Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja tényleg az meg a másik, hogy 5-10 percig szonda nélkül is jól kell mennie. :lol:

Mármint hidegindítás után. Amint eléri a 80 fok körüli hőmérsékletet, és már nem dúsít

nagyon a komputer, átkapcsol a lambdás keverékképzésre. Ez azt jelenti, hogy a légmennyiségmérés

és a folytószelep poti mellett a lambda is aktívan meghatározza az aktuális levegő-benya arányt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááááá semmi, de emlékeim szerint neked is csak 2 szemed van :D

Kettő.. de egyre sűrűbben kezd vmi kinai beütésük lenni.. :lol: :D

És leginkább a frissítési frekvenciától is...

De tulajdonképpen a TFT sem véd ki egy elég nagy szemkárosodást: a szem fókuszálóképességének

súlyos romlását. Aki egész nap gép előtt ül, sajnos nem kell hozzá sok év, hogy ez a jelenség nála

is észlelhető legyen. Nálam még hálisten nincs ilyen ;)

Nah nálam pont ez van.. meszebre meg néha közelre is.. (pont ezért nem is tom meghatározni a szemem romlási irányát) van hogy homályos.. kicsit fókuszálgatok és jó is lesz.. pl dokinál betübigyót vonalig lazán.. alatta kicsit fókuszálok, és utsónak még végig ment.. igaz a vonal alatt az utsó már néha kicsit csak érzésre :D

Frissitési freki.. azzal sztem nem lenne gond.. max felbontás 2048 x 1536 (85 Hz) akkor lentebb sztem lazán viszi a 100hz-et is.. vagy még többet! (Horizontal Frequency 30 to 140 kHz Vertical Refresh Rate 50 to 160 Hz)

aha tökjó....amennyit ebből észre lehet venni....

és veszel egy 0.8 m2-es dobozt...hol is laksz? milyenek az ingatlanárak? mennyi egy m2? ;) azonkivul nehéz mint az állat :D

30kiló..és ez a másik ami elgondolkodtat.. :lol:

Ellenben ha be van kapcsolva, akkor nem kell fűtés :D

Nah látod.. a mai távfűtés árak mellett.. :P

Link to comment
Megosztás:

Este elhozom a kocsikám ha minden igaz, rakunk bele új chipset, kipróbáljuk...

Ha jó akkor kinázünk a lurdyhoz, vagy a szigetre...

Valaki?

:lol:

Bakker!! és pont ma este dolgozok!!! Pedig a szigeten mentem volna veled egyett.. komázom azt a pályát..(induláson sok függ,mert jó szar poros az út.. nagy lóerős kocsikat is oda lehet verni!!) viszont ha kimentek, elösször menj lassan végig mind a két oldalon és nézd meg az utat!!! Legutoljára mikor voltam, 1: nagyon szar poros volt mindenhol,+faágak is voltak.

2: több bukanó is van mindkét oldalon.. de ha jól rémlik a bal oldal a szarabb.. szal elösször nézzétek meg jól!! nehogy baj legyen..(elég ha csak odavered, a többire nem is gondolok..(kicsúszás pl)

Link to comment
Megosztás:

Laci...

7 évig éltem Óbudán a szigettől nem messze... ;)

fél 9 körül soniquenál chippcsere és utána...

Ja és kész a kocsikám... ;)

Mikor rányomtam az elküld gombra, gondoltam hogy pont neked mondom? nem vagy te kezdő... úgy látszik öregszem.. egyre több dolog miatt aggódok :lol: :lol:

Nah majd akkor csak hallgatózok.. bár újpesten 3-4 méterrel a föld alatt nem sokat hallok majd :D (meló, nem más)

Fogadjunk most jóóóóól fog menni a paripa!(mert nem vok ott :D )

Link to comment
Megosztás:

Ja és kész a kocsikám... :lol:

juhhéj !

én meg spotnán bementem egy kipuffoshoz itt kispesten mondtam mi a bajom erre szemrebbenés nélkül mondott egy lehetőséget és fél óra múlva már bent is volt a szonda...és ahol szűkítés volt a kipuffban azt is megszüntette...már jobban ment a kocsi tőle bár nem nyomtam neki mert a vezérlés cserét megvárom....

jah a hűtésem is megoldótott egy gomba és 2 csati cserével..szépen lassan alakul a szerkezet,a kivi vagyok milyen lesz a vízpumpa és tsai csere után -megszűnik-e az idegölő hang :lol: de míg élek remélek...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.