Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A generátornak nem sok köze van a vezérléshez, ha a vezérlés már jól össze volt rakva, akkor azt nem piszkálnám. Ha a hosszbordás szíjról át akarod építeni a síma ékszíjasra, akkor elég a generátort kicserélni és a fötengelyen lévö ékszíjtárcsát.

Hosszbordásnál a van külön görgő, nem a vízpumpa feszít azt akarta írni.

Azt mond meg, hogyan raknád össze szervómpjumpa nélkül a hosszbordás megoldást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már megest mijamnó??? :lol:

pontosan nemtom...szerelő levette az olajteknőt és látta h az olajban fém darabkák vannak....a 3as csésze látta kárát vminek, elötte összesen fél órát járt a motor....most ment vissza a gépműhelybe.....bővebb infot még én sem tudok....de kezdem unni :lol:

Link to comment
Megosztás:

pontosan nemtom...szerelő levette az olajteknőt és látta h az olajban fém darabkák vannak....a 3as csésze látta kárát vminek, elötte összesen fél órát járt a motor....most ment vissza a gépműhelybe.....bővebb infot még én sem tudok....de kezdem unni :lol:

Eh.......... tehát mielőtt bele lett volna építve, kapott egy felújítást.Értem.A megszorulós, csészés meg egyértelműen garis dolog lesz, ha rosszul húzták rá, rakták rá, ilyesmi..........

Türelem.Látod, nekem is Luca széke szindróma van, mire kész lett.Csak a féltengelyekre vártam 6 hetet.

A tuning ilyen, ha nincs pénzed 500 eurós féltengelyekre pl......

Ez van.Kitartás!!!!!

Link to comment
Megosztás:

A tuning ilyen, ha nincs pénzed 500 eurós féltengelyekre pl......

Ez van.Kitartás!!!!!

Azért Demó esetében nem igazán volt más választása,mert ez így nem állapot hogy bárhol eltörhet a féltengely.

Viszont lehet így késöbb összegben is jobban jár ha nem kell állandóan féltengelyeket cserélgetnie...

Link to comment
Megosztás:

pontosan nemtom...szerelő levette az olajteknőt és látta h az olajban fém darabkák vannak....a 3as csésze látta kárát vminek, elötte összesen fél órát járt a motor....most ment vissza a gépműhelybe.....bővebb infot még én sem tudok....de kezdem unni :lol:

Hát erre már végképp nemtudok mitmondani. :D :D Asszem feliratkoztál Te is a Sokat Szívtak Club Hungary toplistájára. Ráadásul egyből elég előkelő helyet sikerült megszerezni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát erre már végképp nemtudok mitmondani. :lol: :D Asszem feliratkoztál Te is a Sokat Szívtak Club Hungary toplistájára. Ráadásul egyből elég előkelő helyet sikerült megszerezni... :lol:

na igen...pont ma gondolkoztam h 2 hete áll a kocsi....-nem folyamatosan....-hogy áll az eddigi toplista ? kiváncsi vagyok h kiket kell még legyőznöm :D remélem nem sikerül

Eh.......... tehát mielőtt bele lett volna építve, kapott egy felújítást.Értem.A megszorulós, csészés meg egyértelműen garis dolog lesz, ha rosszul húzták rá, rakták rá, ilyesmi..........

Türelem.Látod, nekem is Luca széke szindróma van, mire kész lett.Csak a féltengelyekre vártam 6 hetet.

A tuning ilyen, ha nincs pénzed 500 eurós féltengelyekre pl......

Ez van.Kitartás!!!!!

annyi hozzá tartozik h én nem tunningolok ;) sokkal egyszerűbb mutatvány lenne az enyém mint egy Corsa átépítés....

Link to comment
Megosztás:

Hosszbordásnál a van külön görgő, nem a vízpumpa feszít azt akarta írni.

Azt mond meg, hogyan raknád össze szervómpjumpa nélkül a hosszbordás megoldást :lol:

A hosszbordának és a vízpumpának semmi köze egymáshoz.

A szervópumpás hosszbordás verziónál is külön feszítő van, nem a szervópumpa feszít.

És össze lehet rakni a pumpa nélkül is, csak más megoldásban :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hosszbordának és a vízpumpának semmi köze egymáshoz.

A szervópumpás hosszbordás verziónál is külön feszítő van, nem a szervópumpa feszít.

És össze lehet rakni a pumpa nélkül is, csak más megoldásban :lol:

ezt a témát hagyjuk sztem...agyaltunk rajta eleget és a kéznél levő dolgokkal nem lehetett....a szíj mérete meg adott hosszúságú :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért Demó esetében nem igazán volt más választása,mert ez így nem állapot hogy bárhol eltörhet a féltengely.

Viszont lehet így késöbb összegben is jobban jár ha nem kell állandóan féltengelyeket cserélgetnie...

Én is ebböl az elgondolásból vettem meg ezeket, mert megvehettem volna a Pirisi M-Tech tengelyeit is, de azokról eddig nem sok jót olvastam a német fórumokon. Állítólag már erös LET-hez valók, de XE-nek is sikerült eltörnie ilyent. És az is 350 euró újonnan. Valamint Wolfi is már lassan 100 eurónál tart és még senki sem tudja, hogy meddig bírja. Remélem nem lesz vele problémája.

Link to comment
Megosztás:

ezt a témát hagyjuk sztem...agyaltunk rajta eleget és a kéznél levő dolgokkal nem lehetett....a szíj mérete meg adott hosszúságú :lol:

No ez az, a kéznél levő dolgok... lehet jobb lett volna kicsit utánajárnia a szerelőnek, és párezer

forintból meg lehetett volna oldani. A szíj meg nem adott méretű, kismillió méretezésű szíjat lehet

kapni ugyanolyan bordaprofillal :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is inkább rá kellett volna szánni pár napot, de ha ide fölraktál volna pár képet és tanácsot kérsz, biztosan többen is tudtunk volna segíteni.

fogalmam sincs h meg lett e csinálva ma -sztem még nem....

-nem fogok képekkel vacakolni mert nekem per pillanat a legfontosabb h minnél hamarabb legyen működőképes kocsim :lol:

Link to comment
Megosztás:

hat igy ranézésre nincs sok külömbség az Antiéhoz képest ..

az injector hely .. a gyüjtödoboz felfogatása és ugy szerintem ennyi

ha az antiét be tudtam kötni ugy hogy rendesen muködjön akkor ebben is tudok neked adni néhány tanácsot ha valamikor össze futunk ..

1 kivételell minden jo volt antién vagyis 2 de ez nem hiba

szoval a pillangoszelep jeladot nem tudtuk felrakni rendesen mert mindig elengedte a csavar a razkodastol :lol:

a masik pedig hogy az alpjaratihoz speciális vakum csö kell mert azt mindig összeszivta ...

no ennyi ... ezeket félre rakva tökéletesen muxik (már csak müködött sajnos)

pl a gyüjtödobozbol jobb oldalt a csö hova megy

az elvileg az alapjaratnak kell lennie

lehet az is csak iszonyat elindul a képböl kifele :lol:

ja jól látod arra volt az alapjár.moci rákötve és kettéhozva egy T-vel mert van 1-1 töcs a pill. oldalán és ezeket össze kellett hozni hogy indításkor minden henger dolgozzon. Hát amíg nincsenek meg a tengelyek stb addig nem teszem vissza utána szóba jöhet egy tali sőt örülnék neki ha vetnél majd rá egy pillantást! de valószínű ez majd csak kora tavasszal fog összejönni de majd meglátjuk. Alapjárati moci és légtömegmérő kikötéséről mi a véleményed???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.