Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kess!

Bááááz ott fagytam szarrá a házatok elött :) :) :)

nem gáz csak fél órát vártam mondom csak lejössz :P

nem találtam se Kiss se Kess kaputelefont így szíd6tam magam.

Amúgy vihetem sx1et szervízbe, mert mikor beszéltünk system error - log falióra, majd ezekután nem akart müködni és hirtelen jól földhöz is baszkodtam.....

banyek én meg ott álltam az erkélyen pulcsiban, kezemben a telcsi és lestem ki az ablakon hogy mivan má, mé nem hívsz

párszor majdnem lementem, de mondom még bizti az ikeában vagy.. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Neked legalább nem kell venned egy tankert...

ja csak azon gondolkodom, hogy egy HP szűrőt vegyek és frankón zárjam el a motortól, vagy kipróbáljak egy olyan simotat, ami aztec kolléga sárkányában morog :roll:

tényleg lehet el kellene kérnem tőle, mert ő most úgyse használja az autóját :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha kell 1-2 7re simán oda tudom adni Kess bácsi :wink:

Kb addigra lesz meg minden a vashoz, hogy kiguruljon otthonról!

De ma miután szereztem valami cseretelefont (mert kiharcolom bazz nem azé' vettem 100ért telót, hogy baszakodjon a q anyjukat - de ez már anyukázás magas fogok topik tipikus esete...) hívlak és hazafele bedobom a lééééét :wink:

Link to comment
Megosztás:

akkó lehet kölcsönkérem 1 tesztre

lehet kigurolok hozzád és garázsban rakjuk, ha lehet...

mer akkó nem fagyok szarrá

ja egyébként most már 99% hogy hétfőn fölekrül a kartervédő és akkor megtod kuksizni, ha 1általá alálátsz az autómnak :)

off

ma este nem jó, inkább holnap

on

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.