Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt hittem szétszedték ezt az autót. Utoljára két éve láttam (vagy 3) a Blitz Hitsen. A honlapját se frissítették elég rég pontosabban 2004.06 óta.

Ez is egy régi videó. Nem lehet sokmindent hallani róla, mert nem sikerült olyan jól, mint ahogy tervezték.

Van olyan A Corsa is, amelyik egy motorral majdnem ugyanazt az idöt futja 1/4 mérföldön. a Boost Beast majdnem 1500 kg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már mesélte Coupe. :lol:

Itt viszont van egy eladó C Kadett City, abban is elég vicces lenne, mert akkora a kocsi, mint egy A Corsa és hátsókerekes. :lol:

Nekem tetszik a Senátor verzió is, szép az a 17es 5x110-es felni, amit az Anti úgyis csak a kukába dobna tavasszal. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most van egy patent 323 kilátásban...

Na tudtam, hogy legalább Piiiistának tetszeni fog a dolog... :lol:

...nem is csalódtam... :lol:

Válaszolt a xenonos figura...

www.xen-on.hu-ról...

Ha nem kell szla, és veszünk 4-et, akkor 33.300.- HUF-ra jön ki a xenon...szerintem ennél jobbat úgy sem találunk...ráadásul MO-i tehát ha gond van vissza lehet vinni...

Link to comment
Megosztás:

Most van egy patent 323 kilátásban...

Na tudtam, hogy legalább Piiiistának tetszeni fog a dolog... :lol:

...nem is csalódtam... :lol:

Válaszolt a xenonos figura...

www.xen-on.hu-ról...

Ha nem kell szla, és veszünk 4-et, akkor 33.300.- HUF-ra jön ki a xenon...szerintem ennél jobbat úgy sem találunk...ráadásul MO-i tehát ha gond van vissza lehet vinni...

bazzeg te nem tudsz aludni !!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.