Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyó.

Drága ? Annyi gummát adtál, hogy csak na :lol:

Legalább nem nálam foglalja a helyet.Amúgy is kell vennem még 4db téli gumit,mert a coupe astra gumijai nem mennek fel.Azt meg gondolom 30-35nél többért nem tudnám eladni,és vettem vagy 100ért 2éve :lol:

Tehát megint lesz egy pár gumi a pincében.

Link to comment
Megosztás:

Neked /55 kellene. :lol:

A /50 az olcsóbb és csak 0.1%eltérés van a kettö között.

Ne kótyavetyéld el, majd ha bejön a tél, akkor add el :D

Andrást kérdezded pl ?

Andrásnak nincs pénze,de majd beszélek vele.

légyszi nézzétek meg a gumis topikot!! köszi :lol:

Ha csak a felnit oda adod 50ért akkor megyek is érte :D

Link to comment
Megosztás:

Jó kell ?

Vagy jó a lassú is ?

nemtom....a bajom h a kipuffos azt mondta h nem tudja ebbe a leömlőbe belerakni aszondát -kedden még be tudta :lol: - de mondta h nem is kéne belerakni mert nem mér semmit és az is elég ha csak rá van dugva a csatira....ezt még ki is próbálnám de nem tudák kiszedni a másik leömlőből a szondát....

szóval új kipuffcsövek 18 ezer új lambdaszonda 20 ezrer és ez most igy inkább nem

Link to comment
Megosztás:

nemtom....a bajom h a kipuffos azt mondta h nem tudja ebbe a leömlőbe belerakni aszondát -kedden még be tudta :lol: - de mondta h nem is kéne belerakni mert nem mér semmit és az is elég ha csak rá van dugva a csatira....ezt még ki is próbálnám de nem tudák kiszedni a másik leömlőből a szondát....

szóval új kipuffcsövek 18 ezer új lambdaszonda 20 ezrer és ez most igy inkább nem

El tudom vinni neked a lassút, megyek majd az Üllői felé, ha kell.

Link to comment
Megosztás:

Olyan nincs hogy nem lehet kiszedni.Meg azt se értem hogy amúgy se mér,miért nem?Vészprogramon elég sz@rul megy a kocsi és elég sokat is eszik.

Melyik kipufogóshoz mentél?Lehet el kellene menni a Lenderhez :lol:

Pista köszi a lassú nem jó...

megpróbálom én kiszedni, azt hogy amúgyse mér úgy magyarázta h az egyszondás kocsiknál környezetvédelmi jelentősége van meg ilyenek.. -proex kőér utca

Feletsd el a használtat, max "kipróbálom, hogy jó-e és ha ok, akkor köszi".

új van 6600ért :D .nagyker áron :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pista köszi a lassú nem jó...

megpróbálom én kiszedni, azt hogy amúgyse mér úgy magyarázta h az egyszondás kocsiknál környezetvédelmi jelentősége van meg ilyenek.. -proex kőér utca

új van 6600ért :lol:

Pedig ott még érteni is kellene hozzá.

De az milyen gyártmány?Mert a nagyon olcsó lambdaszonda jó lesz 1-2hónapig,legalábbis nekem addig bírta.

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyiért elviszik tél elött akkor oda kell adni,mert ilyenkor elég nehéz alufelnit,meg nyári gumit eladni.Amúgyis mindjárt itt a tél,minek kell 16"os gumi?

van 16os felni arra kéne a gumi.Olcsóbban nem nagyon akarom adni,2hónapja vettem 80ért plusz gumi. 130volt. 100ért odaadom kb

Link to comment
Megosztás:

biztos értenek hozzá én nem tudom ........

6ezres sztem is túl olcsó .magyar

Most a lassu is megfelelne szerintem. Amíg nem világít tőle a check engine addig nincs olyan egetrengető különbség (persze van valamennyi, de tesztelésre szeritnem jó lenne).

Link to comment
Megosztás:

Azt a 6600-ast hanyagold, szarok az utángyártottak...

Melegíteni nem kéne nagyon lánggal, mert megmurdál a szonda...

(max ha körülötte kicsit a kipuffcsövet át lehet hevíteni, az még esélyes út)

A lambdának igencsak van beleszólása a keverékképzésbe, úgyhogy ha csak

simán kilógatod: 1 hibát jelez a check kontol (vészprogram) 2 állandóan szegénynek fogja

érezni addig is a keveréket és nyomja bele a benyát

Az sem mindegy, hány vezetékes a szonda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.