Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a lámpa már rég elkelt :lol: Az rs-tuningnál 53900-60900 szokott lenni az ára.

Valóban elkelt most irt vissza az ember.

Viszont az én elsőlökősöm is elkelt - hivott ma egy srác hogy délután megnézné, és el is vitte. Nem kellett neki a tartószerkezet sem, tizet adott csak a műanyag héjért. Rallizgat amatőrben egy C20XE-s becsövezett kinti papiros géppel és havonta leüti a lökőst róla :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont az én elsőlökősöm is elkelt - hivott ma egy srác hogy délután megnézné, és el is vitte. Nem kellett neki a tartószerkezet sem, tizet adott csak a műanyag héjért. Rallizgat amatőrben egy C20XE-s becsövezett kinti papiros géppel és havonta leüti a lökőst róla :lol:

Az szerintem egy tök korrekt hirdetés volt, amit feladtál a duen.hu-n.

Csak azt tudnám, minek neki gsi lökhárító, ha havonta leüti róla...

A kék 8v gsi szerintem is drága. A használtautón hirdetett sárgás 8v gsi-t ismerem jól, szép autó, jó autó, de annyit tényleg nem ér. Sokan vagyunk úyg vele, hogy jobban beleszeretünk, mint kéne.

Link to comment
Megosztás:

mondtam Én hogy el kell azt is adni :lol:

Szerintem ha nem mondod 99% hogy még mindig itt lenne a nappaliban (nekem eszembe se jutott volna meghidetni)

Végülis igyekeztem korrekt lenni ha már tré állapotban volt... De mindegy arra hogy leüsse a kocsiról arra jó lesz.

Kell majd neki rövid F16 váltó is. Van vkinek eladó olyan? (Diny vagy Demo?)

Link to comment
Megosztás:

Most olvastam, hogy a kábelköteg is szét lett vágva....lehet, hogy ott lett valami bibi...na ezt nem lesz egyszerű kideríteni... :lol:

Fiúk, lányok!

Aki kér xenont, az legyen szíves szerdáig legkésöbb eljuttatni hozzám az árát, hogy csütörtök este már a Lurdyn be tudjuk eszkábálni...

33.300 HUF

Anti ez a xenon ugye kadettba is kompatibilis(bocs ehhez is hüle vok)

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel ilyen fényszórókat, ami mellesleg nem is csúnya, akkor ebbe is lehet olyan Xenont rakni. :D

http://www.leidinger-tuning.de/images/big/ds_194.jpg

Képpel nem idézünk még mindig... :P Anti

én még az irmscher lámpicsokra gondoltam(dupla kerek)de sajna erre is épphogy összeszedtem volna a casht ;) ;) :D majd máskor :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

De valószínüleg azért, mert ez volt rajta gyárilag. 93, vagy 94 utáni GSI-ken már mindig ez a lökös van rajta. :D

Jaja.. én is erre gondoltam.. pont ebben az időszakban voltak öszvérek..spoiler..küszöbb..hátső.. légbeömlő és lökösök... régi új vegyen.. mint pl ezen is...

Na elkészült a jópofa autó... :lol:

Manta OPC Turbo

Anno nem hittem volna, hogy összejön... :D

Minden elismerésem a tulajé... ;)

Ejha.. régi autó modern motor.. nem rossz.. szinte elvész a moci a nagy motortérben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Némileg öszvér, Gsi küszöbök vannak, igaz később is eszkábálhatók.

Kár, hogy nincs a beljesejéről kép.

Pont ezt kezdtem írni.. láttam már pl. olyan elvleg gyári 94 vagy 95 ös fehér Gsi-t is, amin pl nem volt légkiömlő a mociházon, de volt küszöbb, nem volt lökös, de volt hátsó nagy szárny.. sőőt nem a megszokott, hanem az a fajta ami tovább, majdnem a teljes ablak hoszzon lemegy..

Szal voltak érdekes kialakítások akkoriban.. nem tom, nem-e opciós dolgok voltak ezek.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor asszem ez bukó???????????? :lol: :D :D

Azért kell a bixenon hogy legyen távolsági fény is.Anti szerint viszont nem jó a gyári lámpába belerakni a xenont mert a lámpa barázdái nem úgy törik meg a fényt ahogy kellene.Viszont a kétkörlámpás taxis mercibe van xenon gyárilag és annak is barázdás a lámpája. :lol:

A bixenon 10-15ezer ft-vel drágább szokott lenni,de meg kell kérdezni mennyi is pontosan ;)

Link to comment
Megosztás:

Te srácok?!

Mennyi idönkánt is kell cserézni a vezérlést? mert asszem nagyon elfeledkeztem valamiről, és valami miatt nagyon rosszúl emlélszem a km-ekre!!!

Petya belémvágta az ideget.. mert ha úgy van ahogy, akkor asszem a vezérléscsere ugrik az első helyre a jav. listán! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.