Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kupénak most más problémája van :lol: :D

nekem nemtetszik a bőrbelső gsiben

ismeri vki az autot?

Nekem se gyün be ez a bőr.. olyan nem is tom.. nem tecc.. :lol:

Ma este Petyának ki lett cserélve a termosztátja... elmentünk venni fagyállót, erre nem belecsöppentünk egy kis konvolyba? cseszett nagy bömös, kis piros bömös, középkipuffos ezüst bömös, ezüst audi, seat leon, 3-4 gsi.. meg tudja fene még mi.. nem semmi kis kör volt newpest to nyugati, and go to newpest.. csináltunk visszafelé vidiót, de sajna LCD nélkül, igy van ami nem látszik, illetve nagyon remeg a kép.. jó feeling volt.. de nagyon kellett figyelni.. jobbról balról elöl hátúl lóerök hada keringet cikázott.. no meg egy kedves kis fehér astra, ami majdnem nekemjött oldalról, aztán bekostólt, de hamar rájött, h ez mégse egy 1.4+nagy kipuff..

ui: egyre jobban kell vigyázni! a rendőrök is kezdenek bekeményiteni, trükközni. egyre több a civil kocsijuk. Pl ezüst színű 5ajtós astra, sötétzöld régi swift... sima fehér ignis.. hirtelen ennyi amit ma este láttunk!!!

Link to comment
Megosztás:

hehe :lol:

Dde most akkor árulod az utot? Vagy a hirdetés régi?

Árulom ige .... occsóért vettem hátha vlki elviszi drágáért és akkor veszek egy másikat...ez a rövid terv :lol:

Ha elviszik akkor jó ha nem akkor marad nálam...amugy élőben szebb a bőőőr...tessék megnézni mer igy kép alapján itélkezni ..... :D

Link to comment
Megosztás:

Vegye meg a kocsit csak a bőrbelső miatt ? :lol:

Klubbos keret miatt megen miért kamillázol ? :lol:

... valakinek nagyon bejön a bőr valakinek meg nagyon nem....

Amugy Red igazad van mert ritka a felszereltsége, ezért mondom csak akkor adom el ha valaki 'rendesen megfizeti' ha senkinek nem ér ennyit akkor marad nálam aztán ennyi .

a keret meg már 3 éve vándorol nálam autorol autora... :D

Link to comment
Megosztás:

Vegye meg a kocsit csak a bőrbelső miatt ? :lol:

Klubbos keret miatt megen miért kamillázol ? :lol:

szeretne bőrt és csak mutattam...nem gondoltam h vegye meg miatta azt sem h vegye ki belőle csak mutattam..

az meg miért baj h irtam h van rajta klubbos keret ?

Link to comment
Megosztás:

ez az auto ami kéthavonta felkerül használtautóra :lol: és mindig ugyanazokkal a képekkel amikkel még anno a Renzso hirdette 3 éve :D

hát igen... ennyi idő alatt talán még nem törlik le a képeket a userek a gépükről, aztán egyszerűbb azokat felrakni, mint újat csinálni...

már csak az érdekelne, hogy miért cserél a kocsi ilyen sűrűn gazdát? :lol:

Link to comment
Megosztás:

hmm... de miért gondolja meg magát ilyen sűrűn? vagy lehet le se kerül a hirdetése?

Én is minden harmadik-negyedik héten meghírdetem az autót. Mindenfajta meggondolásokból. De mindig csak úgy, ahogy Lacee is: ha valaki megfizeti, vigye, ettől magasabb az ára.

Mindenfajta meggondolásokból példák (kicsit szöges ellentétei egymásnak, de ez van):

- jó volna egy Cadillac (ez félévente előtörő mániám)

- mostantól bkv-n járok (ez tartott két napig)

- 525 bmw 90es évek elejéről (beültem egy bőrös 5-ös bmwbe, k kényelmes volt, azóta azt akarok, most kezd elmúlni)

- hol egy szar állapotú A omegát szeretnék óccsóé, hogy ne kelljen rá vigyázni

- új swift megtetszik nagyon (oszt beülök és kiderül, hogy formája ellenére iszonyatosan nyomatékszegény)

- 2101es ladát akarok krómcsíkokkal

- stb.

Van még pár ilyen elképzelés. Fellángol, aztán az ember kiszámolja, hogy ahhoz, hogy meg is vegyék, olyan áron kéne meghírdetni az autót, hogy csak azon lenne egy bukás, majd a megvett másikra is rá kéne biztos költeni, kijön szumma 400ezer forint, na annyit talán nem ér egyik fellángolás sem, és mire elül a legutolsó ötlet, még nem veszik meg az astrát, mert magas áron hirdettem meg (szerncsére). Akkor áldom a helyzetet, hogy nem vették meg, majd két hét múlva pl. visznek egy másik autóval, és újabb fellángolás...

Hát így kerül fel rendszeresen az autó hirdetésre.

Link to comment
Megosztás:

Ma este Petyának ki lett cserélve a termosztátja... elmentünk venni fagyállót, erre nem belecsöppentünk egy kis konvolyba? cseszett nagy bömös, kis piros bömös, középkipuffos ezüst bömös, ezüst audi, seat leon, 3-4 gsi.. meg tudja fene még mi.. nem semmi kis kör volt newpest to nyugati, and go to newpest.. csináltunk visszafelé vidiót, de sajna LCD nélkül, igy van ami nem látszik, illetve nagyon remeg a kép.. jó feeling volt.. de nagyon kellett figyelni.. jobbról balról elöl hátúl lóerök hada keringet cikázott.. no meg egy kedves kis fehér astra, ami majdnem nekemjött oldalról, aztán bekostólt, de hamar rájött, h ez mégse egy 1.4+nagy kipuff..

ui: egyre jobban kell vigyázni! a rendőrök is kezdenek bekeményiteni, trükközni. egyre több a civil kocsijuk. Pl ezüst színű 5ajtós astra, sötétzöld régi swift... sima fehér ignis.. hirtelen ennyi amit ma este láttunk!!!

