Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kess!

Bááááz ott fagytam szarrá a házatok elött :) :) :)

nem gáz csak fél órát vártam mondom csak lejössz :P

nem találtam se Kiss se Kess kaputelefont így szíd6tam magam.

Amúgy vihetem sx1et szervízbe, mert mikor beszéltünk system error - log falióra, majd ezekután nem akart müködni és hirtelen jól földhöz is baszkodtam.....

Link to comment
Megosztás:

Ne nevess bazzz.

Autó nepá, mert gsi áll, golfal kollegám svájban marad a busz.

meló után mentem édösanyám ünnepelni, majd 11ből vissza és akkor bebafott a teló. Azt hiszem elszállt bennem 1-2 biztosíték :x

Majd holnap legóznak egy jót a srácok a mobil szakszervízben....

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nem fogok találni hibátlan GSI-t, csak esélyeket csökkentek.

Igazából 3 autó van a piacon számomra szimpatikus súly/lóerő aránnyal a GSI, a civic VTI, és a Golf GTI. Nem egy nagy választék. A többi vagy gyenge, vagy túl sokat fogyaszt. Igazából már a Golf is elég sokat eszik. Szóval a GSI tűnik a legjobbnak csak nagyon kevés van most tavasz előtt klímásból a piacon.

Én nagyon sokáig agyaltam, hogy mit is szeretnék. Nagyon közel voltam ahhoz, hogy egy delsol vti legyen.

Ami a gsi javára döntött:

- hondák jóval drágábbak,

- alkatrészek is drágábbak,

- jó itt a társaság :)

- a c20xe szelepfedele egy minimalista iparművészeti remekmű, eccerűen a rajongója vagyok :)

(ha van valakinek fölösleges keressen meg!)

Link to comment
Megosztás:

nagyot repült a mobil? Nekem egyszer egy 3210 esett a fal áldozatául :D

Petya vhol azt olvastam az sx1ről, hogy fémházas.

Hát nem :) :) :)

Amúgy nem repült akkorát, mint amekorát visszapattant, komolyan megijdetem....

Pedig nem szoktam ilyet csinálni :!:

ööö illetve 2 éve nyáron volt 1 jány akit nagyon nagyon (a gsinél jobban) szerettem és haverom műhelyéből felhívtam,h mikor tali? mondta no meetin'.

Rákérdeztem csak nem másik csávóval talizol? Erre csak 1 IGEN jött vissza telefonba, bizti ki és csak néztem ahogy a műhelyben elküldöm az ütésálló és csepp és porálló telcsit. Na a műhelyt nem állta :P :lol: :P Az mijjen szép volt, 1edül a vibramotort tudtuk megmenteni belőle....

Ha majd rájössz hogyan jön le a fos a szelepfedélről, akkor publikáld mert nekem még a hütőm is olyan....

DSCF0679.jpg

Link to comment
Megosztás:

festéket nem marja, gumit 15-20 óra után igen :)

lemosod a motor nagynyomásúval

bekened ecsettel, hagyod állni 10 percet, majd átdörzsölöd ecsettel

fémtiszta lesz!

aztán nagynyomás megen és már szép is

csak jól le kell öblíteni

szebb lesz, mint az új

Link to comment
Megosztás:

jobb az, ha fixen van rögzítve a motoron

amúgy nehéz lesz rányomni 100 barral a vizet :)

amúgy ez eredetileg felnitisztító, leszedi az ezeréves fékport is, de a motortérben is tökéletes

csak kell keresni helyet, ahol ilyet használnak és adnak is el

mert amúgy eladni tilos ;-)

Link to comment
Megosztás:

A szelepfedél-recskán én is sokat gondolkodtam.

Nekem nincs. Szerencse, mert nem egy túl szép dolog. Viszont hogy mi lehet, arra már ezer dolgot hallottam, kétszer ugyanazt egyszersem...

Azt figyeltem meg, hogy a régebbi c20xe motorokon (ahol együtt van a gyújtás meg a franctuggyami), van recska, az újabbakon nincs.

Hogy miért? Inkább ne kérdezzétek, fingom sincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.