Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én az Astrába vettem anno TYC nevű olasz utángyártott első lámpát, és látványosan jobban

terítette a fényt, mint a gyári carello :lol: Úgyhogy nem sokkal utána lecseréltem a másik oldalt is

olyanra. Szal nem konstans az utángyártott lámpák minősége. :lol:

Én is vagy TYC vagy Depó már nemtudom ultragagyi-teszkógazdaságos első lámpákat vettem nyár elején. Kísérlet: csak az egyiket tettem be, sütötte a nap telibe májustól szeptember közepéig. A másik addig a dobozban, a garázsban töltötte szabadságát. Szept közepén az is bekerült, figyelmesen nézegettem mindenhonnan, egy hangot se fakult az amelyik régebb óta benne volt, pedig egy teljes máj-szept közép időszakban ki volt téve jókis napsütésnek.

És világít kiválóan mind2.

Link to comment
Megosztás:

akkor ezért vigyorogtál egész este a lurdynál és nem azért mert komoly agykárosodásod van :lol:

de ez a 10 és 12 között elég necces idoszak, nem? :D munkaidő szaga van...

Munkaidő Bár nem száz százalákos..

Mi megnéztünk kb 4-5 időpontot, helyet, ott voltak.. viszont Petya OFF Autóval belefutott egy nem szereplőbe is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem is kár volt.. szvsz jól mutatott..bár izlések és pofonok

Nekem is tetszett fölmatricázva. :lol:

Régen nekünk is volt egy Service Carunk. Havernak volt egy sárga E Kadett kombija, még egy sárga villogó is volt a tetején. :D

1.6 D, volt. Mindig volt dolga, mert volt egy haver, akinek szintén olyan sokáig volt jó a kocsija, mint Antinak. Mondjuk ö 30000 km alatt 4szer cserélt motort, pedig csak C20XE volt benne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Uhh bakter.. ez ám kemény! nem semmi! De azért másban se aprózták el! Csövezés.. bukósisak.. mondjuk nem is csodállom. nem semmi erők voltak,vannak ott.. :lol: :lol:

S6-os Ódi elindult rendesen a középső oszlop felé. Emberünk biztos kapkodta a levegőt miután sikerült megfogni az autót. De a két brutál az a Manta és a Volvo volt.

Sikerült kicserélnem a motorháztetőtartótartóműanyagot :D

Na ezt megünneplem :D

Hurrá!!!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként már vannak tapasztalatok a másik vezérlövel?

Hidegen olyan az autó mintha vki lépkedne a benzincsövön :lol: de ez az enyémmel is ilyen :D Ha kimegy a vizhőfok a kékből akkor már OK.

Sürgős visszaadni? Mert még tesztelném egy kicsit ha nem baj :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hidegen olyan az autó mintha vki lépkedne a benzincsövön :lol: de ez az enyémmel is ilyen :D Ha kimegy a vizhőfok a kékből akkor már OK.

Sürgős visszaadni? Mert még tesztelném egy kicsit ha nem baj :lol:

Nem sürgös visszaadni. Csak kíváncsi vagyok, hogy jobb lett-e a fogyid.

Link to comment
Megosztás:

Király volt mai nap. Még nagyon nem volt vége amikor eljöttem, mert láttam szembe még sok tyuning autó jött.

Tom, kár hogy kihagytad. A Metobondodat meg visszalöttyintem csütörtökön, csak szólj.

BC újra világít.

Elsőlökős cserélve, és jól is áll többékevésbé, azért még van mit csinálni.

Bepötyögöm ide az eredményemet :lol:

Reakcióidő: 0,837

60 láb: 2,582

201 m: 10,662s @ 105,071 km/h

402 m: 16,744s @ 130,376 km/h

De a lényeg hogy a 125 lovas Audit otthagytam :D

Fiúk, sima C20XE Astrával mi volt a legjobb?

Ja, Redi remélem öréltél a brekinek, szerintem tök édi volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.