Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

No ez az, a kéznél levő dolgok... lehet jobb lett volna kicsit utánajárnia a szerelőnek, és párezer

forintból meg lehetett volna oldani. A szíj meg nem adott méretű, kismillió méretezésű szíjat lehet

kapni ugyanolyan bordaprofillal :lol:

Szombaton, 5 percel zárás előtt szinte könyörgött az eladő, hogy kérjünk tőle így szíjat :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

én sem gépelési hiba sorry:) csak a mocit akartam írni :lol:

Diny hallom hogy lekoppintottad a Revoimat??? :lol:

nem gépelési hiba ...

ki lehet kötni a légtömegméröt ..

kell egy injector vezérlö és a gyujtast att kell varialni az 1,8as eloszojával

vagyegy gyujtas vezérlöt és akkor lehet elektronikus

és ugye ilyenkor meg már nincs computerünk ami vezérli az alapjaratot igy az sem kell ..

oda is az 1.8 8v böl szerezni kell v mit ..

154571_3_full.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gelko!

Ma este nagyjából végeztünk a C20NE Corsával,gurultunk vele pár kört!Karaj lesz ez! :lol:

Kuplungot belőttük,Losi délelőtt kicserélt pár dolgot,mi pedig Tomi023-mal nekiugrottunk a villanyász részlegnek délután és befejztük a szigeteléseket és kötéseket,helyreraktuk a komputert,váltóolajat betöltöttük,alapjárati moci ki lett takarítva!Érdekes,hogy az első 1-2 körig nem volt egyenletes az alapjárat aztán kisimult!

Alakul ez! :lol:

Majd Losi leírja pontosan,hogy is állunk!

Link to comment
Megosztás:

pontosan nemtom...szerelő levette az olajteknőt és látta h az olajban fém darabkák vannak....a 3as csésze látta kárát vminek, elötte összesen fél órát járt a motor....most ment vissza a gépműhelybe.....bővebb infot még én sem tudok....de kezdem unni :lol:

Összeforgott a csapágy. :D

Rákell koppintani annak a fejére aki így rakta össze. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért Demó esetében nem igazán volt más választása,mert ez így nem állapot hogy bárhol eltörhet a féltengely.

Viszont lehet így késöbb összegben is jobban jár ha nem kell állandóan féltengelyeket cserélgetnie...

Ezeknél az autóknál semmire sincsen gari lévén épített autók, egy csomó, nembelevaló technikával.Bármikor beüthet v.miReméljük nem lesz gáz sem Demó féltengelyeivel, sem pedig azokkal ,amiket én csináltattam.

Demóé speckó cucc, az enyém pedig kemény, de rugalmas anyagból készült, bírni fogja a tekeredést, és "csak" 170NM szabadul rá, az is alacsony fordulaton.Valamint nekem csak utcai szédültködésre kell egyenlőre, Petinek pedig versenycélra, ha a gyorsulásokat annak vesszük.Utóbbinál nagyobb az igénybevétel.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton, 5 percel zárás előtt szinte könyörgött az eladő, hogy kérjünk tőle így szíjat :lol: :lol:

Hát nem akkor kellett volna ezt nagy hirtelenjében kigondolni... nekem az az érzésem, hogy ez

a szerelő nem igazán erre a feladatra hegyezte ki magát... gondolom ugyanolyan típusú motor

cseréjében jól teljesít, mert ott nem kell sokat gondolkodni. :D

Link to comment
Megosztás:

nem gépelési hiba ...

ki lehet kötni a légtömegméröt ..

kell egy injector vezérlö és a gyujtast att kell varialni az 1,8as eloszojával

vagyegy gyujtas vezérlöt és akkor lehet elektronikus

és ugye ilyenkor meg már nincs computerünk ami vezérli az alapjaratot igy az sem kell ..

oda is az 1.8 8v böl szerezni kell v mit ..

A befecskendezés vezérléséhez kell tudni, hogy mekkora légtömeget szív a motor...

