Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nézzük! Én azóta nem számolom az autóm értékét és a reáköltött összeget amióta a GTE-m volt. Azt vettem 250-ért + full lakatolás (flinszton autó volt) + telifény + zene + felni + digit + torony merevítő + karter védő + K&N direkt szürő + apróságok. A vége a ráköltött összegnek (ebben ugye a rendes szervízek nincsenek benne) 450 volt. Akkoriban ez soknak tűnt. Tulképpen volt egy D Kadett GTE-m (ami mitagadás kurv@ jól nézett ki, mindenki megcsodálta) ami olyan amilyet szeretnék 650.000,- pénzért. Majd jött az eladás 4 év múlva és jól eladtam 250-ért. 2 év múlva láttam és szerencsétlen autó úgy nézett ki mint aki a roncsderbi nyertese szal jól lelakták. Ja és 2 hete szembesültem a ténnyel, hogy azóta szét is bontották. Igaz a jó dolgok meg vannak belölle szintén egy Kadettban (ráadásul 2 belölle amit én csináltam annó). Szóval senki nem fizeti meg nálunk a beleölt pénzt és elöbb utóbb mindeggyik a kukában vagy a bontóban végzi! Ezen nincs mit szégyelni ez van az autó veszt az értékéből.

Link to comment
Megosztás:

ezt gondold át még1x :lol:

annyiért még az én kezem is beremegne :D

és mit vennék belőle egy talán nem széthajtott asztmát, mert amelik gsi normális az nem eladó, vagy ha patent akkor zavarna h más széppé jobbá tett autójában ülök, lehet h faxság de én így gondolom, ezt legalább poraiból(szó szerint) támasztottam fel Én................... :D ;) ;)

Minjár jön Dénes és megyünk csekkolni a vasát :lol:

Nézzük! Én azóta nem számolom az autóm értékét és a reáköltött összeget amióta a GTE-m volt. Azt vettem 250-ért + full lakatolás (flinszton autó volt) + telifény + zene + felni + digit + torony merevítő + karter védő + K&N direkt szürő + apróságok. A vége a ráköltött összegnek (ebben ugye a rendes szervízek nincsenek benne) 450 volt. Akkoriban ez soknak tűnt. Tulképpen volt egy D Kadett GTE-m (ami mitagadás kurv@ jól nézett ki, mindenki megcsodálta) ami olyan amilyet szeretnék 650.000,- pénzért. Majd jött az eladás 4 év múlva és jól eladtam 250-ért. 2 év múlva láttam és szerencsétlen autó úgy nézett ki mint aki a roncsderbi nyertese szal jól lelakták. Ja és 2 hete szembesültem a ténnyel, hogy azóta szét is bontották. Igaz a jó dolgok meg vannak belölle szintén egy Kadettban (ráadásul 2 belölle amit én csináltam annó). Szóval senki nem fizeti meg nálunk a beleölt pénzt és elöbb utóbb mindeggyik a kukában vagy a bontóban végzi! Ezen nincs mit szégyelni ez van az autó veszt az értékéből.

Én monjuk úgy tervezem h a kertben hulljon szét,ha már nem tom felújítani, inkáb mint bontóban......

Link to comment
Megosztás:

Ma készen lettek az alufelnik,már vissza is raktam.Köszi Anti és Krisztián olcsón meg is usztam.Még mindig nem hiszem hogy a futóműnek nem lett semmi baja,de hétfön amúgy is viszem szervízbe majd ott átnézik.

Gsi Tomival raktuk fel a kereket és észrevettük hogy a hátul a felső rugótányér kicsit el van rohadva :lol: .Januárban ezt is orvosolni kell.

Link to comment
Megosztás:

Jövő hét csütörtökik, kell nekem a lóvé, vagy mehetünk együtt jövő hét pénteken megvenni, és akkor a nagy napon már látunk is valamit...:-)

Majd én két krumplipucolás között beszerelem neked...:-)

Jövő hét péntekre ne merészelj semmilyen programot szervezni magadnak.

Akkor gondolom jó nagy meló lehet beszerelni :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.