Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majd megkérdezzük...

De mi az hogy miattam? Mit ártottam én? Ezt most nem vágom...örül ha heggeszthet meg vághat...látszik a szemén... :lol:

Megcsinálta neked a morcosítást,és utána közölte a Robival hogy se neki se nekem nem csinálja meg,mert elég volt neki a te utángyártott géptetőd.

Link to comment
Megosztás:

Hiába néz ki jól,ha nem lehet vele közlekedni.Arra is kiváncsi lennék mit szólna a corsa futóműve a 17-es kerékhez :lol:

Amikor a túróssal csapat akkor a Corsa éppen csapágycserén lesz a szerelőnél. :lol:

Az egyik autó mindíg szervízben lesz és amikor elmegy az egyikért akkor hagyja ott a másikat.

Így Coupénak sem kell majd mindíg odavinni meg értemenni. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma megjött a fizum és dönthettem hogy eszek, vagy tankolok.

Tankoltam és állati jó volt ma az egyetemről hazafele. Lámpánál mindig kérdezték, hogy mi van benne, mondtam hogy 2000 16V, kérdezték hogy turbós? Mondtam hogy szerencsére nem. :lol:

Tényleg élveztem, pedig voltak komoly ellenfelek (mondjuk az meg is vert :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Ma megjött a fizum és dönthettem hogy eszek, vagy tankolok.

Tankoltam és állati jó volt ma az egyetemről hazafele. Lámpánál mindig kérdezték, hogy mi van benne, mondtam hogy 2000 16V, kérdezték hogy turbós? Mondtam hogy szerencsére nem. :lol:

Tényleg élveztem, pedig voltak komoly ellenfelek (mondjuk az meg is vert :lol: ).

Akkor kell csinálnom valamit,hogy szombaton lépést tudjak tartani veled :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.