Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezt az autot tegnap láttam a Lehel csarnoknál, ott nyomott egy Y-t a Dévai utcában :D

még jol meg is néztuk egymást :lol:

mondjuk igy sokkalsokkal jobban néz ki mint az elozo képen...ott nem látszott, hogy milyen szép humoru iv van benne.....még meg is néztem milyne jol áll neki az a felni :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a lökös is nagyon tetszik E Kadetten. :lol:

De a felni is nagyon szép. ;)

Ez most a Kadettra, vagy az Astrára lesz?

Az lenne a jó ha az én astrámra menne rá :P :D :D

Ez Subitól származik és tényleg vigyázott rá.Sokat könyörögtem mire eladta.

Egyszer fel kell próbálnom a caravanra :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Épp most néztem utána egy német A Corsás fórumon és Egy C20XE-vel lazán meg kellene lennie egy közepes 14-es idönek, de többen is 14,00 körül nemtek. :lol:

És ezt is írták:

"du bist schneller als: vws mit vr6, g40, g60 (nicht elend aufgepumpt), honda s2000, audi tt mit 180 ps hängt man um längen ab, 225ps werden wegen quattro zäh"

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp most néztem utána egy német A Corsás fórumon és Egy C20XE-vel lazán meg kellene lennie egy közepes 14-es idönek, de többen is 14,00 körül nemtek. :D

És ezt is írták:

"du bist schneller als: vws mit vr6, g40, g60 (nicht elend aufgepumpt), honda s2000, audi tt mit 180 ps hängt man um längen ab, 225ps werden wegen quattro zäh"

;)

Nekünk nem hiszed el,csak a németeknek?

Fordítsd le mit írtak a németek.Ne kelljen már szótárazgatnom ;)

Mit is.. :D :lol:

Hogy jössz lacházára gyorsulni :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ezt is írták:

"du bist schneller als: vws mit vr6, g40, g60 (nicht elend aufgepumpt), honda s2000, audi tt mit 180 ps hängt man um längen ab, 225ps werden wegen quattro zäh"

:D

miért te mennyit mész? :lol:

és mit is jelent egészen pontosan ez a kellemes hangzásu szép hosszu mondat? :lol:

(van e csunyább nyelv mint a német-holland-dán-svéd?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.