Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg jó volt a mai nap,csak kár volt a befejezésért.Kicsit odavertem az alufelnimet.Holnap mehet is fel a téli szett :lol: Remélem még javítható.Nagyon erős a felni,a guminak meg egyenlöre nem láttam van e valami baja,remélem nincs.Még a kartervédőm hátsó két csavarja is kilazult,most az is lóg.Holnap lesz mit csinálni.

Albert a legjobb idő közülünk 15.6volt nekem ha jól emlékszem.Ment valaki ennél jobbat?

DSC00436.jpg

DSC00435.jpg

Miért mi volt?

Eltört a féltengelye :D De ment egy 14.084-t ;) ;) :D

Szép volt Demo :P :D :lol:

DSC00411.jpg

Link to comment
Megosztás:

De ez nem a brutál tengely volt ugye amit kintről vett? A 14.084-et akkor mente amikoraz Antival ment, azt láttam! Akkor ezek szerint nem ment jobb időt utána miután eljöttünk. Sajnálom, hogy eltört viszont gondolom haza tud menni mert a másik kereket még hajtja a difi nem?

Persze én is csak gratulálni tudok neki hogy csak pár ezreddel ment rosszabbat az Antinál akkor (Anti akkor 2fővel ment ami + kb 100kg-mal nehezebb volt). Már nem kell sok a Magyar szívó Opel motoros rekordhoz.

Felninek meg alíg van baja ez simán javítható! Így kép alapján talán még fényezni sem kell. Öszinte részvétem, hogy sikerült?

Link to comment
Megosztás:

Pontban éjfélkor begurultunk a házunk elé. Nem volt egy egyszerü menet, mert 50 fölött elkezdett ütni a féltengelyem és féltem, hogy megakad valamiben és blokkol, ezért lassan mentünk végig. Diny nagyon ügyesen húzott, csak párszor rántott.

HATALMAS KÖSZÖNET DINYNEK, HOGY HAZAHÚZOTT!!!!!

És persze a többieknek is, akik ott segítettek!

Mostmár jó lenne úgy elmenni gyorsulni, hogy nem történne semmi ilyesmi.

Az idömmel viszont maximálisan meg vagyok elégedve. 4-5 tizeddel jobbat mentem, mint amilyent gondoltam volna. :lol:

Reakció 0,528 (ezen még kellene javítanom, mert mindig kb. ennyi volt)

60 láb 2,290

201 m 9,047 127,040 km/h

402 m 14,084 157,034 km/h

Link to comment
Megosztás:

Én meg megláttam Redit befordulni Üllőiről, oszt felhivtam. Mondta megáll a Sziszi előtt, igy odasétáltunk. Vártuk hogy jöjjenek a "lekapcsolt" srácok, de kiderült hiába várunk...

Bakker nem is értem hogy lehetett a Soroksárit választani, odafelé is tiszta ideg voltam különösen amikor még az az útfelbontás is volt. Aszittem felrobbanok.

Hazafelé 0-ás 5-ös, sokkalsokkal jobb volt, és nem estem bele egy gödörbe sem. Mindenesetre sajnálom hogy besz0ptátok, remélem ki tudják gurigázni Kupé a felnidet... A yardokkal meg örülök h nem lett gixer.

Demó, gratula a jó időhöz, faxa féltengellyel meg majd osztasz a döntőben is. Látod, nem kell ide dbilas meg semmi, ütős a verda igy is. Nagyon szépen összeraktad!!!

Diny, Te hazaértél?

Link to comment
Megosztás:

Az úgy volt,hogy mentünk a soroksárin.Elértünk a lágymányosi híd alá ahol már jó volt az út,és pont piros lett a lámpa.Ilynkor úgye teljesen egyértelmű hogy mi fog következni ;) .Ott volt a Redline,meg Zsolesz és nyomtunk egy gyorsulást.Sajnos az út nem volt kész teljesen,volt egy útfelmarás amit nagyon késön vettem észre,de a többiek is :D .Ezek után megint piros lett a lámpa ;) :D és megint kellett menni egyet,de nem vettük észre hogy a rendőrautó már ott van mögöttünk és megállítottak.Végülis jófejek voltak nem lett belöle semmi.

