Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha Ti mondjátok, hogy jó, akkor az bizti megéri az árát... :lol:

Elég ha a Lurdinál adom a pénzt, vagy utaljam most? :lol:

Jaja, azért neked van kedvzemény. Mondjuk már így is majdnem ráfizetünk az Istvánnal, ez tuti technika, ára van. :D ;)

Azért azt nem szeretném, hogy ráfizessetek... :D

Link to comment
Megosztás:

Véleményeteket kérném.Gyújtás. Elosztófedél. Gyári a csergőben 25000Ft az utángyártott meg 5xxxFt :lol: Miért ilyen nagy a különbség? Az utángyártott ennyire "gagyi"? :lol:

Szerintem ez az az árarány, ahol megéri bepróbálkozni az utángyártottal is. Főleg, ohgy a rossz elosztófedél nem vágja haaza a motorodat (mint pl szar vezérlésalkatrészek, stb).

Ha pedig szar, szépen visszaviszed a csergőbe, és ráfizetéssel még mindig elhozhatod a gyárit.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez az az árarány, ahol megéri bepróbálkozni az utángyártottal is. Főleg, ohgy a rossz elosztófedél nem vágja haaza a motorodat (mint pl szar vezérlésalkatrészek, stb).

Ha pedig szar, szépen visszaviszed a csergőbe, és ráfizetéssel még mindig elhozhatod a gyárit.

Osztom a nézetedet az árral kapcsolatban, de ettől függetlenül ne hidd, hogy a sz@r elosztófedél nem gáz - nekem anno az egyik autómban katalizátor csere lett belőle - az egyik hengerben kimaradt a gyújtás, a benya ment a katba, ott meg szépen begyulladt és elégette a kerámiát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

60000km szigorúan... :D

vezérműszíj, vezetőgörgők, feszítő, vízpumpa :P

(gyertyákat meg 40000ként kell cserélni, úgyhogy

azt is gondold át mikor volt ;) )

jah, és persze olajszűrő, légszűrő, benzinszűrő, pollenszűrő... ;)

(benyaszűrőt sem árt 40-60e km-ként)

Ehh.. köfi mindenkinek! Én is igy emlékeztem(a gyertyákat is akartam kérdezni, Gabi gondolatolvasó) ;)

Vezérlés én is igy emlékeztem, és úgy terveztem olyan 50e környékén csere bere. Csak Petyának valami 30rémlet a szíjra, és belémcseszte az ideget, mert nekem már 38e van benne :P

Gyertya olyan szük 20as lehet bennük, szal még férne, de lehet kicseerélem, nem tétel. viszont légszüröt cserélek.. abban is van már vagy 8-10e :D

Benyaszűrő is valami ilyesmi lehet,szal az nem vészes..

Köszi mindenkinek.. a lényeg hogy nem volt a bárd a fejem.. pontosabban a szíjam felett :D

Inkább 4 az a 6. :D De azzal sem biztos, hogy várnék addig. :lol:

Szeritnem is, nekem senemtecc. :lol:

nekem kb 3éves szal az is belefér...

kockalámpás.. sztem is full randa..

nah húzok.. remélem még nyitva at OTP.. utalnom kell a tagságit ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit érdekel:

518 km-t tettem meg 46.5 liter benzinnel, majd 529 km-et 42.7+7.52 = 50.22 literrel.

Azaz 1047 kmhez kellett 96.7 liter benzin. Ez 9.2 átlagfogyasztás úgy, hogy egyszer mentem el egy 25 km Budapesten kívüli útra, egyébként meg csak Budapest, ott is forgalmi csúcsidőszak, sokszor utcákban bócorogva 1esben, címeket keresve, házakat figyelve.

Na ennyit a 13 literes GSI fogyasztásról.

És ez nem hasraütött mérés, hanem telitank, távolság megtétele, újból telitank, és adatok pontos könyvelése, nem ránéztem a mutatóra és annyi kb. Szóval nagyon kevés hibával terhelt mérés.

Igaz, hogy alig állatkodtam valamit, de túlságosan nem is kíméltem.

Már csak azt mondja meg valaki, hova a p...ba autóztam én ennyit kb. egy hónap alatt?!?!

kupénak most más problémája van :lol: :lol:

nekem nemtetszik a bőrbelső gsiben

ismeri vki az autot?

Ahogy elnézem az email címet, az az autó Lacee fórumozóé. Nekem meg bejön a bőrbelső, lehet mgkörnyékezem, ahogy téged is múltkor :D

Link to comment
Megosztás:

kupénak most más problémája van :lol: :lol:

nekem nemtetszik a bőrbelső gsiben

ismeri vki az autot?

Az autót ismerem...a gazdáját is, Én vagyok az :D

Te meg engem ismersz :D csak kb 2-3 éve nem jártam a klub fele...akkor még neked a 'strandkorlátkék' 1.4-ed volt ;) ha jol tévedek....

üdv ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.