Ezt vagy légtömegmérővel (mechanikus ill. forrófilmes ill. ultrahangos), vagy MAP+IAT szenzor

segítségével lehet megállapítani. A gyújtásvezérlés is akkor profi, ha terhelési adatok is alakítják

az előgyújtást, ehhez pedig ismét csak a légtömeg mérés az egyik fő tengely. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Ahhoz, hogy beérj, több mint 9 hónapig!!! kell hogy szerelőnél legyen az ótód... :lol:

Szóval, reméljük, hamarosan futni fog újra... :D

hamarabb gyújtanám fel.... :lol:

Gelko!

ezt most azért címezted nekem h fájdítsd a szívem ? :D ;)

Ja..

Ma este állítólag lesznek bevágások a fókuszban...RTL KLUB HUNGARY...:-)

de miről ?

Link to comment
Megosztás:

Kiskunlacházáról...

A Géza kadettjába is raktak kamerát, meg mellém is beültek, meg elég sokat vettek fel kinnt...lehet, hogy:

"Benne leszünk a TV-ben"... :D

zsír....

lesz új gyűrűgarnitúra is a motorban, azt modnták h az a baj h valaki rosszul rakta össze a motort egyszer.... :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

lesz új gyűrűgarnitúra is a motorban, azt modnták h az a baj h valaki rosszul rakta össze a motort egyszer.... :D :lol: :lol:

Khm... esetleg a gépműhely, ahol a csapágyazást csinálták.

Már szinte nagygenerál lesz azon az autón - mibe fog ez neked fájni? Vagy ez mind benne van a moci árában?

Link to comment
Megosztás:

Többen hívtatok ez ügyben...

Xenon téma utoljára!

Rendelünk xenon szettet az ebayról, ha valaki úgy gonolja, hogy kell neki is, akkor itt a lehetőség:

Az előnye annyi, hogy felvettem a csókával a kapcsolatot, és ha 4-5 vagy ennél több szettet rendelünk, akkor kapunk némi kedvezményt, és persze az utalás és szállítás költsége is eloszlik...

Szabadon választható a K szám (azaz milyen Kelvinfokon égjen az izzó...ettől függ a színe is...én a 6.000 K-t ajánlom)

Választható: 6000 K, 8000 K, 10000 K,

A hivatalos ára ebayon 149.99 EUR + utalás + szállítás / db

Amit én tudok intézni:

144 EUR/db és 4-5 esetén összesen 25 EUR a szállítás Mo-ra...+ utalás

Az EUR árfolyam ma amin utlani lehet, az 279,9 HUF Ez nem valószínű, hogy nagyon nagyont változna...

Ha 4 db-ot rendelünk:

4 X 144 EUR X 279.9 = 161.222 HUF (Xenon)

25X 279.9 = 6997 HUF (szállítás UPS-szel)

5 X 279.9 = 1400 HUF (utalás)

Így egy darabra levetítve:

42.400 HUF-ra jönne ki egy szett, amiben benne van a 2 izzó, a 2 gyújtótrafó, vezetékek...

Így néz ki:

set-400.jpg

És itt olvashattok róla németül:

Xenon az ebayról

Ami fontos:

jövő hét csütörtökik kell eldönteni, vagyis a addig kell nekem megkapnom tőletek a lóvét, hogy tudjunk utalni...(Azért csütörtök, mert Lurdyra sokan jönnek)

Aki feliratkozik, de nem ad pénzt a határidőig, attól előre is elnézést, de nem fogom megrendelni a lámpicskuját... :lol:

1. Anti

2. Stewee

3.

4.

5.

6.

A témát az ebay vásárlós topicban folytassuk, ott áttekinthetőbb lesz talán... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért van ráírva, mert nem használható...az is rá van írva, hogy a karikák sem éghetnek normál használatban, csak showjelleggel...

Ez belülről is egy sima projektoros lámpa semmivel sem másabb mint az FK... :lol:

persze mert a karikak mint ezt mar többször megbeszéltük nem felel meg mint helyzetjelzö

mig az Fk lampa teljes mértékben megfelel és a projektor is mas benne ...

de sorry hogy megemlitettem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.