Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Rövid volt a pályanap - mindenki nagyon kipihente magát :lol:

Mélykék Pista király volt a gumifüstöléses műsor (eleje)

Azt néztem hogy az az "Apámé 'oszt?" feliratú GSi milyen bátor volt. Mindig Q nagyot füstölt az autója amikor bemelegedett a moci, de azért mindig visszajött a pályára, pedig én már az első ilyen nemkicsi füst után is max 80-al mentem volna haza :lol:

Tom, loptam Tőled fél liter Metabolondot, Lurdynál mindenképp rendezem!

GSi.Tomi, köszi a reggeli hivást, beszéltem a sráccal ma/holnap talizunk, rajta múlik :D

Link to comment
Megosztás:

....Arra meg nem is gondolsz, hogy mi lett volna ha éppen arra jár egy kisiskolás csoport, és rájuk dől :D....

Ó nem.

Mert kb. annyi a realítása ennek, mint hogy te nyersz 1 versenyt :lol:

....Azt néztem hogy az az "Apámé 'oszt?" feliratú GSi milyen bátor volt. Mindig Q nagyot füstölt az autója amikor bemelegedett a moci....

Szerintem az gumifüs volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó nem.

Mert kb. annyi a realítása ennek, mint hogy te nyersz 1 versenyt :lol:

Szerintem az gumifüs volt :lol:

Már nyertem :D Le vagy maradva, mint a borravaló... :D ;)

Az nem gumifüst volt, megerősíthetem. :D

Néha télleg olajjal ment a járgány. :D

Igen, ezekbe jobb bele sem gondolni. ;) :D

Szörnyű milyen veszélyeknek vannak kitéve az ártatlan hétköznapi emberek... :P

Link to comment
Megosztás:

Az utóbbi 10 évre gondoltam :D

Az iskolai hullahopp verseny nem ér

Mire gondoltál az utóbbi 10 évben? Jah, inkább nem is akarom tudni... :lol: :lol:

Azt a kategóriát meghagytam neked, hogy legyen egy kis sikerélményed neked is. :D :D

Én meg különben is morbidnak tartom a hullák ugratását... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Most miért tagadod le, hogy az általánosban lánynak néztek a mélynövésedmiatt és te voltál a hullahopp csapat oszlopos tagja ? :lol:

Nem tudok róla hogy az általánosban kislánynak néztek volna engem, de most már legalább

tudom mi jár a fejedben, te perverz disznó! :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok róla hogy az általánosban kislánynak néztek volna engem, de most már legalább

tudom mi jár a fejedben, te perverz disznó! :lol: ;) :lol:

Nem volt feltünő, hogy csak otthon hívtak Gábornak, a suliba meg mindig Gabriellának ? :D

nem is mondtam h totálkár :D

De jó.

Hisz ott sem voltál ;)

Link to comment
Megosztás:

mentem és kb a 4. körben (délben kib. melegben) a célegyenes utáni kanyarban kitört a hátulja, csusszant oldalra, majd 180ba fordult és lecsusztam a fűre....érezni lehetett, hogy a gumiik már ott nemsokat fogtak olyan meleg volt...meg béna is voltam :lol:

Jaaa. akkor vooolr racsing pálya.. azon menté és .. ééétem.. nah ez volt a lényeg :D

belső videón lehet tanulmányozni, mit kell csinálni, ha megindul a hátulja :P

Jövőre pedig lehet ismét gyakorolni :D :D

Gabi! Egy videót találtam valahol belsőt tőled.. nincs külső is? Nem semmi volt nézni mit büvészkedsz a kormánnyal.. egyébként az full kerek? néha olyan mintha tojgli lenne :P

Illetve normál a fordulata? fordulókör vagy minek mondjam.. ütközéstől ütközésig szám..

Biztos csak nekem fura a gyári "buszkormányomhoz" képest ;)

:lol: :D Nah ennyit a többi H.sz-hoz :D ;) Nem semmik vagytok!! Jót mosolyogtam

Link to comment
Megosztás:

De jó.

Hisz ott sem voltál :D

ugye milyen rendes gyerek vagyok ;)

Csüt Lurdy stipi-stopi próbakör!!!! :lol:

Aztán meg is mondom hogy jól megy-e. :lol:

okés...én meg lehet h vitetném magam egy másik c20ne-vel összehasonlításképp

megengeditek, hogy hátul helyet foglaljak majd a szép cabrióban? :D

még elbíráljuk de adj be irásbeli kérelmet és 8 napon belül kapod a választ rá ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem volt feltünő, hogy csak otthon hívtak Gábornak, a suliba meg mindig Gabriellának ? :D

Pityuka! Neked fogalomzavarod van! Lassan letakarom a kalitkád, ki kell pihenned magad... ;) :D

Gabi! Egy videót találtam valahol belsőt tőled.. nincs külső is? Nem semmi volt nézni mit büvészkedsz a kormánnyal.. egyébként az full kerek? néha olyan mintha tojgli lenne ;)

Illetve normál a fordulata? fordulókör vagy minek mondjam.. ütközéstől ütközésig szám..

Biztos csak nekem fura a gyári "buszkormányomhoz" képest :lol:

Külsőről nem tudok, de ha valaki vett fel, remélem megosztja velünk. :lol:

Ez még semmi egy izgis ralipályához képest, ott többet kell bűvészkedni. :D

Egyébként jól látod, nem teljes kör a kormány profilja, de ez direkt van így.

Normál szervós kormánymű van rajta, pár mm-el lejjebb határolva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.