Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mire nem válaszoltam? :lol:

Nem kell elhinni, hogy jó e vagy sem...nem kell bele vennie annak aki nem hiszi el, hogy jó...én biztos veszek meg Stewee is, ha kell másnak akkor szívesen segítek...hasznom ebből nem származik, max annyi, hogy olcsobb lesz a szállítási díj, és utalási költség rám eső része...de arra a 2.000 HUf-ra meg szarok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Khm... esetleg a gépműhely, ahol a csapágyazást csinálták.

Már szinte nagygenerál lesz azon az autón - mibe fog ez neked fájni? Vagy ez mind benne van a moci árában?

nem a gépműhely...de hagyjuk h mi honnan :lol:

nem olcsó mulatság de most már úgy nézem h lesz egy ######án megcsinált c20ne ami kivisz a világból :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mire nem válaszoltam? :lol:

Nem kell elhinni, hogy jó e vagy sem...nem kell bele vennie annak aki nem hiszi el, hogy jó...én biztos veszek meg Stewee is, ha kell másnak akkor szívesen segítek...hasznom ebből nem származik, max annyi, hogy olcsobb lesz a szállítási díj, és utalási költség rám eső része...de arra a 2.000 HUf-ra meg szarok... ;)

Erre: "Illetve abba fényszoróba ami a Coupenak is van?" (meg neked)

Azt írtam kiváncsi vagyok nem bíráltalak, kioktattalk! :D Nem kell sértödösködni ( a másik topik hozzászólásod nagyon úgy hangzik). Szeretnék megtudni többet erről a dologról és azt hittem mivel te jobban beszéled az off nyelveket körbejártad a xenon kérdést. De én kérek elnézést ha valamivel meg bántotalak. :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Nem neked szólt, csak úgy általánosságban írtam amit írtam...

A két izzós vezió esetén a távolsági az marad a régi, tehát egy xenon lesz csak...

A H4-es esetében, ahol a kettő együtt van, ott vagy feláldozza az emberke a távolságit és nem lesz, vagy vesz bi xenont, és akkor lesz, de az valamivel drágább...de sima lámpába ami nem projektoros, a búra nagyon megtöri a fényt, és szórni fogja, ezért is írtam, hogy nem a legjobb megoldás...ellenben a gyűjtőlencsés, azaz projektoros megoldással... :lol:

Az egybeindexes verzió esetén ami pl Coupénak, meg nekem is van, azért megy a vita mert rá van írva a lámpára, hogy nem jó a xenon bele, azaz nem használható vele...de az is rá van írva, hogy a karikák nem használhatóak...tudod, Tüv, meg ilyesmi...

A bordó caravanban ami van az azért szórja szanaszét a fényt mert abban AUDI xenon van, azaz nem megfelelő helyre kerül a gyújtópont...ezért kell olyat venni ami meghagyja a gyári (azaz a lámpa által igényelt izzótípust) H1 vagy H7...stb...ez esetekben a gyújtópont jó helyen marad, ergo jól kell terítenie a fényt... :D

HUh...kigépeltem az agyam... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na így kezd derengeni. Én úgy tudtam, hogy az a lámpa amelyik egybe indexes azért nem jó xenonra mert nem üvegből van mint a kétrészes FK hanem műmanyag és nem bírgya a xenon álltal termelt hő mennyiséget és elolvad. (Ha nem ez a baj attól még lehet nem? Mert nem hinném, hogy olyan műanyagból csinálták ami bírná az növelné az árát is.)

Link to comment
Megosztás:

2db 45 vagy 50-es Weber jól hangzik. Mert ha dbilas akkor az úgy ér valamit ha lev. mennyiség mérő nélküli (mint amit Sonique linkelt be Mornak)és ahoz másik computer kell ha jól tudom ami pedig 100ezrek.

Ott is van levegő mennyiség mérés, csak MAP+IAT szenzorral :lol:

Plexi oldal üvegek, üvegszálas géptető + sárvédőn nem gondolkodsz? Olcsóbb mint az elöbbiek.

Nem biztos :lol: Üvegszálas géptető fénnyel legalább 50-60e, de akkor nagyon barátilag mondtam.

A lexán négyzetmétere pedig 15-17 körül mozog, az astrához 2m2 kellett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.