Látom Én is hogy javítható,de nekem 2hét múlva kell a felni mindenféle képpen.Remélem másnak nem lett baja :lol: Ma délután átcserélem a kereket és megnézem lett e még valamilyen kár.

ui:Mind a kétszer Én nyertem :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Az úgy volt,hogy mentünk a soroksárin.Elértünk a lágymányosi híd alá ahol már jó volt az út,és pont piros lett a lámpa.Ilynkor úgye teljesen egyértelmű hogy mi fog következni ;) .Ott volt a Redline,meg Zsolesz és nyomtunk egy gyorsulást.Sajnos az út nem volt kész teljesen,volt egy útfelmarás amit nagyon késön vettem észre,de a többiek is :D .Ezek után megint piros lett a lámpa ;) :D és megint kellett menni egyet,de nem vettük észre hogy a rendőrautó már ott van mögöttünk és megállítottak.Végülis jófejek voltak nem lett belöle semmi.

Látom Én is hogy javítható,de nekem 2hét múlva kell a felni mindenféle képpen.Remélem másnak nem lett baja :lol: Ma délután átcserélem a kereket és megnézem lett e még valamilyen kár.

ui:Mind a kétszer Én nyertem :lol: :D

nem okos akarok lenni de mért nem jó nektek az 5-ös 0-ás????????

Sororksáriról én még nem sok jót hallottam....

Demó sajnálom a mi történt....

Jah és NAGYON KÖSZ!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Amikor mentünk lefelé gondoltuk(tam) csak a soroksári elejét ujítják fel ezért az Illatos út után mentünk rá mivel arra rövidebb. Na hát had ne soroljam onnan volt még probléma rendesen. Azt hittem elösször a lágymányositol kezdik felujítani és onnan mennek kifelé. Na mindegy Antival jöttem haza (Köszi még 1x a fuvart! Neked is Redi!) és kérdezte merre jöjjünk egyértelmű volt az 0-ás 5-ös.

Link to comment
Megosztás:

A többiek megúszták a felnik megütése nélkül?

Én mentem a leggyorsabban,meg nekem a legvékonyabb a gumim.Remélem megúszták.Beszéltem még a Norbival este,azt mondta ő nem lát semmit a felnin.A vectrán meg a gyári felni van ballonos gumival,annak nem lett semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Én mentem a leggyorsabban,meg nekem a legvékonyabb a gumim.Remélem megúszták.Beszéltem még a Norbival este,azt mondta ő nem lát semmit a felnin.A vectrán meg a gyári felni van ballonos gumival,annak nem lett semmi baja.

"Csak" az elsö kapott? Nagyon sajnálom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Csak" az elsö kapott? Nagyon sajnálom. :lol:

Ezt akkor tudom megmondani ha leszedtem.A külsö perem csak az elsőnél sérült.Én voltam a hülye nem is szoktam ilyet csinálni,de most így jött ki.Ebböl is tanultam :lol:

Amúgy is görgöztettni kellett volna már,így elörébb hoztam egy kicsivel.

Link to comment
Megosztás:

Ezt akkor tudom megmondani ha leszedtem.A külsö perem csak az elsőnél sérült.Én voltam a hülye nem is szoktam ilyet csinálni,de most így jött ki.Ebböl is tanultam :lol:

Amúgy is görgöztettni kellett volna már,így elörébb hoztam egy kicsivel.

hát így jár aki nagy felnit vesz(lassan át fogom érezni helyzeted, bár nem szeretném)

Télleg torornycsapágyak(vagy mik) meg szilentek stb hogy viselik a megterhelést?????

Mire számiccsak'??????

