Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti!

Leendő utcai sport verda?

Uccsó kiadású ennél fiatalabb szerintem nem létezik :lol:

Mondhatná a hozzánemértő, hogy drága.De ha megnézi v.ki a képeket, akkor rájön, hogy mégsem.Ez nagyon, nagyon szép kisautó, látszik, hogy volt/van gazdája.De asszem volt olyan Corsa A, amit 93'-ban helyeztek forgalomba.Az elején.

Link to comment
Megosztás:

Mondhatná a hozzánemértő, hogy drága.De ha megnézi v.ki a képeket, akkor rájön, hogy mégsem.Ez nagyon, nagyon szép kisautó, látszik, hogy volt/van gazdája.De asszem volt olyan Corsa A, amit 93'-ban helyeztek forgalomba.Az elején.

Amúgy ez gééesszi nem? mert nem írták ki csak amikor a képeket megnéztem akkor láttam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ez gééesszi nem? mert nem írták ki csak amikor a képeket megnéztem akkor láttam :D

Elvileg igen, bár láttam már C16NZ motoros Corsa A-t is, de itt pl. a gyári spoilerek, lökösök is árulkodnak nemkicsit.......Mondjuk a hátsó lökösön a kipuff kivezetése nem sikerált v.mi esztétikusan. :lol:

Széép ótó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Hirdetményekből: "Angyal Attila által készített MOTE változási tervezet alapja a fórum egyes részeinek nyilvánosá tétele. A www.opelforum.hu átszervezet topikja a MOTE klubok fórumrész és a Találkozók-rendezvények fórumrész újra nyilvános a nem klubtagok számára is. Sőt, a Minden egyéb találkozó, rendezvény topikban mégnyithatnak témákat is.

A regisztráció is újra engedélyezett. "

Szal mostantól újra nyilvános a topik, megyek törlök egy-két fél éven belüli hozzászólásomból ezt-azt ami nem publik :lol:

Amúgy király, én tök örülök neki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja tetszenek és gyönyörűűűűű.Nem igazából van rajta hiba és a gumák is jók. :)Csak még le kell mosni mert koszos egy kicsit.

megvetted az a felnit amit a gumis topikban árult a DragonK? :lol:

És még te mondtad nekem amikor vettem egy 300ft-os energiaitalt, hogy "látom jolkeresel" :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Coupenak van igaza Schmidtet jelent ezekhez sikerült hozzá jutnom ;) Bár nem szerettem volna beharangozni csak a Sárga fecsegős egy kicsit. :lol:

Sokan vagyunk szerintem akik még a kadettodat se láttuk :lol:

Ha valamit titokban akarsz tartani akkor ne mond el senkinek :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.