Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fú srácok...ráakttantam a hulldék E30asokra...veszek egyet inkább a Corsa helyett, és akkor ha jön a jóóóidő lehet majd csapatni...ha meg megütődik sem fog leverni a víz...2 kilóért...csak induljon majd be...:-)

Egyet már kinéztem, de elvitték ma...:-(://www.duen.hu/kepek/hirdetes/nagy/076999_20061006111315.jpg

Háá nem'tom.Biztos, hogy ezt akarod?

Link to comment
Megosztás:

Nem...:-)

De most hogy egy szakadt A corsat veszek vagy egy szakadt bömöst...akkor már tök 8...:-)

Egyik szarabb minta másik...ha meg bedöglik...betolom az árokba...:-)

Ha el is romlik, sztem a Corsához hamarabb kapsz óccsóé alkatrészt, mint a bömbihez..........

De te tudod! :lol: Én a Corsára szavaznék! :lol:

Link to comment
Megosztás:

De amennyiért én akarok téi hulladékot venni azok mind szarok...:-)

A bömös meg feltéve ha beindul...:-) nyújt még némi kellemes feelinget a hátsókerékkel...:-) meg lesz a talikon mivel driftelgetni...leheggesztjük a difit :-)

Ha el is romlik, sztem a Corsához hamarabb kapsz óccsóé alkatrészt, mint a bömbihez..........

De te tudod! :lol: Én a Corsára szavaznék! :lol:

A bömsre meg hozok kinntről valami vadállatot...:-) minek alkatrész...:-) ki kell próbálnom a hátsókerékfeelinget...:-) Az E 30 meg amúgy is tetszik...csak ki ne essek majd az alján...:-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.