Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te figyelj mán.

Látom lenyeltél egy zsebszámológépet és nem ittál rá elég SzobiSzörpöt.

Kivülálló számára 1 hasonló számításban mennyit ér meg Anti kocsija ?

Vagy a akár a te Gsid :lol:

Szerinted? :lol:

Antié reálisan 1.6-1.8at a moci miatt. Az enyém szerintem 1.0-1.1et.

De mingyárt megyek ki Lurdyhoz, mert nincs szabad vágószoba, csak éjféltől. :D

Link to comment
Megosztás:

Aha ezt nem így láttam ma este. :D

remélem egyszeri alkalom volt,de azóta is müködik.A lámpára meg sajnos muszáj volt kitalálni valamit,mert ez így nem állapot.Azt hiszem a másikat is meg fogom így csinálni.Csak azt nem értem ennyi pénzért miért nem lehetett normálisan megcsinálni ezt a lámpát.

gyorsan megdőltél Coupé!!!!! ;) ;) :D

Alig vártátok hogy haza érjetek és leírhassátok ide :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

csoki!

c20xe birtokomba került hálistennek (astra dzsiesszáj 94') viszont ami el tud romolni az el is van,

ha van valakinek elfekvő alkatrésze és eladná az dobjon hozzám egy kavicsot vagy valami , megköszönném!

laszloczipauer@yahoo.com

06303736942

UI(ha rossz helyen tapogatozok akkor taszitsatok a megfelelö topicba lécci)

köszönöm!

Lacee

Link to comment
Megosztás:

remélem egyszeri alkalom volt,de azóta is müködik.A lámpára meg sajnos muszáj volt kitalálni valamit,mert ez így nem állapot.Azt hiszem a másikat is meg fogom így csinálni.Csak azt nem értem ennyi pénzért miért nem lehetett normálisan megcsinálni ezt a lámpát.

Alig vártátok hogy haza érjetek és leírhassátok ide :lol: :lol: :D

még jó, sőtt hazafelé bementem egy netkávézóba h minnél elöbb fenn lehessen :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Semmi extra csak kölcsönkérte Anti túlélő szettjét (gányolós készlet)! Pillanatragasztó + gyorskötöző + tépőzár + cellux

igen erre rá lehet jönni az előző pár hszból de arra lettem volna kiváncsi h miért volt szükség a fent nevezett tárgyak használatára :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen 9.30 Lurdy az jó lenne.Lemosnom nem kell ugye? :lol:

Miaz, visszaveszik gariban a GSi-t? :D

Apropó Gsi.

Ma valami iszonyat racsing volt ma a cityben. Ennyi "tuning" ótót ritkán látni. Eredmények:

Új Sokdri Oktávia RS 130ig másfél autó (ezt én kaptam), Mitsu Eclipse 2000 TURBO 1-2 fej-fej mellett, 3asban viszont kapott vagy 4 autót (pedig pont ott kellett volna elmennie, igaz 3an voltak benne, egyedül más lett volna a gyerek fekvése).

Azért elégedett vagyok, pedig érzésre szerintem nem megy jól a verda... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.