Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pl?

Vagy inkább ne is kérdezzem? :lol:

belement az új moci ami fiatalabb és már a feszítőgörgős vezérléssel van...ergó nem jó a régi generátor...újabb generátor,újabb fajta hosszbordás szíj kellett...és akkor jöttünk rá h az meg azért nem jó mert azt a szervó feszíti...az meg nem lesz....

terv: régi generátor,és régifajta vezérlés ahol a vízpumpa feszíti a szíjat...a szerelő ma megveszi az új vezérlést és elvileg ma meg is lesz...-túl sokszor volt már ilyen :D -

szombaton Pista rohangált nekem -mégegyszer köszönöm neki :D

jah szombaton volt mégegy probléma de azt el sem tudom magyarázni...szelepeknél volt vmi :lol: vmi kis izé leesett a szelepről a karterbe de azt elvileg megcsinálta már a Lacika....

ja télleg új csapágyakkal és köszörült főtengellyel meddig kell bejáratni ? igaz az 500km ?

Link to comment
Megosztás:

belement az új moci ami fiatalabb és már a feszítőgörgős vezérléssel van...ergó nem jó a régi generátor...újabb generátor,újabb fajta hosszbordás szíj kellett...és akkor jöttünk rá h az meg azért nem jó mert azt a szervó feszíti...az meg nem lesz....

terv: régi generátor,és régifajta vezérlés ahol a vízpumpa feszíti a szíjat...a szerelő ma megveszi az új vezérlést és elvileg ma meg is lesz...-túl sokszor volt már ilyen :lol: -

A generátornak nem sok köze van a vezérléshez, ha a vezérlés már jól össze volt rakva, akkor azt nem piszkálnám. Ha a hosszbordás szíjról át akarod építeni a síma ékszíjasra, akkor elég a generátort kicserélni és a fötengelyen lévö ékszíjtárcsát.

Link to comment
Megosztás:

A generátornak nem sok köze van a vezérléshez, ha a vezérlés már jól össze volt rakva, akkor azt nem piszkálnám. Ha a hosszbordás szíjról át akarod építeni a síma ékszíjasra, akkor elég a generátort kicserélni és a fötengelyen lévö ékszíltárcsát.

annyi köze van h az új vezérléssel volt a hosszbordás szíj....

ékszíjtárcsa cserével nem ment mert a generátor túl magasan volt és beleért az ékszíj a műanyag borításba...állítólag :lol:

Link to comment
Megosztás:

annyi köze van h az új vezérléssel volt a hosszbordás szíj....

ékszíjtárcsa cserével nem ment mert a generátor túl magasan volt és beleért az ékszíj a műanyag borításba...állítólag :lol:

C20NE van gyárilag is ékszíjjal, ha annak a generátorát raknátok rá tartókonzolostól, akkor szerintem nem érne bele.

Link to comment
Megosztás:

Az nem köszöngetés.. felnyomja a refit, hogy jól látta-e, hogy neked még megvan.. és h passzol-e a szín! :lol: :lol: :D

:D

Miért vagytok annyira rosszindulatúak, és a Vectrán szintén elvesztettem.

Mondjuk nem én voltam, hanem Anyu, mikor átment valamin az autópályán.

Link to comment
Megosztás:

Miért vagytok annyira rosszindulatúak, és a Vectrán szintén elvesztettem.

Mondjuk nem én voltam, hanem Anyu, mikor átment valamin az autópályán.

Lehet hogy egy msáik Vectrás volt, aki ment közben szerelte le. :D

belement az új moci ami fiatalabb és már a feszítőgörgős vezérléssel van...ergó nem jó a régi generátor...újabb generátor,újabb fajta hosszbordás szíj kellett...és akkor jöttünk rá h az meg azért nem jó mert azt a szervó feszíti...az meg nem lesz....

terv: régi generátor,és régifajta vezérlés ahol a vízpumpa feszíti a szíjat...a szerelő ma megveszi az új vezérlést és elvileg ma meg is lesz...-túl sokszor volt már ilyen ;) -

szombaton Pista rohangált nekem -mégegyszer köszönöm neki :D

jah szombaton volt mégegy probléma de azt el sem tudom magyarázni...szelepeknél volt vmi :lol: vmi kis izé leesett a szelepről a karterbe de azt elvileg megcsinálta már a Lacika....

ja télleg új csapágyakkal és köszörült főtengellyel meddig kell bejáratni ? igaz az 500km ?

Vidám dolgok ezek... :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Miért vagytok annyira rosszindulatúak, és a Vectrán szintén elvesztettem.

Mindketten rendkivul fiatalok vagytok ez magyarázat lehet némi naivitásra. Meg te nemrég költöztél ide a Balkánra, lehet még szokatlan a "mindent visznek ami nincs lebetonozva" észjárást, de a Tomot tényleg nem értem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindketten rendkivul fiatalok vagytok ez magyarázat lehet némi naivitásra. Meg te nemrég költöztél ide a Balkánra, lehet még szokatlan a "mindent visznek ami nincs lebetonozva" észjárást, de a Tomot tényleg nem értem :lol:

Én pl. a hátsó vonószemtakarót szószerint odafalaztam :D így max levésik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én pl. a hátsó vonószemtakarót szószerint odafalaztam :lol: így max levésik :lol:

Szintén zenész, csak én inkább odaragasztattam.Tanulva, vagy inkább okulva tőletek.

Nálam amúgy a C20NE vidáman duruzsol, keringeti a vizet, kapcsol a venti, szal minden okés.Bár kicsit keveslem a beletöltött vizet, de ha ennyi járatás után sem jött elő belőle a bubi, akkor valszeg nincs is benne.Legalább is remélem.

Kapott komplett új gyújtáskábeleket, vízpumpát, hőgombócot, olajat és szűrőt, mert ami benne volt, az több mint siralmas állapotban volt.

Van még 1 kakukktojás vákumcső, de ahogy nézegettem, nagy jelentősége nincs, hogy csak úgy van.Kartergáz minimális, így "elvileg" a motor jó egészségnek örvend, bár az egyik injektorszelep kissé hangos, de majd bekopik.Vagy nem.

Gelko!Nálam elég volt annyi, hogy nem hosszbordás szíj volt a generátoron, így egy u.olyan ékszíjtárcsa a főtengelyre megoldotta dolgot, meg vadászni kellett hozzá olyan ékszíjat, ami éppen jó is.

Este még egy kis villanyászkodás, aztán sztem megpróbálunk megmozdulni vele.

Link to comment
Megosztás:

Gelko!Nálam elég volt annyi, hogy nem hosszbordás szíj volt a generátoron, így egy u.olyan ékszíjtárcsa a főtengelyre megoldotta dolgot, meg vadászni kellett hozzá olyan ékszíjat, ami éppen jó is.

Este még egy kis villanyászkodás, aztán sztem megpróbálunk megmozdulni vele.

azóta van már nagyobb baj is ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.