Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

21 ? előbb még 22 volt :lol:

Maga CRT nem olyan kellemes a szem számára.

Mondjuk a felbontástól is függ, hogy mennyire erőlteted meg a szemed.

21-22" majd egykutya.. amit néztem az 22es.. a kérdésem meg úgy álltalánosságban szólt...

CRT... háát úgy hallottam ár fügvényében még mindig szebb képük van, meg játékokra jobbak.. igaz, amennyit játszok.. ;)

Lambda.. nem kell hozzátenni :D De ezzel egyenlőre nincs semmi baj..(gyári cumó) fura is, hogy nincs fel felvillanó sárga lámpicsek ;)

Most a mocitartó bak, + olajteknő és környéke tömítés csere project jöön..

Vártam egy árajánlatot, de asszem fel kell hogy hívjam emberünket, mert nem jött válasz privire.. bár azt irtam ráér :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

50ért kapsz 0 km-s 19"es lcd-t 2 év helyszini garanciával, olyan cégtől aki lcd paneleket gyárt....

Ne rontsd a bizniszt, nekem is élnem kell valamiből...

Amúgy sokat mondtál (nettó), és új monitorra a jogszabályban meghatározottak alapján 3 év garanciát kell biztosítani, azon kívűl amennyiben a termék mérete v. súlya, esetleg alaptartozékai alapján nem "tudja a felhasználó szervizbe szállítani", kötelesek a szervizesek díjmentesen megoldani a termék szállítását v. helyszínen történő hibaelhárítását is.

Link to comment
Megosztás:

21 ? előbb még 22 volt :lol:

Maga CRT nem olyan kellemes a szem számára.

Mondjuk a felbontástól is függ, hogy mennyire erőlteted meg a szemed.

És leginkább a frissítési frekvenciától is...

De tulajdonképpen a TFT sem véd ki egy elég nagy szemkárosodást: a szem fókuszálóképességének

súlyos romlását. Aki egész nap gép előtt ül, sajnos nem kell hozzá sok év, hogy ez a jelenség nála

is észlelhető legyen. Nálam még hálisten nincs ilyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

CRT... háát úgy hallottam ár fügvényében még mindig szebb képük van, meg játékokra jobbak.. igaz, amennyit játszok.. :D

aha tökjó....amennyit ebből észre lehet venni....

és veszel egy 0.8 m2-es dobozt...hol is laksz? milyenek az ingatlanárak? mennyi egy m2? :lol: azonkivul nehéz mint az állat :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hééééét col széééééleset???? :D :lol: :lol: :D

Mén ?

Kedvesdohányoljukakapuelőttamígatöbbiekmeggebednek Úr :P

aha tökjó....amennyit ebből észre lehet venni....

és veszel egy 0.8 m2-es dobozt...hol is laksz? milyenek az ingatlanárak? mennyi egy m2? :D azonkivul nehéz mint az állat ;)

Ellenben ha be van kapcsolva, akkor nem kell fűtés ;)

Link to comment
Megosztás:

Te meg ne röhögj aki álltó helyében is leesik a lépcsőn... ;) :lol:

Elöször is nem leestem,hanem megbotlottam.Másodszor meg azért volt,mert nehéz volt a kerék és nem villágított a lámpa ;) :D

Egyenlőre a pályára :lol:

Erre mindenképp 205ös gumi kell ?

Jó rá a 195 is.

Akkor jó drága mutattvány lesz a kecskeméti pályanap :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.