Link to comment
Megosztás:

hát így jár aki nagy felnit vesz(lassan át fogom érezni helyzeted, bár nem szeretném)

Télleg torornycsapágyak(vagy mik) meg szilentek stb hogy viselik a megterhelést?????

Mire számiccsak'??????

Nekem nem gyári toronyszilentem van,hanem úgy csináltattam.Az nekem így nagyon bejött.A lengökarszilentek meg a toronycsapágy az gyári egyenlöre,bár azok is elég jól bírják.

Mindennek ára van ezt el kell fogadni.Az alufelniket meg a magyar utak miatt évente amúgy is ell kell vinni görgöztettni :D :lol:

Ez ott volt a művészetek palotája vonalában nem? Ott még mindíg meg van az a 2m hosszú és 10m széles kb 8cm magas felmarás? Amit csak úgy tudsz kikerülni ha átmész a szembe sávba átlépve a zárovonalt? Az tényleg egy patkány dolog, hogy nincs kitáblázva.

A lánymányosi híd alatti lámpa után.Azért arra kiváncsi vagyok mit szóltak volna a rendörök ha a szembe sávba kerülöm ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Klasz kis nap--este lehetett.. pozitiv negatív értelemben is..

Görgőzés.. ha a nonstoposokhoz viszed, akkor ha elötte lebeszéled velük hogy melyik nap viszed(viheted) akkor még meg is várhatod..(nekem legalábbis így volt.. a csúcsidényben kb 3-4 napra kaptam időpontot,de asszem pont benne volt a 7vége is)

Lágymásnyosi alatti szakasz.. én kb 1hónapja jártam arra.. elég gáz volt.. amikor már azt hitte az ember,hogy túljutott a nehezén, akkor jön a full sávos felmarás.. épphogy meg tudtam csak állni pedig nem szágúldoztam,családdal voltam.. közben sassoltam a mögöttem lévőt, nehogy belémrohanjon..

Verseny eredmények. hiába csak csak '96os király verdák ezek.

Egyszer ki kellene nekem is menni egy ilyenre.. kivi lennék mit tudok összehozni... és akkor lenne egy full gyári gép eredmény is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezüst Kadett Caravan-os Fater mondta hogy ő C20NE-vel is volt már 16 alatt.

Mélyládával 17 körüli időket tudott, mondta hogy qrva sokat számít. Amit én is pofáztam kint Redi & Diny....

Baxxameg nem akar bemenni az Opeljel a q***a utángyártott hűtőmaszkba :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na szétszedtem,felraktam a téli kerekeket.Most kicsit úgy érzem mintha olyan lenne az autó mint egy mesztelen csiga :lol: :lol: .Ránézésre semmi másnak nem lett baja.Az a felni amit megütöttem,annak a belső fele is olyan mint a külsö,a gumi nem lett szálszakadásos.Jók ezek a pirelli gumik,jó nagy ütést kaptak.

DSC00439.jpg

Így fok kinézni az autó télen csak még bekerül egy másik ültető rugó,hogy ne legyen ilyen magas a hátulja.

DSC00444.jpg

DSC00440.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na szétszedtem,felraktam a téli kerekeket...

Remélem simán megcsinálják az Azevet. Nekem ezekkel a felnikkel is tetszik, szerintem jól áll neki. Ezek a téli kerekeid??? Nem k*rja szét a só? Ezek olyanok mint Raccenak van? Vagy tőle vetted?

Ja és mi az a szám a szélvédőd jobb felső sarkában? :D

Minél többet nézem nekem annál jobban tetszenek ezek mint az Azevek... :lol:

Kezd jól állni az első lökősöm, már amennyire ez lehetséges úgy hogy csak két csavarom van 8 helyett. Aszonta a SztPeti hogy elhozza nextweek az összes csavarját.

Nincs valakinek otthon egy balelső műanyag doblemeze a kerékjárati ivbe? :lol:

Ki merte eddig leműanyagoztatni az elsőlökősön a vonószemtakarót? :D

Laci4 neked meg ne csak a szád járjon hanem gyere ki legközelebb ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.