Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Namost má minden bőrt le akartok húzni rólam he :?: :)

A féktisztítón és a telón kivül lógok még valakinek :?: :roll:

kess akkor holnap tesztelünk meg minden, majd csörizz rám holnap addigra feltehetőleg lesz is telóm :) Ha addig le nem amortizálom azt is :roll:

Link to comment
Megosztás:

Namost má minden bőrt le akartok húzni rólam he :?: :)

A féktisztítón és a telón kivül lógok még valakinek :?: :roll:

kess akkor holnap tesztelünk meg minden, majd csörizz rám holnap addigra feltehetőleg lesz is telóm :) Ha addig le nem amortizálom azt is :roll:

Nekem egy NFSU2 vel :wink: De már megoldottam.. azóta nem is alszok csak pár órákat.. bazzz.. "játszok egy fél órácskát" aztán 2-3 óra múlva kijövök belöle.... :twisted: :twisted: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Aztec benne vagyok. Tegnap mentem a buszom és láttam egy géjesít......mondom magamba ű de jól ment........erre elkezdek gondolkodni.........van-e centrálzár a kocsin és ha van akkor a riasztó nyitja-zárja ?! Aztán halovány emlékek elkezdenek derengeni,hogy ááááá persze,hogy a riasztó vezérli a centrálzárt :)

Szóval belépek a van is nincs is klubba :wink:

Persze ma még végig gondolom a buszon hazafelé utazva :) :) :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Jól van Petya :) :) :)

á éjn azért mindennap foglalkozom vele pár percet ha mást nem reggel kimejek a kávéval a garázsba beülök a kocsiba és ott cigizgetek :P :lol:

Anti ezt a hozzzállást tényleg nem értem.

na majd nyáron kinn személyesen megkérdezem hogy miért is?

Mert ahányszor én beszéltem vele nem volt iylen májerkedős, hót korrekt volt....

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek tök jó fejek voltak és ugyebár annó itt irogattak! Akkor most, hogy ők az ördögök akkor

mi vagyunk a szemetek mert az elutasító szöveg elég durva hangnemben lett írva és ez jön le belölle! Lehetett ezt volna így is: Bocs de ezt már megbeszéltük mi nem tartozunk közétek. Nem pedig ...és főleg nem MOTE buli :evil: meg ez klub találkozó (hivatalos a klub? vagy mezitlábasok?) meg (na most aztán felhúúúztam magam vazzzeeeee.........) miért húzta fel magát, csak nem ideges valamiért?

Miért is?

Link to comment
Megosztás:

Ha valakivel problémája van akkor miért nem azzal intézi el?

A különcködésnek soha nem volt jó vége!

Meg persze lehet kulturáltan is elküldeni egymást a picsuba.

Ilyenekből lessznek az ilyen dumák:

Opelklubbos vagy?

Ja.De nem az a piti MOTE-s öcsém!

Na mindeggy szabad országban élünk mindenki azt csinál amit akar ő dolga. A Future pedig tényleg tök rendes gyerek beszéltem vele személyesen is annó nem tudom miért lett ez a tűz hangulat?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.