Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azok komplett fák a bal oldalon, csak nem lehet látni az emberektől :D

Jaaa.. bakter.. én meg asszittem csak kis ágacskák! :lol: ;) :lol: Erre amúgy valahol van asszem egy képem.. vagy Petyának..a csávókám télen!! az egyik ilyen kis ágacska elött kb. 5centivel állt meg.. pontosabban csúszott.. (érdekességképpen a BK ból valamelyik kis csávó volt)

Mókás volt kihúznom nyári gumival.. de kijött.. (igy gyúrok nyári gumis téli vezetésre :D Közben a Yardok nézték az attrakciót... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez annyira kikívánkozik belőlem! ;) Redline: Pusztakeringő, avagy legelni megy a ménes! :lol:

Bocsi Norb! ;) :D

Még mindig látom magam előtt a porfelhőt............

elöttem is végigvillant az összes tankhajókatasztrófa, motorosbaleset, autókigyulladás, felrobbant ürsikló meg vészhelyzet meg heylszinelők :D

pláne amikor oldalra csusztunk mielőtt 180ba fordult az auto.....nem tudom éreztem e valaha ilyen tehetetlennek magam :lol: de hálistennek megusztuk

Voltak ugyan kisebb gondok Kecsón a verdával,

kisebb gondok...aham....volt ott füst, olaj, hangzavar....nagyon jamesbondosra vetted a figurát :P :D

Link to comment
Megosztás:

elöttem is végigvillant az összes tankhajókatasztrófa, motorosbaleset, autókigyulladás, felrobbant ürsikló meg vészhelyzet meg heylszinelők :lol:

pláne amikor oldalra csusztunk mielőtt 180ba fordult az auto.....nem tudom éreztem e valaha ilyen tehetetlennek magam :lol: de hálistennek megusztuk

kisebb gondok...aham....volt ott füst, olaj, hangzavar....nagyon jamesbondosra vetted a figurát ;) :D

:D

Ahol fát vágnak, ott hullik a forgács ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.