Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

PDA, pff...

K800i. :D

WOW!! Sirály!!

elöttem is végigvillant az összes tankhajókatasztrófa, motorosbaleset, autókigyulladás, felrobbant ürsikló meg vészhelyzet meg heylszinelők :D

pláne amikor oldalra csusztunk mielőtt 180ba fordult az auto.....nem tudom éreztem e valaha ilyen tehetetlennek magam :lol: de hálistennek megusztuk

őőő.. mi is volt a szitu bővebben?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

őőő.. mi is volt a szitu bővebben?! :lol:

Sebesség vs. tehetség! :lol: Amúgy Redi kicsit túlvállalta magát, aztán kicsit felszánotta egy laza 180 fokos forduló közben a pálya melletti füves területet.Csúszott vagy 30m-40m-t.Kb.Meg csinált egy határtalan nagy porfelhőt is.

De szerencsére nem lett nagyobb gáz.

Link to comment
Megosztás:

Sebesség vs. tehetség! :D Amúgy Redi kicsit túlvállalta magát, aztán kicsit felszánotta egy laza 180 fokos forduló közben a pálya melletti füves területet.Csúszott vagy 30m-40m-t.Kb.Meg csinált egy határtalan nagy porfelhőt is.

De szerencsére nem lett nagyobb gáz.

De mi volt? Gyorsulás egyenes szakasz végén pl kanyar, vagy simán kanyar ilyesmire lennék kivi.. egyszer én is csináltam egy piruettet a hajógyárin.. süldő koromban kicsit sokáig toltam neki. És a balos kanyar elött fékeztem, de még behaladáskor is..(elég érősen.. túl erősen..) a poros részen meg is indúlt a sege.. kezdődött a körhinta.. át a másik oldalra majd az út széle és a fák felé.. közben filó hogy borulok vagy nem, illetve h megállok-e a fáig.. első szerencsére nem, a második igen ;)

Szintén látványos porfelhő.. akivel mentem srác, mellémérve elismerően nézett.. biztos azt hitte, kézifék volt.. ha tudta volna, hogy nem túráztatom a gépet hanem remeg a lábam.. :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, aztán utána jött engem szidni, hogy miattam van az egész... ;) ;)

persze mert azt hittem, hogy ha a nagy racer igy csinálja akkor ezt igy is kell :lol:

nagyon-nagyon látszott, hogy ezek a gumik nem erre valók érezni lehetett ahogy melegszik egyre inkább fölveszi a nyulós takony állagot :lol:

De mi volt?

nem kell semmi extrára számitani nem volt sem füst, se atomvillanás, se Megasztár, se gumifüst, se Dundika csak egy megcsuszás :D

mentem és kb a 4. körben (délben kib. melegben) a célegyenes utáni kanyarban kitört a hátulja, csusszant oldalra, majd 180ba fordult és lecsusztam a fűre....érezni lehetett, hogy a gumiik már ott nemsokat fogtak olyan meleg volt...meg béna is voltam :D

Link to comment
Megosztás:

Te vagy az aljas romboló! :lol:

Kerítés és gumi nem marad épségben a környékeden... :D :D

Kb. annyira mentem neki, mint a Top Secret-ben GMC-nek tingggggggggggggg ;)

Ez van, amikor Kristián magyaráz "fúúúúúúúú necces, de még nem mentük le a pályáról" következő kanyarban majdnem összejött :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.