Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te srácok?!

Mennyi idönkánt is kell cserézni a vezérlést? mert asszem nagyon elfeledkeztem valamiről, és valami miatt nagyon rosszúl emlélszem a km-ekre!!!

Petya belémvágta az ideget.. mert ha úgy van ahogy, akkor asszem a vezérléscsere ugrik az első helyre a jav. listán! :lol: :lol:

emlékeim szerint 60000 km

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. én is erre gondoltam.. pont ebben az időszakban voltak öszvérek..spoiler..küszöbb..hátső.. légbeömlő és lökösök... régi új vegyen.. mint pl ezen is...

Ejha.. régi autó modern motor.. nem rossz.. szinte elvész a moci a nagy motortérben :lol:

azt figyuzod, hogy a soros motor helyére a keresztben álló OPC motrot sorosan építette be! nem semmi!!!! nagyon zsír a gépezet.

Link to comment
Megosztás:

Mennyi idönkánt is kell cserézni a vezérlést?

60000km szigorúan... :lol:

vezérműszíj, vezetőgörgők, feszítő, vízpumpa :D

(gyertyákat meg 40000ként kell cserélni, úgyhogy

azt is gondold át mikor volt :lol: )

jah, és persze olajszűrő, légszűrő, benzinszűrő, pollenszűrő... :D

(benyaszűrőt sem árt 40-60e km-ként)

Link to comment
Megosztás:

Te srácok?!

Mennyi idönkánt is kell cserézni a vezérlést? mert asszem nagyon elfeledkeztem valamiről, és valami miatt nagyon rosszúl emlélszem a km-ekre!!!

Petya belémvágta az ideget.. mert ha úgy van ahogy, akkor asszem a vezérléscsere ugrik az első helyre a jav. listán! :lol: :D

Szerintem ha pörgeted, forgatod, GSi-sen használod, akkor még a 60-at is kár megvárni. :lol:

Meg mondjuk vízpumpát is cserélnék, biztos, ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

vagy ha nem 60e km akkor 6 év, mert ugy tudom a szíjra ennyit mond a gyár, hogy ennyi után cserélni kell

Inkább 4 az a 6. :D De azzal sem biztos, hogy várnék addig. :lol:

Az a duplakocklámpás kadett meg nagyon VW-es kinézetű lett előlről... olyan Corrado jellegű. Nem?

Szeritnem is, nekem senemtecc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.