Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom, ezek a felnik nem 5*114-esek? Jó az neked? Korrekt.. És mi az hogy Yokohama design? Ezek inkább olyan Techno felninek tűnnek elsőre...

Mert a Yokohama gyártja őket. Sztem annyira nem gagyi, legalábbis ha a japóknak megteszi a 400+ le-s autoikkal driftelni akokr talán nekünk is elmegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi és Anti után szabadon - gondolkoztam a lakásvásárláson:

(bár jobban tetszenek a "mobil" dolgok)

Ehhez mit szóltok?

gallery_16_59_1471.jpg

gallery_16_59_30455.jpg

gallery_16_59_12885.jpg

Elég light, de nem kell sz@pni a felújítással :lol:

Az egyetlen gond, hogy Astrához nincs garázsom...

Bár, úgy tűnik ez sem probléma :lol:

gallery_16_59_24139.jpg

gallery_16_59_23662.jpg

gallery_16_59_78763.jpg

Remélem ezt ajádékba adják :D

Link to comment
Megosztás:

hmm... kell az nekünk, hogy 10 képet rakjon be valaki? Nyúljon el minden topik úgy, mint mondjuk a 18+? :lol:

amúgy a 3 kép elég, a többit linkben jó... nem?

Akit most zavart itt egyben ez a 6 kép, az szerintem menjen és szedjen virágot...

Link to comment
Megosztás:

Vagy az jobb ha regel mindenki még egy usert, és úgy rakosgatj afel a képeket?

Egyfolytában a képek helyfoglalása a téma, holott nem is foglal helyet, meg hogy kinek mit tölt le...aki nem akar képeket nézni az kapcsolja ki...

De felőlem word-ben is levelezgethetünk... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt magyarázd már el részletesebben.

A fórum csak linkeket tárol nem kerül feltöltésre nem? De ha igen, akkor sincs katasztrófa...

Vagy lehetne limitálni, hogy naponta mindenki max 5X szólhat hozzá, ossza be...:-)

Miért nem lehet elfogadni, hogy vannak szabályok amit mindekinek be kelle tartania ?

5800szer megint a semmiről beszélgetünk.

Jó de az nincs kikötve, hogy mi van akkor ha összefűzi a fórum a hozzászólásokat...tehát nem történt semmi...vagy akár úgy is lehet nézni... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akit most zavart itt egyben ez a 6 kép, az szerintem menjen és szedjen virágot...

Tom, sajnos ez a szabály. Ha változtatni akarunk, akkor meg kell beszélni.

Vagy az jobb ha regel mindenki még egy usert, és úgy rakosgatj afel a képeket?

Egyfolytában a képek helyfoglalása a téma, holott nem is foglal helyet, meg hogy kinek mit tölt le...aki nem akar képeket nézni az kapcsolja ki...

De felőlem word-ben is levelezgethetünk... :lol: :lol:

izé.. most nem a userregelésről volna szó... és amúgy ezeket a fajta képeket már ltöltögeti a gép.... egyesével.

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.