Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen Albert ezek a téli kerekeim.Nem tudom hogy mit csinál vele a só,de én amúgy is elég sokszor szoktam lemosni az autót télen a só miatt.Majd kiderül.

Én biztos hogy nem hegesztettném be az első vonószem takarót,mert sose lehet tudni mikor lesz rá szükség.

Nem néz ki rosszul,de az Azev lényegesen jobban mutatt.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem is jobban tetszik az Azev.Mi is sajnáltuk hogy nem jöttél el :D .

Anti legjobb ideje 13.8 volt.

És 200-on? :lol:

Vagy ez a 200 méteres eredmény? ;) ;)

Ki merte eddig leműanyagoztatni az elsőlökősön a vonószemtakarót? :lol:

Én ragasztanám két pici pöttyel, hogyha nagyon kell, akkor ki lehessen venni.

Egyébként ha nagyon para van, akkor meg le kell kapni az első lököst és úgy kell vontatni. :D

Link to comment
Megosztás:

Akármennyi is újonnan a dobbetét, a bontott ugyanolyan jó, és ha van vkinek otthon méne biznicelném el vele..

Viszont addig erölködtem felrakni az opeljelet az utángyártott frontra amig az összes lábacskáját eltörtem :lol:

És nem tudom lefényképezni az autókámat mert a hp bedöglött, rakás sz@r... nehogy hp fényképezőt vegyetek!

István majd megmutatom hogy hogy néz ki PehiCsabi ATS Cup-ja a sótól, pedig ő is mosta.

Tom igen ezen a megoldáson gondolkozom perpill, de nem biztos hogy hóban vagy esőben ez olyan jó móka. Bár a C20NE sose romlik el :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem is jobban tetszik az Azev.

Gondolj arra,hogy sokaknak a nyári nincs ilyen szép.. nemhogy a téli :D

A gumi meg tényleg kaffa, hogy nem lett szálszakadásos. szép ütést kaphatot!

Laci4 neked meg ne csak a szád járjon hanem gyere ki legközelebb :D

úgylesz :D csak érjek rá.. meg legyen kess.. izé.. lové.. ;) nem kess ;)

mert ha viszajön Áki.. Uhuhu, akkor biza megent jóóól legombol majd egy adag lovettával.. no pontosabban nem ő.. csak hát.. szaaal 'ééétitek... :D Kicsi kocsi kap végre új GYÁRI! bakokat, hogy csessze meg az u.gy. meg olajteknő olajfolyást is rendberakatom.. végre..(hacsak nem jön közbe megint valmi nem várt hiba :lol: )

11.700ft-volt a felni darabja akciósan,és teljesen új.Max 2évente átfestem :lol:

Miért akarod beragasztani?

Nekem is hp volt,amit elloptak.Tényleg nem egy csúcs készülék...

Ez nem is tünik drágának.. 15ös gondolom..

Hp. nekem is az van.. jóóóó öreg masina és már már nagy.. egyszerü középkategóriás, de nekem (még)megfelel.. csak ne mentené olyan k...va lassan a memokarira a képeket.. ha gyorsba csinálok 7-8-9 képet, utánna jön a... már nem is tom mit ir ki.. szal h dooogozik.. és nem is tok lőnni..

Mondjuk lassan lehet jó lenne lecserélni.. dehát ez eléggé utsó helyen lévő project :P

Link to comment
Megosztás:

Viszont erősebb vagy egy 150Le-vel ill xNM-el. Szerintem amikor bent ült nála az ipse és te slickkel mentél akkor volt kiegyenlített a verseny. Ha úgy maradt volna és mentek még egy párat akkor ott már csak az számított volna, hogy ki hogyan kezeli a váltót és a gázt. Persze az Astra nehezebb 100kg-al alapból + bent ült az ember + a kuplung is sz@rakodik + Cappuchino van víz helyett benne. De akkor is az az idő mutatta, hogy úgy vagytok pariban. Persze ha minden jó a túroson tegnap akkor neked pá akár hány centi távon mentek szerintem! Ettől függetlenül gratulálok az eredményedhez! Lesz ez még jobb is (persze ha én leszek a csapat vezetőd :lol: ).

