Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

már látom előre h jövő ilyenkor megint keresel vmi télit mert azzal sem tudsz közlekedni télen és kéne vmi rohangálós kocsi a 2 turbó mellé....különben is az A corsa már elcsépelt téma építs asconát :P :P B)

nah kérdés: a 256 os gsi fék és a gyári 13as astra kerék milyen kapcsolatban vannak egymással ? :wub:

Tuti nem jó rá min 14-es

Link to comment
Megosztás:

Én pl nem.. még nem.. filozok egy 22" colos monitoron.. 30pénz.. ejj.. hogy mindig mondenre kellene a zsé.. nem tom megérje-e.... asszem átforgolódott estém lesz :lol:

Hát ezt neked kell tudnod. Nekem a 17" pont elég, de attól függ, hogy mire is szeretnéd használni.

Inkább a GSi-be locsolom a pénzt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Let(t) hírtelen kettő is...:-) Egy a Petitől, egy meg a Robié, de a Robinak kellett volna egy cserébe, tehát nem az övé lett, hanem a Petié, vele meg majd megbeszélem ha hazajött kűűfődrő...hogy mennyiért is adta oda...vagy kell e neki másik... :lol:

De let neked is let volna, nem?:lol:

Link to comment
Megosztás:

Jóó kis szójáték :D Let let volna vagy LET nem let vagy mégis LET let? vagy mi let? :lol: :lol:

Monitor: jaja.. most h felébredtem én is filózok,hogy kell-e olyan nagy moncsi. elrakni se tom hova raknám...17est meg már 10-15ért kapni... viszont azon joool lehetne filmeket nézni is..(nekem ez a tv-m is.. ehh) viszont tény h több maradna a gsi-re :D

Link to comment
Megosztás:

Jóó kis szójáték :D Let let volna vagy LET nem let vagy mégis LET let? vagy mi let? :lol: :lol:

Monitor: jaja.. most h felébredtem én is filózok,hogy kell-e olyan nagy moncsi. elrakni se tom hova raknám...17est meg már 10-15ért kapni... viszont azon joool lehetne filmeket nézni is..(nekem ez a tv-m is.. ehh) viszont tény h több maradna a gsi-re :D

Szerintem nem azon a 15 ezren fog múlni.

Vedd meg a monitort. ;)

Link to comment
Megosztás:

Let(t) hírtelen kettő is...:-) Egy a Petitől, egy meg a Robié, de a Robinak kellett volna egy cserébe, tehát nem az övé lett, hanem a Petié, vele meg majd megbeszélem ha hazajött kűűfődrő...hogy mennyiért is adta oda...vagy kell e neki másik... :lol:

mint egy brazil sorozat.... :D

és jó a vezetőoldali ablakom :D valszeg a kapcsoló kontaktos vagy kopott valami mert kb 5x erösebben és 5x hosszabb ideig kell nyomva tartani de lemegy ;) vagy a gsi.tomi kezeiben van valami mágia és kézrátétellel gyógyit :lol:

Hát lehet.. végülis sok is,meg nem is az a 15rugó.. (igaz 22" a moncsi ;), és csak 1.5éves...még ha irodából van, akkor se olyan gáz)

50ért kapsz 0 km-s 19"es lcd-t 2 év helyszini garanciával, olyan cégtől aki lcd paneleket gyárt....

Link to comment
Megosztás:

mint egy brazil sorozat.... :lol:

és jó a vezetőoldali ablakom :D valszeg a kapcsoló kontaktos vagy kopott valami mert kb 5x erösebben és 5x hosszabb ideig kell nyomva tartani de lemegy :D vagy a gsi.tomi kezeiben van valami mágia és kézrátétellel gyógyit :lol:

50ért kapsz 0 km-s 19"es lcd-t 2 év helyszini garanciával, olyan cégtől aki lcd paneleket gyárt....

és 30é mit kapok? annál többet nem akarok monitorra költeni... meg igaz vajon, hogy a 21es jobban rontja a szemet mint mondjuk a kis 15ös? (TFT tom hogy jobb ilyen szempontból)..

Link to comment
Megosztás:

és 30é mit kapok? annál többet nem akarok monitorra költeni... meg igaz vajon, hogy a 21es jobban rontja a szemet mint mondjuk a kis 15ös? (TFT tom hogy jobb ilyen szempontból)..

hozzácsapsz még egy kicst és veszel még1 lambdaszonbdát :lol: :lol:

ez egy uj márka lesz egyik barátomék fogják a magyar disztribuciót vinni ő mondta ezeket az infokat

de én crt-t már nem vennék....

Link to comment
Megosztás:

és 30é mit kapok? annál többet nem akarok monitorra költeni... meg igaz vajon, hogy a 21es jobban rontja a szemet mint mondjuk a kis 15ös? (TFT tom hogy jobb ilyen szempontból)..

21 ? előbb még 22 volt :lol:

Maga CRT nem olyan kellemes a szem számára.

Mondjuk a felbontástól is függ, hogy mennyire erőlteted meg a szemed.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.