Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a cucc nekem nem tunik annyira különlegesnek, ezt tényleg nem tudja senki leesztergálni? :lol:

Bár én abszolute fű vagyok a témához, nekem a krómról a szántalpas butorláb jut eszembe :lol:

Igen, ha kijössz Lacházára, megcsinálom neked. ;)

köszi legalább ezt is megtanulom :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a cucc nekem nem tunik annyira különlegesnek, ezt tényleg nem tudja senki leesztergálni? :lol:

Bár én abszolute fű vagyok a témához, nekem a krómról a szántalpas butorláb jut eszembe :lol:

Nem a kinézetében van a lényeg, hanem az anyagágan, a megmunkálásban és a hökezelésben. Ebben még hosszában is van egy furat, ami nem csak könnyíti az egészet, hanem megnöveli az ellenállását csavarodás ellen. Ezeknek a tengelyeknek darabja 700Nm forgatónyomatékot bír tartósan, ami a gyári tengelyekröl korántsem mondható el.

Link to comment
Megosztás:

Ez a cucc nekem nem tunik annyira különlegesnek, ezt tényleg nem tudja senki leesztergálni? :lol:

Bár én abszolute fű vagyok a témához, nekem a krómról a szántalpas butorláb jut eszembe :lol:

Jó anyag kell hozzá, és jó szaki, aki szikraforgácsolni is tud. :D És itthon ez valszeg többe lett

volna, mint amennyiért jön a cucc :D

Link to comment
Megosztás:

megyek mert a Dininek meg kell mutatni ki az úr a házban :D :lol:

Akkor majd megnézzük, hogy mi a különbség a két fehér GSI között. :lol:

Jó anyag kell hozzá, és jó szaki, aki szikraforgácsolni is tud. :D És itthon ez valszeg többe lett

volna, mint amennyiért jön a cucc ;)

Söt, ez nem is szikraforgácsolva lett, mert az se lett volna ilyen tartós, hanem a profil bele lett préselve, ami megint erösíti a fogazást.

Link to comment
Megosztás:

Azért annyival kiegészíteném, hogy a C20XE A corsa 14-es ideje az nem általános, hanem egyenlőre magyar rekord...Ehhez elengedhetetlen egy jó szlik, tengely, meg chip...

ja és kész a kocsika...féltengely kicserélve, olajfolyás megszüntetve, vezérléscsere megoldva...mi kell még???

Ja találtunk egy kis olajos trutyit a vízben, de remélhetőleg, ez csak a hengfejszerelés közben került oda és csapódott ki... :lol: , de az is lehet, hogy ettől megy ilyen jól...mint a Norbi Calija, ami több mint 20.000 km-ota produkálja ezt, és mind a mai napig jól megy... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért annyival kiegészíteném, hogy a C20XE A corsa 14-es ideje az nem általános, hanem egyenlőre magyar rekord...Ehhez elengedhetetlen egy jó szlik, tengely, meg chip...

A németek szerint is a közepes 14-es reális lehet. Én nem merek semmit se mondani addig, míg nincs semmi a kezemben, mert még nem láttam XE Corsát gyorsulni 1/4 mérföldöm.

Link to comment
Megosztás:

Az volt a kérdés a Topic elején. :lol:

Az S2000-et majd ki kell próbálni. :D

Láttam már szívó GSi-t, ami lenyomta a S2000-et... :lol:

Az volt a kérdés, hogy milyen eredményeket érhet el egy majdnem széria C20XE A Corsa.

Gyártották szériában a c20xe corsát? ;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

És ki akar ellenem menni, Antin kívül? :D

Én megyek ellened, ezen ne muljon. :lol:

ott már erősen bejátszhatott, hogy ki mennyire volt ügyes...

Nyilván. De inkább szerencse volt.

Azért jó látni hogy 800 ezer forintot érő gép elveri 8 milliósat. :lol:

mint a Norbi Calija, ami több mint 20.000 km-ota produkálja ezt, és mind a mai napig jól megy... :D

Láttam már olyan gépet, ami lenyomta azt a Calit. ;) ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.