Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az az új neve a Corsának? :lol: :lol:

Visszanéztem mert felvettem hátha tényleg benne lesz valami használható! Igazad van! Hát elsőre nem vettem volna észre kb fél másodpercet látszik. Az autó géptetőtól lefelé és a jobb első lámpa már nincs benne. A Diny és a Streetraci is látszik hátulról messziről amikor bent állnak a rajtnál.

Link to comment
Megosztás:

A DBilass sem túl jó hétköznapi használatra :lol:

dblias nagyon jol hasznalhato minden nap

de csak akkor ha nem olyan allat :D ül a volan mötött mint az Anti

és 20km en keresztül az M0 on pukkangattja a kipufott :lol:

mit gondoltok mi a 2 pont ahova fel kell szerelni ?????????

yahh ez egy also torony merevitö

vettem egy ilyet:

6a_1_b.JPG

Link to comment
Megosztás:

dblias nagyon jol hasznalhato minden nap

de csak akkor ha nem olyan allat :lol: ül a volan mötött mint az Anti

és 20km en keresztül az M0 on pukkangattja a kipufott :lol:

MOR16V-é is használható volt, csak kicsit érdekesen indult.

mit gondoltok mi a 2 pont ahova fel kell szerelni ?????????

yahh ez egy also torony merevitö

vettem egy ilyet:

http://i2.ebayimg.com/05/i/08/61/13/6a_1_b.JPG

Nincs a két lengökar mellett olyan lyuk a bölcsön, ahová ezt föl lehetne csavarni. Mondjuk az is lehet, hogy lyukakat kell fúrni a bölcsön a rögzítéshez.

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Tehát mégegyszer...ha egy lámpában h7-es izzó van, akkor ha abba H7-es xenont rax akkor a gyújtópont ugyan oda kerül ahova kell...ha h1-es, akkor H1-es szett...ez a lényege...van aki beeszkábálja az olcsó ódiszenont, aztán meg csodálkozik, hogy nem jól világít, meg vakít...

De majd meglátjuk az enyim esetében, hogy fog alakulni...ha ne adj Isten nem jól, akkor amennyiért vesszük, annyiért bizti el fogom tudni adni, tehát nem tartok a dologtól...

Sonique!

Én segítenék, de sajna nem tom... :D nem értek én hozzá, csak pénzem volt.... :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Tehát mégegyszer...ha egy lámpában h7-es izzó van, akkor ha abba H7-es xenont rax akkor a gyújtópont ugyan oda kerül ahova kell...ha h1-es, akkor H1-es szett...ez a lényege...van aki beeszkábálja az olcsó ódiszenont, aztán meg csodálkozik, hogy nem jól világít, meg vakít...

De majd meglátjuk az enyim esetében, hogy fog alakulni...ha ne adj Isten nem jól, akkor amennyiért vesszük, annyiért bizti el fogom tudni adni, tehát nem tartok a dologtól...

nem nem ez a probléma vele maga projektor nem ugy fogja szorni a fényt ahogy kéne a nyagobb fényerö miatt ... de pl arra is emlékezz vissza az Fk nal ráadásul alig fért be az izzo

és ez a vékonyabb valtozat volt van ennél 1,5x vastagabb is ..

Sonique!

Én segítenék, de sajna nem tom... ;) nem értek én hozzá, csak pénzem volt.... :lol: :lol: :D

miert most is több van mint nekem !!!

ráadásul 1 x jo poén 2x jo vissza emlékezni aztan mar nem értem ;)

azt hittem ezen mar tul vagyunk de ha nem hát nem :D

yahh

Anti itt a felni aminek elfelejtettem a gyartojat :D

és elolvasni sem tudom ...

de qrva jol nez ki

Wheel.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez már örökre megmarad, talán még találó is volt... :-) De a zseton már az ablakban... ;)

De ha én nem veszek bele, akkor soha nem tudom meg, hogy mif@sz lenne a xenonnal...így inkább veszek, kipróbálom, használom..../...vakítok, aladom... :lol:

De nem halhatok meg úgy, hogy nem tudom az egybindexes angelbe lehet e xenont rakni...ez éltet... :D :D

Szép, de sajnos rájöttem valamire...

Nagyon bejönnek ezek a fekete küllős felnik, de sajnos sehogy nem mutatnak a feket illetve esetemben feket aljú autón... :lol:

És ennek a pereme is kevés hogy mutasson valamit, ráadásul a belső peremek kicsinyítik optikailag a felni méretét....

Ezért tetszik nekem nagyon az OZ szülinapi felnije, mert az szépet mutat... ;)

Link to comment
Megosztás:

dblias nagyon jol hasznalhato minden nap

de csak akkor ha nem olyan allat :D ül a volan mötött mint az Anti

és 20km en keresztül az M0 on pukkangattja a kipufott :lol:

mit gondoltok mi a 2 pont ahova fel kell szerelni ?????????

yahh ez egy also torony merevitö

vettem egy ilyet:

http://i2.ebayimg.com/05/i/08/61/13/6a_1_b.JPG

Logikusan az alsó hátsóvízszintes szilentekhez kellene fogatni vagy a bölcső hátsó feléhez (ahogy Demo írta)és a törés is ezt mutatja. Valszeg ott lenne a leömlő csak akkor egysíkban kellene lennie a csavar helyeknek. :lol:

Tomi!

Tehát mégegyszer...ha egy lámpában h7-es izzó van, akkor ha abba H7-es xenont rax akkor a gyújtópont ugyan oda kerül ahova kell...ha h1-es, akkor H1-es szett...ez a lényege...van aki beeszkábálja az olcsó ódiszenont, aztán meg csodálkozik, hogy nem jól világít, meg vakít...

Eddig eljutottam és fel is fogtam már az elején is! :D

nem nem ez a probléma vele maga projektor nem ugy fogja szorni a fényt ahogy kéne a nagyobb fényerö miatt ... de pl arra is emlékezz vissza az Fk nal ráadásul alig fért be az izzo

és ez a vékonyabb valtozat volt van ennél 1,5x vastagabb is ..

Szal ezt ecseteltem, hogy minden lencsének (projektor egy lencse tulképpen) van gyújtó pontja ha homorú ha domború akkor is. Tudod nagyító + napfégy és a gyújtó pontban elég a hangyusz. A lényeg amit akartam azzal a hozzászólásommal, hogy lesz egy gyújtó pontja xenonnak és 1 a projektornak. Ha kettő eltér egymástól akkor (én így gondolom) megtörik a fény és sz@rt sem fog érni. Ráadásul alapból sem túl nyerő az a lámpa legalább is nem túl jól világít szerintem mint amennyire várná az ember.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.