Laci tedd fel a videot ;) Nagyon jó volt a feeling :P Eszeveszett rohanás a vácin :D Szószerint "dübörgött a az út amerre mentünk" :lol: Kéne már egy kamerát beujjítanunk :D Már csak Sonique és Anti hiányzott volna a csoda gépek közé.(azé mi is az elején voltunk a konvolynak) :D Volt 1-2 GSI-de elég érdekesen mentek :lol: Vagy lehet csak sima 8 szelepesek voltak ? :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

hát igen... ennyi idő alatt talán még nem törlik le a képeket a userek a gépükről, aztán egyszerűbb azokat felrakni, mint újat csinálni...

már csak az érdekelne, hogy miért cserél a kocsi ilyen sűrűn gazdát? :D

jaja.. ezen én is filóztam.. valami gáz lenne azóta vele? :lol:

meg akárhányszor linkeltek ilyesmi korú Gsi-t, az árakon :P ;)

Ezek után ha el akarnám adni a vasat,örülhetnék mint majom a farkának, ha kapnék 1 misit.. háát ez a kocsi asszem alólam fog kirohadni... ha belegondolok mennyiért vettem, mennyi lesz még 2évig a hitelt csengetni.. :o ehh.. inkább nem is gondolok bele :lol:

azé mi is az elején voltunk a konvolynak) B) Volt 1-2 GSI-de elég érdekesen mentek ;) Vagy lehet csak sima 8 szelepesek voltak ? ;) :D :P

A fenét.. csak nem mertek a közelembe jönni.. ahogy én vezetek B) :D :D

Videó.. ejj.. megpróbálom kicsit betömöríteni. csak nem tom mi lesz akkor látható belőle,mert így is elég ratyi lett sajna.. öreg masina már ez.. és csak egy fényképező... kár hogy a tied nem SD karis :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is minden harmadik-negyedik héten meghírdetem az autót. Mindenfajta meggondolásokból. De mindig csak úgy, ahogy Lacee is: ha valaki megfizeti, vigye, ettől magasabb az ára.

Mindenfajta meggondolásokból példák (kicsit szöges ellentétei egymásnak, de ez van):

- jó volna egy Cadillac (ez félévente előtörő mániám)

- mostantól bkv-n járok (ez tartott két napig)

- 525 bmw 90es évek elejéről (beültem egy bőrös 5-ös bmwbe, k kényelmes volt, azóta azt akarok, most kezd elmúlni)

- hol egy szar állapotú A omegát szeretnék óccsóé, hogy ne kelljen rá vigyázni

- új swift megtetszik nagyon (oszt beülök és kiderül, hogy formája ellenére iszonyatosan nyomatékszegény)

- 2101es ladát akarok krómcsíkokkal

- stb.

Van még pár ilyen elképzelés. Fellángol, aztán az ember kiszámolja, hogy ahhoz, hogy meg is vegyék, olyan áron kéne meghírdetni az autót, hogy csak azon lenne egy bukás, majd a megvett másikra is rá kéne biztos költeni, kijön szumma 400ezer forint, na annyit talán nem ér egyik fellángolás sem, és mire elül a legutolsó ötlet, még nem veszik meg az astrát, mert magas áron hirdettem meg (szerncsére). Akkor áldom a helyzetet, hogy nem vették meg, majd két hét múlva pl. visznek egy másik autóval, és újabb fellángolás...

Hát így kerül fel rendszeresen az autó hirdetésre.

Na ,most a szívemből szóltál! :lol:

Pont így vagyok ezzel én is.Mikor látok egy szép Gsi-t,már azt számolgatom,hogy ha eladom a Corsát milyet tudnék venni,mennyit bírnék rákölteni.

De én is szeretnék egy Cadillac-et ami a B Omega ikertestvére és a tengerentúlon Cadillac Caterának (ha jól tudom)hívják.

Vagy jó lenne csak simán egy marha nagy amerikai batár pl.Chrysler LHS,New Yorker,Lincoln MarkVIII stb..

Vagy 1 A Corsa szaladgálni csak úgy(szüleimnek ilyen van).

Mantát is szeretnék!

Meg A Asconát,meg Rekordot.

Meg néha terepjárót is.

Persze,ha végig gondolom,mindig az a vége ,hogy maradjon csak ez a szép kis Corsa,de olyan jó álmodozni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy a Hajógyári felé tartottak?

Viszont ma megnézte a Tar a Senit, és hétfőn nyomjuk is a bizniszt... :lol:

belülről nagyon patent...ülésfűtés meg ilyenek...beleszerettem...

senator

Azt külön megkell tanulni vezetni ám mert nem kézifékkel farol.

Vigyázzál vele és szerezz,hozzá faja téligumát meg valami súlyt a csomiba télire.

Amúgy drakulálok hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupenak bőrbelső..és clubbos keret :lol:

A múlthéten az ebay-n 201euróért vittek el egy komplett bőrbelsöt.Nagyon jó állapotba.

hahahahah na kinek az autóját árulják most is...és még mindig nem szedték le a matricát :D :D

De legalább a képet lecserélték ;)

Azt külön megkell tanulni vezetni ám mert nem kézifékkel farol.

Vigyázzál vele és szerezz,hozzá faja téligumát meg valami súlyt a csomiba télire.

Amúgy drakulálok hozzá. :D

Adnak hozzá téli gumit is.Nagyon szép hangja van a motorjának :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.