minősége... ;)

Pár napig fennmarad, aztán törlöm, mert elfoglalja a fél tárhelyem(ezzel fullba van)

ui: Szép volt Summi!

Link to comment
Megosztás:

Az esküvő nagyon jó volt...csak nem nagyon kaptunk enni meg inni...a többiről már inkább nem is beszélek, mert csak sírás lenne a vége... :lol:

Az anyakönyvezető elött végig ment a röhögés...mert Tom a csaj mögött kamerázva lazán vágta az arcokat... ismeritek nem? :D

Na jó...azért el kell, hogy mondjam, a lombikban az átlátsző lötyi igen fincsi volt... :lol:

Ja a turbó meg csak az anyakönyvezetőhöz meg a visszaúton nem idult be...de rutinosan géptetőt felcsapva idnítottunk... :D

Ja holnap este megyek elhozom a Senit, egyre jobban beleszeretek...csak a GSI meg ne tudja, mert balhé lesz...és nem fog többet füstölni nekem... ;)

A Senihez a jókívánságokat meg én is köszönöm, csürtörtökön megmutizom! ;)

Antinak:Senator

Ez a kép már a gumifüstölő verseny megnyrése után készült amikor már hengerfejesre hajtották a verdát :D :P :D :D :P

Jaja...Ő az...beszéltem a sráccal, ezért nem tudta ma odaadni, mert kinnt volt vele Tökölön...de ez a kis utacska a versenyre jó alkualapnak bizonyult... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép az a Szeni :lol:

István még nem mondtam GRAT!

Kár h nem jöttetek ki nagyon jó volt a tököli mai nap.

Elindultam itthonról úgy hogy 70km volt a reichweite és végig húztam az időt és nem tankoltam. Lényeg hogy hazaértem ugyanazzal a benyával és 18km-t mutatott a BC amikor tankoltam 5 sarokra tőlünk. Méghogy sokat eszik :D

Hazaértem és találtam egy hirdetést, Kadettklubra linkelte be Egykuty. Subi bácsi Lexmault árul C20NE-hez szerintem elég olcsón. Holnap megyek ki hozzá és megveszem :lol: itt a link

Anti a Te kocsid nem is füstöl láttad volna a jetcar mit művelt :D

Link to comment
Megosztás:

Sárga!

Ép most nézem az új avatarod és hát ha ez a lökárító marad akkor én lefényezném feketére a hűtő tartót két oldalon, alul és a középső merevítőt!

Mert elég hülyén néz majd ki a fekete (vagy ezüst bár a sárgához a fekete dukál) rács mögött a sárga karosszéria. Persze ha neked így tetszik akkor ok neked kell, hogy tetszen.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon jó volt Tökölön. Ahhoz képest, hogy most csak Just for Fun gyorsulgattam, még bejutottam a döntöbe. Pedig most gyári vezérlövel és gumikkal nyomultam.

A döntöben az elsö ellenfelem a Vogelsinger féle fekete turbós Civic volt. :lol:

Na ott máris csúfos vége lett a dolognak. :D

Mentem egyet egy 4.2-es AMG Merci ellen is, de utána már nem szólt hozzám (elötte is csak kicsit lenézöen). :D Majdnem 1 mp-et kapott. :lol:

A MOR16V féle chip nálam kb 4 tizedet jelent 402m-en.

Odafelé meg kipróbáltam, hogy az F20-al is megy-e 230-at és ment. ;)

IMG_1182_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Számomra a legérdekesebb a lengyel Astra volt. Amikor hallottam, hogy 400LE-s, azt hittem, hogy valami felhúzott C20LET lesz, de kellemesen csalódtam. Egy MV6 volt benne hengerenkénti pillangóval. :lol:

Nagyon jó idöket ment. Szerintem a Gézával kerülhetett össze a döntöbe és ha ott nem rontott, ami nem valószínü, mert nagyon profi volt a srác, akkor nyert is.

Itt van még pár kép, amit SárgaGSI-töl nyúltam le. :lol:

26401091.jpg

26401089.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sárga!

Ép most nézem az új avatarod és hát ha ez a lökárító marad akkor én lefényezném feketére a hűtő tartót két oldalon, alul és a középső merevítőt!

Mert elég hülyén néz majd ki a fekete (vagy ezüst bár a sárgához a fekete dukál) rács mögött a sárga karosszéria. Persze ha neked így tetszik akkor ok neked kell, hogy tetszen.

igen azt már én is néztem de ez lesz a legkisebb problemom de azért köcce

jaja egyedül talán az asztmát volt érdemes lekapni csak nem linkeltem be amit Demó utólag megtett

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sárga!

Ép most nézem az új avatarod és hát ha ez a lökárító marad akkor én lefényezném feketére a hűtő tartót két oldalon, alul és a középső merevítőt!

Mert elég hülyén néz majd ki a fekete (vagy ezüst bár a sárgához a fekete dukál) rács mögött a sárga karosszéria. Persze ha neked így tetszik akkor ok neked kell, hogy tetszen.

Amikor irtad még nem láttam az avatart pedig visszalapoztam előző oldalra..

Most már látom ja tök igaz amit monc :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.