Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti, ezt olvastam épp egy Német fórumon. Nem fordítom le, mert szerintem érted. :lol:

"Der C20LET ist ein verdammt solider Motor ! Das Aggregat steckt ein, sowas hab ich bißcher noch nicht in diesem Ausmaß erlebt wie beim C20LET. Bei sachkundiger Instandsetzung und Wartung, und bei vernünftigen Umgang fährst du den LET - selbst mit moderater Leistungssteigerung - fast ein Leben lang.

Die große Welle der Motorschäden resultiert einzig und allein auf falschen Umgang, inkosequenter Pflege und Wartung und inkompetentem Tuning. Selten gibt ein gut gepflegter LET einfach so seinen Geist auf, und wenn dann ist die Ursache schnell in der Materialermüdung inkl. jeder Menge Kilometer auf dem Buckel zu finden."

Te mit szólsz ehhez? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tervezel már új festést az Astrára?

biztosan nincs másnak. :lol:

Volt szerencsém ilyen fényezéshez amikor kint voltam a Tuning World Bodensee-n. Csajszi odajött hozzám hogy dorzsöljem meg azt a bogarat ott! Mondom mi van? Össze maszatoljam ee? Sürűn bólogatott. Hát rajta te akartad és láss csodát a hő hatására barnából narancssárga lett. Olyan mint a lökhárítója persze mire visszahült megint barna lett. Gondolom amikor tűz a nap kint és mondjuk a másik oldala árnyékban van szép átmenet lesz sárgából barnába.

normal_DSC06511.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak a lényeget na! :lol:

Azt írják, hogy a C20LET egy nagyon szolíd motor és rengeteget kibír. Ha rendesen össze lesz rakva és rendszeresen karban lesz tartva, akkor majdnem egy életen keresztül jó lesz. :lol:

Ha tönkremegy, valószínüleg azért lehet, mert nem figyelnek eléggé az ápolásra és karbantartásra, vagy mert nem rendesen lettek tuningolva. Elöfordulhat, hogy anyaghibából, vagy a sok km-böl kifolyólag meghibásodnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.