Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hogy áll a taxid ?

hát a régi már siralmasan szerencsére az új már kezd alakot ölteni, de itt is jönnek elő az "apró"kiadások(vezérléscsere, másik hütő, fékcsövek, nagyobb benyavezeték, mocitartóbak, másik kipuff.leömlővel(60as remus),szegény Subit úgy sajnálom, mire vállalkozott :D ;) ;) )lényeg h kb kétszerannyiba van eddig mint ami volt rá keret, de még nem sírok :lol: :lol: :D ...........

Link to comment
Megosztás:

hát a régi már siralmasan szerencsére az új már kezd alakot ölteni, de itt is jönnek elő az "apró"kiadások(vezérléscsere, másik hütő, fékcsövek, nagyobb benyavezeték, mocitartóbak, másik kipuff.leömlővel(60as remus),szegény Subit úgy sajnálom, mire vállalkozott :D ;) ;) )lényeg h kb kétszerannyiba van eddig mint ami volt rá keret, de még nem sírok :lol: :lol: :D ...........

Jól keresel nem? :D Akkor ne is sírjál teeee.. :P

Link to comment
Megosztás:

jah csak nem találok........

Gsi kadét megvette a mocim(alkatrésznek...)

Az jó hír holnap én is megyek Subihoz kiviszem a bakokat,meg elhozom a gurigákat. :lol: Most beszéltem vele tudok mindent :lol:

Az még lehet, hogy nekem is kellett volna.

Akkor nem is merem mondani mértek rajta egy kompressziót is fél bár eltérés volt a hengerek között és majdnem tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Viccen kívül semmi extra csak csattog egy kicsit. Sárga meg ne tudja mert sírva fakad egyből :lol:

Úgy alakult egy alkatrésznek való lesz nekem is a héten.

mmmmiiiiii????????????????????????????????????,,

de hát amit Dinytől vettem az bizti 1000szer jobban fog menni...........

NEM???????????

Link to comment
Megosztás:

Hát turbó...kibír ez mindent...:-)

Holnap még cserélünk egy-két tömítést, de egyébként kibírta...amit találtunk az a szervóolaj, túl volt töltve, és ezt kinyomta...ja meg a pálya megviselte az egyik féltengelyemet... :lol:

De azóta is használom, holnap lesz egy pár órás kezelése, és szombaton, már megyünk vele gyorsulni... :D

Persze ha addig kibírja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Pityuka! Neked fogalomzavarod van! Lassan letakarom a kalitkád, ki kell pihenned magad... :D :D....

Takard le :lol:

Pihenned neked kellett, pl. szombat este ;) ;) :D :P

A videjó készül, Sonique már vágja, lesz külső belső vegyesen, bár nem tudom Tom miket vett fel... :lol:

Leadja a tíví is ? :D

Link to comment
Megosztás:

Kölcsönadom egy próbakörre hogy érezd a nyomatékot, sőt egyszer meghuzathatod de akkor is 5500-nél elváltod nekem (fölé abszolút nem érdemes tekerni)

köszönöm cépen...5500 felet még sosem jártam :lol: na jó nem :lol:

Ok, viszlek az enyimmel. :D :D

;) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát turbó...kibír ez mindent...:-)

Holnap még cserélünk egy-két tömítést, de egyébként kibírta...amit találtunk az a szervóolaj, túl volt töltve, és ezt kinyomta...ja meg a pálya megviselte az egyik féltengelyemet... :lol:

De azóta is használom, holnap lesz egy pár órás kezelése, és szombaton, már megyünk vele gyorsulni... :D

Persze ha addig kibírja... :lol:

csak rallyban ne idulj vele mert ott nincs ennyi idő szerelésre :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.