Gyütsél slickre, speerre meg kell egy üvegszálas géptető sárvédő plexi oldal üvegek és mindjárt akár másodpercekkel (max 1,5 szerinetem) mérhető lesz a javulás. A hondás gyerek is azt mondta a motort egy idő után nem is szabad húrozni inkább a jó súly lóerő arányra kell menni. Szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Gyütsél slickre, speerre meg kell egy üvegszálas géptető sárvédő plexi oldal üvegek és mindjárt akár másodpercekkel (max 1,5 szerinetem) mérhető lesz a javulás. A hondás gyerek is azt mondta a motort egy idő után nem is szabad húrozni inkább a jó súly lóerő arányra kell menni. Szerintem!

Ez egyértelmű :D Legközelebb én is kiszedem a hátsó ülést, mélyládát meg ilyesmit. És keresek vki aki full átnézi a futóművemet, mert vmi nem 100as és félek kicsit :lol:

Az útfelmarásban extra szop, hogy a hid ráadásul még az utcai lámpák fényét is takarta :lol:

Link to comment
Megosztás:

11.700ft-volt a felni darabja akciósan,és teljesen új.Max 2évente átfestem :D

De ez ugyanolyan mint Robié? :lol:

Hogyhogy ilyen qq olcsó?? Ennél még a vasfelni is drágább

Nem igazán szeretném befalaztatni, csak gondolkozom rajta.. Mert ha meg leesik/ellopják az se jó. Akkor inkább -20 ban a hóesésben is leszedem a lökőst akkor is ha a mellettem elszáguldó kamionok másodpercenként 100 liter sóshót nyomnak a nyakamba az útról csak ne legyen lyukas a lökős :D

Áhh já igen. Egy elakadásjelző kapcsolója nincs valakinek véletlen? Ugyanaz van vele mint ami E Kadettomon volt. Ha jelzek vele nem lehet visszanyomni utána és nonstop villog :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért volt ilyen olcsó,mert csak annál a cégnél lehet kapni,ahol Bazs dolgozik.Ez egy olyan nekik készült felni,gondolom azért tudják ilyen olcsón adni.Azt mondta Bazs hogy teljesen jó lesz,és hiszek neki mert gumi,felniben eddig mindig igaza volt.A pirelli gumira is ő beszélt rá,nem bántam meg.Tényleg ilyen árban vannak náluk az új lemezfelnik is.Hasonlit Racce felnijéhez.

Azért elég nevetséges hogy oda kell ragasztani,hogy egy másik gsi-s ne lopja le :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt van egy kis video Demóról meg rólam

Azzal a résszel nem volt gond,mert láttuk hogy rossz az út,de a lágymányosi híd alatt már kész volt csak kihagytak egy részt és elfelejtették kitáblázni.

Igen azt a részt már egy hónapja szarnak befejezni.Jó kis ugrató még szerencse hogy ennyivel megúsztad.

4-ben már csak esöben kapart.

Nekem is van még pár videóm, de elég nagyok.

A többiek megúszták a felnik megütése nélkül?

Ja igen gödrök???Akkor javaslom mennyetek Demóék fele ott még én is kétszer odavertem az alját.Nem semmi út vezet arra.

Link to comment
Megosztás:

Merről mentetek?Mert Miske felöl igazán izgalmas! :D Én csak 1X voltam arra, de többet valszeg nem megyek! :lol:

Ja az volt az mi is onnan mentünk.Nem tudom hány km az a bekötő út de nagyon hosszúnak tünt.

Megnéztük Makó belvárosát is mókás volt én nem tudtam merre kell menni Demó meg csak jött mögöttem.

Még hogy jól megy a Corsa 120km-t jött utánam és meg se tudott előzni. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.